PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוסך לנדרובר באזור תל אביב

עודד66
14-05-08, 11:24
שלום,
אני מחפש מוסך לריינג'רובר - אינני מכיר מוסך רלוונטי פרט למוסך המרכזי או לקקטוס ושניהם לא אהודים עלי (מנסיון).

תודה רבה

KOOKE
14-05-08, 13:01
דרך השטח - בהנהלת ינקלה זלצר (ידוע בכינויו "בנצי" - היה הבעלים של מוסך בשם הזה)

רח' בוקסנבאום בתל אביב (ליד יגאל אלון - הסינרמה)

אומנם יקר יחסית אבל יודעים היטב את העבודה.

שלמה

ענבר
14-05-08, 14:58
יש גם את מוסך מייקל ברחוב שמקביל לג'קי-אוטומיני, לא מכיר באופן אישי אבל שמעתי המלצות חיוביות.

עודד66
14-05-08, 15:07
תודה רבה.

האמת שכתבתי המוסך המרכזי והתכוונתי לדרך השטח.
יש אולי עוד המלצות למישהו?

עודד66
14-05-08, 15:14
אין לי מושג מה זה ג'קי אוטומיני, אבל לפי דפי זהב מוסך מייקל יושב ברח' בן-אביגדור.

האם אליו התכוונת?

AvigdorAharon
14-05-08, 15:25
אין לי מושג מה זה ג'קי אוטומיני, אבל לפי דפי זהב מוסך מייקל יושב ברח' בן-אביגדור.

האם אליו התכוונת?

רחוב בן אביגדור מקביל לרחוב של אוטו מיני

יוש
14-05-08, 15:38
הבטחתי לעצמי שבבוא העת לא אגרר לדיון על מוסך מומלץ ללנדרובר לאור הנטיה לעוררות אמוציונלית (לא בכיוון חיובי בד"כ) בשרשורים דומים, אך העת הגיעה ובכל זאת.
לאור שיקול משמעותי של קירבה גיאוגרפית אשמח לקבל חוות דעת לגבי המוסך המורשה של אורן גרינפלד, "מוטורס" בראשל"צ (כמוסך מטפל).

אפשר בפרטי.

תודה, שוקי.

zsahi
14-05-08, 20:49
אני ממש לא ממליץ על מוסך מייקל

ליאור מ
14-05-08, 21:01
לא פשוט.
דרך השטח- יענקלה תותח ומקצוען אמיתי אבל לקחת בחשבון שלא הוא יטפל ברכב, אלא אחד מהמכונאים. המחיר יקר. לזכותם- מקצועיים, חשמלאי טוב (גדי) כולל טסט בוק, לוקחים אחריות על טעויות.
מוסך מייקל- מוסך קטן וצנוע, מוני מכיר היטב את הכרכרות. טוב וזול לטיפולים פשוטים וממש לא לחשמל ואלקטרוניקה. נמצא שם גם איגור, מסגר, בונה גגונים ומיגונים ומתקן אגזוזים מומלץ.

oren13
14-05-08, 21:43
מוחמד מקלנסוה
מעוד מומלץ מעוד מקצועי ובמחירים סבירים
050-9196226

אני מטפל אצלו כבר כמה שנים!

asafk
15-05-08, 20:53
ברחוב תובל בר"ג, בערך מול התיאטרון יש את המוסך של ארהל'ה שפעם היה ידוע בתור דוקטור לניבות. יש לו ריינג'רובר ישן והוא נחשב בעל מקצוע טוב.

אסף.

עודד66
15-05-08, 21:22
תודה רבה לכולם.

zsahi
17-05-08, 18:30
ברחוב תובל בר"ג, בערך מול התיאטרון יש את המוסך של ארהל'ה שפעם היה ידוע בתור דוקטור לניבות. יש לו ריינג'רובר ישן והוא נחשב בעל מקצוע טוב.

אסף.

יכול להיות שהוא בעל מקצוע טוב אבל העובד שלו לא והוא לא בודק אחריו.

rinzai
07-06-08, 13:28
גלעד מ-דרך השטח, היהי הוטרינר של הסמוראי שלי ב"דרך השטח". ...הייתי מרוצה מהמקצועיות. השבוע, אחרי 4 שנים עם הסמוראי - עברתי לדיפנדר 90 מודל 2000 ואני ממשיך ב"דרך השטח" -

אכן מתברר, שהמחיר החלפים יקר (לדוגמה צלב של דיפנדר: 170ש"ח, משאבת קלאץ' עליונה מקורית 2200 ש"ח, תחליפית 600 ש"ח ...פלוס מע"מ, פחות או יותר), אבל היחס והשרות צריכים להילקח בחשבון גם: למשל, שמתי את האוטו אצלהם ושילמו לי מונית לעבודה... וגם בדקו לי את האוטו לפני קנייה (גם גלעד וגם יענקלה ...בחינם , ובדיקה מעמיקה).

מעבר למחיר חלקי החילוף, העבודה מאוד מיקצועית. מבחינת "שעתון". הנה 3 דוגמאות: (1) פרוק+הרכבה לתיבת הגה: 450 ש"ח + מע"מ. נאמר פה בשירשור אחד שזו עבודה דיי נאחסית לביצוע עצמי. (2) החלפת צלב: 200 ש"ח + מע"מ. (3) שיפוץ תיבת הגה: 2200 ש"ח = מע"מ. ...לא משנה שאפשר לעשות לבד, רק הבאתי את המחירים האלה לתורך התייחסות.

לעומת זה: יצא לי כבר ששמתי את הסמוראי במוסך באור-יהודה, ועל הליפט בזמן שההצירייה כבר הייתה מפורקת שמתי-לב שמחזיר שמן קרוב לסוף ימיו (סדוק) . למוסך לא היה את החלק וגם לא לספק חלקי החילוף שלו, האופציות שהמוסכניק השאיר לי זה: להרכיב חזרה את המחזיר שמן הקשיש ("תיסע עם זה כך - זה יחזיק") או להשאיר את הרכב יומיים במוסך על הליפט...בסוף לקחתי מונית על חשבוני מאזור התעשייה באור יהודה למכשירי תנועה - הבאתי את החלק עם עוד מונית ספיישל חזרתי למוסך - והמוסכניק הרכיב את האוטו.

shachar
07-06-08, 18:03
שמתי את האוטו אצלהם ושילמו לי מונית לעבודה...
(1) פרוק+הרכבה לתיבת הגה: 450 ש"ח + מע"מ. נאמר פה בשירשור אחד שזו עבודה דיי נאחסית לביצוע עצמי.
(3) שיפוץ תיבת הגה: 2200 ש"ח = מע"מ. ....
עוד מונית ו 900 ש"ח +מעמ שני רחובות וחצי מהם יש מי שמשפץ תיבות הגה
עדיף שיקחו יותר על מה שהם שהם עושים ומגיע להם ביושר, מאשר לערבב אותך עם המחירים.

-->