PDA

צפייה בגרסה מלאה : דריישפט קידמי לסופה

עודדוש
24-05-08, 21:44
שלום
לצערי נהרס לי היום הדריישפט הקידמי לאחר נסיון משיכה, הגל עבר פיתול. פירקתי אותו וחזרתי הביתה. דרך אגב הנסיעה חזרה ללא הדריישפט היתה קלה יותר ומהירה יותר מאשר איתו, לוקרים לסופה?
היכן קונים דריישפט קדמי לסופה ארוכה, רצוי באזור הצפון? מפירוק? ומה הנזק הצפוי לכיס?
תודה רבה
עודד

דרור ברלי
25-05-08, 09:18
בלי הדריישפט הקידמי האוטו נהייה משוגע. בהחלט מעלה תהיות בקשר לנועלי טבור.יש כזה קיט של WARN, לא זול בכלל.
שיפוץ דריישפט קדמי (דריישפט משופץ תמורת הדריישפט שלי שדרש שיפוץ), כולל זוג צלבים חדשים עלה לי 500 שקל לפני שנתיים בערך. בת"א.

אייל
25-05-08, 09:29
שיפוץ כזה יעלה לך כ-750 ש"ח. יש בצ'ק פוסט בית מלאכה שמטפל בזה רק שאני לא זוכר את שמו.

אתה מוזמן להתקשר אני אסביר לך איך מגיעים אליו.
0507876694
אייל.

חגי
25-05-08, 11:23
שם בית העסק "גל-מט" ,שמעתי שיקר שם .

עודדוש
25-05-08, 20:34
שלום
תודה רבה על התשובות.
לא נראה לי שניתן לשפץ את הדריישפט הוא נראה כמו סמרטוט ספונג'ה סחוט, לכן אחפש משופצים.
האם נזק כזה סביר ממשיכה לא אגרסיבית? האם יש בעיה בחילוץ כאשר יש נעילות בשני הסרנים (סיכוי גדול לנזק ברכב)?
תודה רבה
עודד

נמרוד
25-05-08, 23:58
אפשר לשפץ. שיפוץ = לחתוך ולרתך צינור חדש לקצוות הקיימים. שזה בדיוק מה שתקבל כשתקנה דרישפט משופץ. תברר מחיר אצל גלמט, ותברר כמה עולה דרישפט משופץ/משומש ( ינוביץ, רועי חלפים - מפרסמים פה באתר, ובצפון ראוף אבו נעים, הטלפון שלו פה בפורום תעשה חיפוש על השם), ותחליט.

zor
27-05-08, 18:37
פתולוגיה-

אפשר להעריך שהדריישפט התפתל במשיכה מאחר וכבר לא היה ממש ישר(גם לפי השיפור הדרסטי בנסיעה שהרגשת לאחר פרוקו) , כדאי לשים דריישאפט מחוזק.

בהצלחה, רוני.

AvigdorAharon
28-05-08, 06:13
פתולוגיה-

כדאי לשים דריישאפט מחוזק.

בהצלחה, רוני.

לא תמיד נכון כי דרייבשאפט מחוזק הוא כבד יותר = גורם לעומסים.

אביגדור

ערן המסוקס
28-05-08, 10:40
לא תמיד נכון כי דרייבשאפט מחוזק הוא כבד יותר = גורם לעומסים.

אביגדור

כל עוד הוא מאוזן, הוא לא גורם לעומסים גם אם הוא מאוד מחוזק.

גיתאי נוה
29-05-08, 00:56
אמנם לא בצפון, אבל אני אישית יצאתי מרוצה מאד מ"גרינגראס" בבני ברק אחרי כמה עבודות (דרייבשאפט קדמי משופץ, הארכת דרייבשאפט אחורי ועוד משהו). הטלפון שלהם לא עלי כרגע אבל חיפוש זריז ב-144 ייתן לך את מבוקשך.

גיתאי

AvigdorAharon
29-05-08, 08:53
כל עוד הוא מאוזן, הוא לא גורם לעומסים גם אם הוא מאוד מחוזק.

ואצלך מורכב מחוזק?

אני אוהב אותך, אתה מתחיל כל משפט ב"לא"...

תאמין לי, אני כותב או מנסיון או על פי דעות של אנשים שמבינים, ולא על פי תחושות בטן (שגם הן חשובות, אבל לא זה המקרה).

אביגדוה

ערן המסוקס
29-05-08, 10:45
שלי מחוזק. האמת שהגל הקדמי שלי הוא גל אחורי מקוצר. יש לא מעט רכבים עם גלי הינע הרבה יותר עבים וגדולים ממה שיש בסופה וסיקס. למה שתהיה בעייה?

יש לי חברים נוספים עם גלים מחוזקים.

עודדוש
01-06-08, 08:11
שלום
תודה רבה על התשובות. אני קצת חושש ללכת על מחוזק כיוון שאני מעדיף כשל בדריישאפט ולא בטרנספר או בדיפרנציאל.
האם מישהו יודע מה צריך להיות החופש בגל (קדימה אחורה בכיוון ציר הגל) כאשר הרכב עומד מאוזן?
תודה רבה
עודד

גיתאי נוה
01-06-08, 09:58
שלום
תודה רבה על התשובות. אני קצת חושש ללכת על מחוזק כיוון שאני מעדיף כשל בדריישאפט ולא בטרנספר או בדיפרנציאל.
האם מישהו יודע מה צריך להיות החופש בגל (קדימה אחורה בכיוון ציר הגל) כאשר הרכב עומד מאוזן?
תודה רבה
עודד
למה לדעתך צריך להיות חופש כלשהו?

ערן המסוקס
01-06-08, 10:42
כשהוא רושם "חופש" הוא מתכוון לאפשרות התנועה קדימה/אחורה של הזכר והנקבה, כאשר גל ההינע פתוח במידה שהיה מורכב על הרכב. כמובן שאי אפשר לשחק עם החופש כשהגל מורכב.

-->