PDA

צפייה בגרסה מלאה : "צביקה קרבורטורים" (המלצה על בעל מקצוע - הכותרת נערכה)

Gilad L
19-05-08, 14:11
רציתי לתת פירגון לצביקה מהפורום..
הגעתי אליו עם סמוראי ששותה דלק "כמו משאית" ועם עוד כמה בעיות.. ואחרי מס' שעות יצאתי ממנו פשוט עם אוטו חדש

עבודה מקצועית.. אחלה מחיר... בקיצור שיחקת אותה צביקה!

six 4 life
19-05-08, 17:30
כדאי שתבדוק צבע פלאגים לאחר נסיעה מנהלתית בכביש מהיר.

צביקה קרבורטור
19-05-08, 18:17
כדאי שתבדוק צבע פלאגים לאחר נסיעה מנהלתית בכביש מהיר.
שלום רב!
הייתי מצפה, שתבהיר את עצמך ותציין, לאיזה צבע אתה מצפה לאחר שיפוץ הקרבורטור?
במקרה של תערובת דלק עשירה, פלגים שחורים, במקרה של תערובת דלק ענייה מדי פלגים לבנים.
בברכה
צביקה

six 4 life
19-05-08, 18:40
צביקה,
אני אישית לא מכיר דרך מציאותית להפוך קרבורטור משומש (עם כל הלכלוך שתוציא ממנו) שנחשב לשתיין- לקרבורטור שהשתנה לחלוטין בצריכה שלו, וזאת בלי להקטין את התערובת ולגרום לו לעבוד עני, במכוון או שלא.
אולי יש לך איזשהי דרך שהייתי שמח לשמוע עליה, בלי לגרום לרכב לעבוד עני כדי לשמור על הדלק.

לעניין הבדיקה,
כמו שציינת פלאג לבן יעיד על תערובת עניה, ואני במקומו הייתי בודק בלי קשר למי נגע בקרב'.

צביקה קרבורטור
19-05-08, 18:53
צביקה,
אני אישית לא מכיר דרך מציאותית להפוך קרבורטור משומש (עם כל הלכלוך שתוציא ממנו) שנחשב לשתיין- לקרבורטור שהשתנה לחלוטין בצריכה שלו, וזאת בלי להקטין את התערובת ולגרום לו לעבוד עני, במכוון או שלא.

לצורך העניין אם הבחור יבצע את הבדיקה, כמו שציינת פלאג לבן יעיד על תערובת עניה ולכן במקומו הייתי בודק.
שלום רב!
תרשה לי לתקן אותך, בשבילי קרבורטור משומש במצב טוב, אנור לספק תערובת דלק אופטימלית, לפי נתוני היצרן, עם תערובת דלק סבירה.
אינני יודע למה אתה מתכוון , קרבורטור שתיין, אינני יודע למה אתה מצפה לרכב שטח, בעל צמיגי 215
לנתוני צריכת דלק, בנסיעה עירונית צפופה, או בנסיעה אופטימלית, בכביש פתוח במהירות שיוט של 80 90 בהילוך חמישי כמובן?
האם נתונים של 7.5 בנסיעה עירונית מפוקקת(הרצליה , במקרה של פותח השרשור), ו10.5 בנסיעה אופטימלית ללא פקקים, במהירות שיוט של 80/90 תספק אותך, עם קרבורטור משומש משופץ, או חדש, עם מנוע תקין?
קבל טיפ קטן לא הלכלוך קובע את תצרוכת הדלק לרעה או לטובה, ופותח השרשור לא הגיע אלי בגלל קרטועים סתימות, או כבוי הרכב בסרק, אלא בגלל תצרוכת דלק גבוהה נטו.
בברכה
צביקה

six 4 life
19-05-08, 21:30
אני לא מתייחס כרגע לנתונים על הנייר כמה צורך סמוראי עם כך וכך שיפורים

מה שאני שמתי לב אליו זה שהבחור דיווח על קרבורטור ששותה דלק "כמו משאית" ועכשיו הצריכה השתפרה פלאים
זה, אני לא רואה איך קורה רק משיפוץ קרבורטור, אלא אם מכוון על תערובת עניה.

בכל מקרה, תודה על הטיפ............................

ערן המסוקס
21-05-08, 12:51
ארז, אתה רציני?

צביקה קרבורטור
21-05-08, 17:23
ארז, אתה רציני?
ערן למה כוונתך?
בברכה
צביקה

ערן המסוקס
21-05-08, 17:44
הכוונה היא שאני לא מבין את הטענות של ארז.

זה ברור שרכב עם קרבורטור מלוכלך/לא מכוון והצתה לא מכוונת יכול לצרוך דלק ברמות מטורפות.

כוון ושיפוץ קרבורטור והצתה יכולים להחזיק את המצב לאידאלי לרכב, כפי שיצא מהחברה.

צביקה קרבורטור
21-05-08, 20:44
הכוונה היא שאני לא מבין את הטענות של ארז.

זה ברור שרכב עם קרבורטור מלוכלך/לא מכוון והצתה לא מכוונת יכול לצרוך דלק ברמות מטורפות.

