PDA

צפייה בגרסה מלאה : טורים גבוהים ?

ilan.sch
22-05-08, 22:46
אהלן
יש לי סמוראי 96'
הכל סבבה חוץ מהעובדה שלא נסעתי בחיים לא סמוראי לפני זה אז אני לא יודע אם הסמוראי שלי מתנהג כראוי, אם הרעשים תקינים והטורים עומדים על המספר המתאים..
שאני מתניע האוטו נותן סלד שמתקרב ל2000.. אני יודע שזה תקין בד"כ אצל מכוניות כאלה כדי שהמנוע יחמם את עצמו קצת. לפעמים בעליות אם אני יורד מ2000 סלד אז יש רעש כמו של מצילתיים שנוקשים בהם ממש בעדינות כאילו יש איזה בורג במנוע שממש רועד ? או חתיכת מתכת שנוגעת במשהו שהיא לא אמורה ? אם למישהו יש סמוראי והוא באזור חיפה/קריות ובא לו לראות את הסמוראי שלי או להראות לי את שלו ואיזה רעשים הוא מפיק, כדי שאני אדע מה תקין ומה לא..
ושייתן איזה חוות דעת מאחד שיש לו ייצור כזה

ושאלה נוספת מה הגודל מנוע של סמוראי? 30 ליטר או 35? מישהו זרק פה 40 ליטר אבל אין מצב כי היום רוקנתי את המיכל כמעט לגמרי ומילאתי טנק מלא ל30 ליטר.. אז זה 30 או 35.. מישהו יודע ?

תודה !

נמרוד
22-05-08, 22:53
מיכל הדלק של סמוראי מכיל כ35 ליטר נומינלית.

2000 סל"ד בסרק נשמע לא תקין, ומוזר במיוחד כי נדמה לי שיש לך כבר מנוע מוזרק במודל 96, לא?

צביקה קרבורטור
23-05-08, 15:18
אהלן
יש לי סמוראי 96'
הכל סבבה חוץ מהעובדה שלא נסעתי בחיים לא סמוראי לפני זה אז אני לא יודע אם הסמוראי שלי מתנהג כראוי, אם הרעשים תקינים והטורים עומדים על המספר המתאים..
שאני מתניע האוטו נותן סלד שמתקרב ל2000.. אני יודע שזה תקין בד"כ אצל מכוניות כאלה כדי שהמנוע יחמם את עצמו קצת. לפעמים בעליות אם אני יורד מ2000 סלד אז יש רעש כמו של מצילתיים שנוקשים בהם ממש בעדינות כאילו יש איזה בורג במנוע שממש רועד ? או חתיכת מתכת שנוגעת במשהו שהיא לא אמורה ? אם למישהו יש סמוראי והוא באזור חיפה/קריות ובא לו לראות את הסמוראי שלי או להראות לי את שלו ואיזה רעשים הוא מפיק, כדי שאני אדע מה תקין ומה לא..
ושייתן איזה חוות דעת מאחד שיש לו ייצור כזה

ושאלה נוספת מה הגודל מנוע של סמוראי? 30 ליטר או 35? מישהו זרק פה 40 ליטר אבל אין מצב כי היום רוקנתי את המיכל כמעט לגמרי ומילאתי טנק מלא ל30 ליטר.. אז זה 30 או 35.. מישהו יודע ?

תודה !
שלום רב!
סלד של 2000 סלד, גבוה בכל מקרה, גם בעת התנעת מנוע קר, והוא פועל יוצר של חייישן טמפרטורה המשדר למחשב, להעלות את הסלד והגביר תערובת דלק, חיישן הטמפרטורה גם משדר למחשב, שהמנוע הגיע לטמפרטורת העבודה, ואז הסלד אמור לרדת לפחות מ1000 סבובים לדקה, ולהשאר יציב.
עם כל הפעלת צרכן חשמל, מנוע הצעדים שומר שהסלד לא ירד, בבדלקת אורות למשל, או בעת הפעלת מאוור מנוע חשמלי, או בעת הפעלת מזגן.
רעש כמו מצלתיים , הוא סימן מבשר רעות, ואין להתעלם ממנו, ויש לגשת למוסך לאבחון מקרוב, לא ניתן לשמוע ולאבחן את הרעשים דרך רמקולי המחשב.
טנק הדלק בסמראי קרבורטור מכיל כ35 חיטר כמדומני, אני מאמיו שגם ברכבך הכמות היא זהה.

-->