PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיסקברי בנזין מודל 94 , מופיעים שני מחירים

עופר עמוס
26-05-08, 04:19
לאחר התלבטויות רבות החלטתי לחזור ל"חידק האלים" שנקרא 4*4 (מי שהדביק אותי בעבר היתה לאדה ניבה חבוטה )ורכשתי דיסקברי בנזין מודל 94 ,אני יודע שזה יכאב אני מקווה שלא מדיי.בשנת הדגם הזו מופיעים שני מחירים בהבדל של 3000 ש"ח,מי יודע מה ההבדל?תודה לעונים.

fuksi
26-05-08, 09:30
לאחר התלבטויות רבות החלטתי לחזור ל"חידק האלים" שנקרא 4*4 (מי שהדביק אותי בעבר היתה לאדה ניבה חבוטה )ורכשתי דיסקברי בנזין מודל 94 ,אני יודע שזה יכאב אני מקווה שלא מדיי.בשנת הדגם הזו מופיעים שני מחירים בהבדל של 3000 ש"ח,מי יודע מה ההבדל?תודה לעונים.

א. תתחדש
ב. יש דגמי FXI שזה עוד כמה קישקושים ברמת הגימור.רוב הדיסקו 94 בנזין האוטומטיות הם מדגם זה.
ג. מרכב כל כך ישן המחירון ממש אבל ממש לא נותן אינדיקציה לכלום. רכבים אלה נמכרים בין 25-45 אלף ש"ח לפי מצבם ושיפורם...

תהנה מהרכב

KOOKE
26-05-08, 10:09
שים לב שבמחירון של לוי יצחק יש קו המפריד בין המחירים..כלאמר בשנת הדגם 94 הוחלף הדגם ועבר מספר שינויים.

לכן בשנת 94 יש שני דגמים של דיסקו האחד "צורה ישנה" והשני "צורה חדשה". הצורה החדשה יקרה יותר.

ההבדלים הבולטים ביותר בין הדגמים הם מיקום המזגן האחורי וצורת לוח השעונים (יעני הדש בורד)

צורה ישנה - יחידת המיזוג האחורי ממוקמת בקונסולה שבין המושבים הקדמיים ולוח השעונים הוא זוויתי בצורה טרפזית בחלקו העליון.

צורה חדשה - יחידת המיזוג האחורי ממוקמת בתיקרה ולוח השעונים בחלקו העליון מעוגל בצורת קשת.

שלמה

עופר עמוס
26-05-08, 11:46
תודה

-->