PDA

צפייה בגרסה מלאה : פיוז למזגן

idanw
21-05-08, 17:22
שלום

למישהו יש מושג איפה נמצא הפיוז במזגן של אוטוקור?
היום באמצע נסיעה, הפסיק המזגן לעבוד (מפוח ומדחס) אחרי דקה חזר לעצמו ואז הפסיק לתמיד..
המפוח של היחידה האחורית עדיין עובד, אבל הוא כנראה מחובר בנפרד..

תודה, עידן

rlzel
21-05-08, 18:34
יש פיוז אוטומטי מאחורי הקופסת פיוזים,אם אתה כבר מציץ באיזור הזה שווה לסדר את הבאלגן שאוטו קור עושים...לסדר את הריליי,להלחים חיבורים,לעטוף בשרינק.
העבודה שהם עושים על הרכבים האלו פשוט מתחת לכל ביקורת.
הראל

asafk
21-05-08, 22:06
המנתק מעגל האוטומטי הוא מין קופסה כסופה, מתכתית, שמתחברים אליה שני החוטים בברגים. כדאי להצמיד אותו לגוף מתכתי, שיתקרר.

אסף.

idanw
22-05-08, 10:38
מצאתי את הפיוז, יש זרם בשתי הרגליים שלו, לעומת זאת, אין זרם בכל הרגליים של המפסק. איפה לעזאזל יכולה ליהיות הבעיה?

idanw
22-05-08, 13:47
טוב, אחרי חפירה קצרה בנבכי החשמל, מצאתי את הבעייה, יש רליי שמחובר אחרי הפיוז, והוא היה שרוף, החלפתי אותו, ועכשיו הוא המזגן שוב עובד, אבל כשהמפוח עובד על מקסימום (רמה 4) עדיין יש נפילות מתח.
לפני כשבועיים החלפתי את המאורר של הרדיאטור מזגן (שיושב בחזית) לשני מאווררים קטנים יותר, מישהו פה אמר לי שיש סיכויי שיש עומס מתח על הקו. יכול ליהיות שזו הסיבה? מה אני אמור לעשות כדי לפתור\להגדיל את הזרם?

תודה, עידן

shachar
22-05-08, 15:20
מה אני אמור לעשות כדי לפתור\להגדיל את הזרם?תודה, עידן

עובי החוטים-
חיבור טוב של המינוס מצד אחד
הפלוס שלקחת הוא של המאוורר המקורי ? אם הוא לא מספיק תידרש להביא חוט נוסף ולמתגו עם רליי באמצעות ה + המקורי

idanw
22-05-08, 20:46
עובי החוטים-
חיבור טוב של המינוס מצד אחד
הפלוס שלקחת הוא של המאוורר המקורי ? כןאם הוא לא מספיק תידרש להביא חוט נוסף ולמתגו עם רליי באמצעות ה + המקורי
הכוונה להביא +ממקום אחר?

תודה, עידן

UNIX
22-05-08, 21:09
מומלץ לקחת פלוס מהמצבר ולהשתמש בפלוס המקורי בתור פיקוד לריליי

asafk
23-05-08, 22:17
שים לב שיש עוד ממסר, צמוד למדחס, בתוך תא המנוע. אצלי הוא גרם לצריכת זרם גבוהה מדי.

אסף.

idanw
23-05-08, 22:35
ראיתי את הממסר הזה, מה זאתאומרת גרם לצריכת זרם גבוהה? ממסר פגום גורם לצריכת זרם גבוהה?

asafk
24-05-08, 22:07
חיווט לא טוב לממסר גורם לצריכת זרם גבוהה כשהוא מופעל.

אסף.

-->