כוון ושיפוץ קרבורטור והצתה יכולים להחזיק את המצב לאידאלי לרכב, כפי שיצא מהחברה.
ערן מילים כדורבנות, לא ציפיתי ממך למשהו אחר, ואני כמובן מסכים איתך בהחלט.
בכוונתי להבהיר שאני לא עושה ניסים, אני פשוט משתדל להחזיר את ביצועי הקרבורטור, למצב האופטימלי, כפי שהוא יצא מפס היצור, מבלי "להרעיב" את המנוע בדלק, מה שיגרום להתחממות, צלצולים,
ושריפת שסתומים, אני מכוון תערובת דלק, לפי ספרות היצרן, מכוון הצתה, מתאם מנוע, ועם מנוע תקין, בעל דחיסה מקסימלית, מצמד תקין, צוק אוטומטי מכוון ומתפקד, אין כל סיבה בעולם ,שלא יורגש חיסכון בדלק, עקב שיפור ביצועי הרכב .
בברכה
צביקה

yoav21
22-05-08, 01:44
צביקה שלום
האם צלצולים מעידים על תערובת דלק ענייה?
יואב

נימי
22-05-08, 07:21
צילצולים יכולים להיגרם גם מהצתה מורדמת מידי

צביקה קרבורטור
22-05-08, 08:09
צביקה שלום
האם צלצולים מעידים על תערובת דלק ענייה?
יואב
יואב שלום רב!
אכן כן, צלצולים יכולים לנבוע ממספר סיבות : בינהם תערובת דלק ענייה, הצתה מוקדמת מדי,דלק מהול במים,התחממות יתר, שסתומים סגורים, מצתים לא מתאימים ועוד...
בברכה
צביקה

KOOKE
23-05-08, 11:12
מתעלק על השירשור בשאלה לא ממש קשורה אבל שמעניינת אותי -

לא כדאי להסב רכב מוזן קרבורטור להזרקת דלק ???

עד כמה שאני יודע להזרקת דלק מול קרבורטור יש רק יתרונות כולל חסכונית יותר בדלק ...

שלמה

ערן המסוקס
23-05-08, 11:39
ברמת העיקרון, אתה צודק.

היתרון היחיד של קרבורטור הוא הפשטות של המערכת. לא צריך חיישנים, לא צריך אלקטרוניקה מסובכת. יש הרבה פחות דברים שיכולים להתקלקל ולתקוע אותך בשטח.

עם קרבורטור מכוון היטב, הביצועים יכולים להיות דומים למערכת הזרקה.

צביקה קרבורטור
23-05-08, 15:09
ברמת העיקרון, אתה צודק.

היתרון היחיד של קרבורטור הוא הפשטות של המערכת. לא צריך חיישנים, לא צריך אלקטרוניקה מסובכת. יש הרבה פחות דברים שיכולים להתקלקל ולתקוע אותך בשטח.

עם קרבורטור מכוון היטב, הביצועים יכולים להיות דומים למערכת הזרקה.
ערן אתה כמו תמיד חד וברור, ונעים לקרוא את תגובתך, אני תמיד נהנה מחדש.
אני אחרי תגובתך, מתקשה להוסיף דבר וחצי דבר.
בהערכה רבה.
צביקה

סוזי המשתוללת
24-05-08, 01:01
בזמנו היו שני דגמים שלרכב שנקרא פיאט רגאטה
אותו מנוע אחד מוזן קרבורטור שני מוזן הזרקה
הנתונים היבשים דיברו על הספק זהה אבל אותם נתונים דיברו גם על יתרון לטובת הקרבורטור בכל מה שקשור לביצועים אמנם לא משהו היסטרי אבל גם נתוני התאוצה וגם המהירות הסופית משום מה היו לטובת הקרבורטור

נמרוד
25-05-08, 00:24
מתעלק על השירשור בשאלה לא ממש קשורה אבל שמעניינת אותי -

לא כדאי להסב רכב מוזן קרבורטור להזרקת דלק ???

עד כמה שאני יודע להזרקת דלק מול קרבורטור יש רק יתרונות כולל חסכונית יותר בדלק ...

שלמה

שלמה זה לא נכון להסיט ככה שרשורים. השאלה שלך במקומה, אבל ראויה לדיון נפרד - ואכן נדונה פעמים רבות מאד בפורום, ויש פה כתבות שלמות ומגילות על הסבות של מנועי סיקס למערכות הזרקה שונות... תריץ חיפוש. ואם עדיין אתה מוצא לנכון, תרגיש חופשי לנסח שאלה ולפתוח דיון חדש.

AvigdorAharon
25-05-08, 15:39

שלמה

ההבדל בין סופה ל CJ בצריכת הדלק הוא מינורי, שואף לאפס.
אני לא מתכוון להחליף את הקרבורטור בהזרקה, טוב לי עם מה שיש.

אביגדור

KOOKE
26-05-08, 01:36
נמרוד

אתה צודק ומתנצל על הסטת השירשור.

אבל השאלה שלי לא כוונה למערכת הזרקת דלק לסיקס דווקא אלא כללית הזרקה מול קרבורטור..

שלמה

-->