PDA

צפייה בגרסה מלאה : GMC JIMMY VS OPEL FRONTERA

aviv31
24-05-08, 12:05
שלום,
שמי אביב ואני שמח להצתרף לאתר המדהים הזה!
יש לי תקציב של 45K ואני מעוניין לרכוש רכב גדול ונוח שישמש אותי לרוב לנסיעה בכביש (70 ק"מ ביום) ומידי פעם לצאת לטיולי שטח קלילים עם המשפחה,ביצועי הרכב על כביש זה פרמטר חשוב, נושא חשוב אחר הוא אחזקת הרכב- אני מודע לעובדה שהאחזקה של שניהם היא יקרה יחסית לפרייבטים אבל עדיין אתן עדיפות לזול לאחזקה מבניהם(הג'ימי יהיה מונע על גז). מבין כל מה שחיפשתי עלו לגמר האופל פרונטרה והג'מי (טווח שנים 95-97),אשמח לקבל את דעותיכם והמלצותיכם
תודה
אביב

rozen
24-05-08, 12:44
1-0 לגימי פרונטורה הוא רכב נחמד אך נדיר במחוזותינו ולפיכך חלפיו יהיו יקרים יחסית .הגימי עותר נפוץ אך רכב משנתון כזה דורש תחזוקה מתמדת ולפי מה שאמרתה אתה רוצה לחסוך בתחזוקה אני אישית האיתי הולך בתקציב כזה לעבר הויטרות או טרנו גם פאגרו דור ראשון נכנס לתקציבך ואפילו פוראנר.

נמרוד
24-05-08, 23:51
השאלה שלך לא פשוטה - בתקציב שלך אפשר למצוא רכבי שטח טובים. למשל סמוראי, למשל סופה. אבל אבל קשה למצוא משהו שיצטיין גם בכביש, יתאים למשפחה, וגם יהיה חסכוני - 70 ק"מ ליום זה לא מעט.

ג'ימי זה רכב מיושן שמה שטוב בו זה מנוע וגיר, פשטות, וזמינות כללית של חלקי חילוף כלכל רכב GM. הוא ממש לא מצטיין בכביש, וגם לא בשטח, הוא לא איכותי... אבל יעשה את מה שאתה מבקש.

הפרונטרה, רכב מיושן לא פחות, לא חסכוני באותה מידה, נדיר בארץ, למרות שאני מניח שאפשר להסתדר אם מתאמצים מבחינת חלקים, סך הכל שילוב של אופל ואיסוזו. אבל יש לו שתי דלתות בלבד - לא פרקטי עבור משפחה לרוב הדעות.

אולי תחזור אחורה - על אילו כלי רכב אחרים חשבת ופסלת?

aviv31
25-05-08, 18:34
השאלה שלך לא פשוטה - בתקציב שלך אפשר למצוא רכבי שטח טובים. למשל סמוראי, למשל סופה. אבל אבל קשה למצוא משהו שיצטיין גם בכביש, יתאים למשפחה, וגם יהיה חסכוני - 70 ק"מ ליום זה לא מעט.

ג'ימי זה רכב מיושן שמה שטוב בו זה מנוע וגיר, פשטות, וזמינות כללית של חלקי חילוף כלכל רכב GM. הוא ממש לא מצטיין בכביש, וגם לא בשטח, הוא לא איכותי... אבל יעשה את מה שאתה מבקש.

הפרונטרה, רכב מיושן לא פחות, לא חסכוני באותה מידה, נדיר בארץ, למרות שאני מניח שאפשר להסתדר אם מתאמצים מבחינת חלקים, סך הכל שילוב של אופל ואיסוזו. אבל יש לו שתי דלתות בלבד - לא פרקטי עבור משפחה לרוב הדעות.

אולי תחזור אחורה - על אילו כלי רכב אחרים חשבת ופסלת?
חשבתי על טרנו ארוך , אבל המליצו לי בחום להתרחק ממנו

גיא
25-05-08, 23:08
אתה בטוח שזה חברים ?

טראנו ארוך גם סולר וגם בנזין יהיו בכמה רמות יותר מתאימים משני האקזמפלארים שבחרת ....

כמובן אם תחפש משהו שהוא פחות גרוטאה - אז מה שכתבתי אפילו יהיה עוד יותר נכון ...

-->