PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהה לג'מני- איפה מה וכמה?

yoav
26-05-08, 19:17
בקרוב תפוג תקופת האחריות על הג'מני שלנו - מה שאומר שניתן יהיה להכניסו למקצה שיפורים קטן:
1. נעילה
2. צמיגים 215
3. בשביל הנ"ל- הגבהונת..
4. חשבנו גם על מדרגות צד (למרות שזה נשמע לנו יקר ולא ממש הכרחי , במיוחד אם הרכב יוגבה- הסמוראי שהיה לנו 3 שנים לא נחבל מעולם בצידו תחת הדלת, ולא נשא מדרגות צד).- המלצות?

שאלותנו לגבי ההגבהה:
1. יש המלצות על סטים יעודיים? (בולמים וקפיצים)
2. בסמוראי- החלפת הבולמים הקדמים היתה פרוייקט מורכב בשל תושבות מרותכות לבולם- בג'מני זו אותה צרה?
3. יש למישהו הערכת מחיר לנ"ל (לא בעבודה עצמית..)?
4. יש למישהו המלצות על מקום שעושה (לא רוצה להיות הראשון שלו תודה) את השינויים הנ"ל?
5. בעצם- האם צמיגי 215 נכנסים גם בלי ההגבהה?

boaziko
27-05-08, 00:35
יואב,
לגבי קפיצים והגבהה אתה יודע שיש לך מחיר מיוחד!......
לגבי ה 215 - אני בעד.
לגבי שניהם - סוף סוף!!!

aviz
27-05-08, 04:09
יואב, פשוט תרים צלצול לדוד מכפר הנגיד.
הנה המספר שלו 0502077233.
הוא יהפוך את הגימני החמוד שלך למפלצת שטח.

ארז
27-05-08, 08:47
מבחינת הגבהות אני מאוד ממליץ על קיט שלם של אולדמן,גם הגבהה טובה וגם מאוד נוח(עד כמה שאפשר להגיד את המילה הזו ליד המילה גימיני...)

yoav
27-05-08, 17:24
מבחינת הגבהות אני מאוד ממליץ על קיט שלם של אולדמן,גם הגבהה טובה וגם מאוד נוח(עד כמה שאפשר להגיד את המילה הזו ליד המילה גימיני...)

אתה מכיר מישהו שנוסע על ג'מני עם הסט הנ"ל שיכול לתת התרשמות לאורך זמן?

חוקר
27-05-08, 17:36
אתה מכיר מישהו שנוסע על ג'מני עם הסט הנ"ל שיכול לתת התרשמות לאורך זמן?

חברנו הגמד נחום 8-)

יואב זה אומר שנראה אותך מטייל שוב :?:

יוש
27-05-08, 20:04
אהלן,

במידה ולא יצא לך לראות את הלינק הבא:

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=24481

אוסיף עוד הערת אגב - אמליץ להשקיע את כל השיפורים שהוזכרו בחום רב ובתנאי שהאופציה למכור את הרכב בהמשך הלא רחוק לא רלוונטית.
אם כן, הבא בחשבון שהסיכוי שתראה את ההשקעה חזרה (10K+ בכיף) קטנה מאד.

asafk
28-05-08, 00:05

כן.

אסף.

alon666
28-05-08, 10:27
היי,

אם אתה רוצה סיבוב על רכב מוגבהה, או לראות צמיגים בכל המידות/מיגונים/נעילות וכל תוספת אפשרית שרק דימיינת לג'ימיני - תבוא למפגש הג'ימיני הענק ביום שישי באיזור חורשן בשעה 13:00.
המפגש הכי גדול של בעלי ג'ימיני שהיה...

ohadfogel
28-05-08, 15:18
אני היה היה שם

חרוזון
29-05-08, 16:19
אפשר גם?????????:)

חןניצן
29-05-08, 23:10
ממליץ בחום על רסטה בצומת גדרה אני עושה שם את כל המיגונים וקח בחשבון שקשה להשיג עכשו קפיצים של אולד מאן גידי מרסטה השיג לי כאלו ואי עליהם כבר כ שבועיים תענוג הוא גם תיכננן ויצר מגן לגלגלי השיניים מקדימה משהוא יפיפה אם תרצה לנסות את ההגבהה אתה מוזמן בחום אבל כך בחשבון המחירים עלו יחד עם האורז 6000 שח כלל העבודה.
בקרוב תפוג תקופת האחריות על הג'מני שלנו - מה שאומר שניתן יהיה להכניסו למקצה שיפורים קטן:
1. נעילה
2. צמיגים 215
3. בשביל הנ"ל- הגבהונת..
4. חשבנו גם על מדרגות צד (למרות שזה נשמע לנו יקר ולא ממש הכרחי , במיוחד אם הרכב יוגבה- הסמוראי שהיה לנו 3 שנים לא נחבל מעולם בצידו תחת הדלת, ולא נשא מדרגות צד).- המלצות?

שאלותנו לגבי ההגבהה:
1. יש המלצות על סטים יעודיים? (בולמים וקפיצים)
2. בסמוראי- החלפת הבולמים הקדמים היתה פרוייקט מורכב בשל תושבות מרותכות לבולם- בג'מני זו אותה צרה?
3. יש למישהו הערכת מחיר לנ"ל (לא בעבודה עצמית..)?
4. יש למישהו המלצות על מקום שעושה (לא רוצה להיות הראשון שלו תודה) את השינויים הנ"ל?

-->