PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיפנדר חדש - צריך פרטים

Gilad
26-05-08, 19:27
אני שוקל להחליף את הדיפנדר שלי ב - 110 Heavy Duty חדש.

מישהו יודע להגיד מה ההבדלים בין החדש לקודם למעט עיצוב פנים, מנוע וגיר?

האם שונו הטרנספר, סרנים, ציריות?

למישהו יש נסיון עם ה-HD? איך הוא בלי להחליף קפיצים ובולמים?

כל מידע נוסף יתקבל בברכה

תודה
גלעד

idanw
27-05-08, 05:54
אני יכול לספר לך, מנסיון של שני אנשים, שיש בעיה בגיר החדש.
ברכב שאני מכיר, לאחר 14000 ק"מ הוא התחיל לדפוק בסרק (נשמע קצת יותר חזק מTDI200).
בחברה עדיין לא מצאו את הבעיה ואמרו לו ש"אין בנתיים מה להחליף את הגיר כי הוא ידפוק שוב ושיחכה עד שימצאו תבעיה"
חוצמזה, הרכב החדש הוא שיפור משמעותי בנסיעת כביש!

עידן

ארז
27-05-08, 08:41
הסרנים החל מ2003 שונו והציריות חזקות יותר מהדורות הקודמים, עדיין שומעים פה ושם על שבירות,אבל הרבה פחות מפעם.
הטרנספר ביחס העברה גבוה הוא מקביל לדיסקברי עם יחס של 1.22 בהילוך נמוך יש הפחתה של 30% ביחס לדגמים הקודמים!(שגם הם היו טרקטור לא קטן), מנסיוני בשטח זה עובד מדהים, במיוחד בירידות תלולות,אפילו במדרגות סלע רציניות אתה פשוט לא נוגע בברקס.

ה110/90 מגיעים עם בקרת אחיזה מאוד יעילה, למעשה הבקרה הכי יעילה שאני נסעתי עליה עד היום מכל הרכבים, זה עדיין לא נעילות ועדיין אתה צריך סל"ד קבוע וגבוה יחסית ,אבל זה עומד מעולה.

המנוע החדש שקט מאוד(יחסית לקודמים), קצת מגוחך אבל אני מתלהב מזה שממש אפשר לדבר בדיבורית בזמן נסיעה(גם במהירויות מאוד גבוהות), יש תחושה טובה מאוד של כוח, אומנם רק 122 כ"ס אבל בגלל יחסי העברה מאוד נכונים הרכב נוסע מצוין, מאיץ כמו כל רכב אחר על הכביש(שזה שיפור עצום מול הדגמים הקודמים) ומשייט במהירויות יפות מאוד(100 קמ"ש=1850 סל"ד בהילוך 6, 140 קמ"ש=2700 סל"ד בהילוך 6), את העליות של ירושלים הוא לקח בקלות על 130 בהילוך 6.

מבחינת בעיות, אני עוד לא נתקלתי במשהו משמעותי,אני יודע על 2 הח'ברה עם הגיר,לי אין את הבעיה הזו(אני עם 11K), מקווה שלא תופיע....משאר הלקוחות שלי עם רכבים כאלו גם לא שמעתי על בעיות מיוחדות.

מבחינת פנים הכיסאות חדשים ונוחים הרבה יותר מהקודמים, המזגן מעולה(אני אוהב קור ועדיין לא העברתי לדרגה הגבוה ביותר של המזגן,כולל בימי חמסין), יש גם הרבה דברים מטומטמים לגמרי,אבל זה היה צפוי...אחרי הכל זה עדיין דיפנדר...

מתלים ,במידה ואתה לא רוצה להגביהה את הרכב רק תוציא את הקפיץ הפנימי מאחורה ושים פגוש מחוזק עם כננת מקדימה...

Gilad
27-05-08, 21:28
ארז - זה אומר שלא חייבים להחליף את הבולמים/קפיצים כדי לקבל נוחות נסיעה נורמלית?

האם הטרנספר גם נוטה פחות לפתח חופשים או שמוקדם מדי לדעת?

בגדול, אם אני אלך על האוטו הוא אמור לשרת אותי לפחות ל-5 שנים הקרובות כרכב יומיומי לנסיעה של 150 ק"מ ביום, רובה בכביש החוף.
אני לא רואה שום אופציה הגיונית אחרת לג'יפ מבחינת הוצאות חודשיות - כל רכב אחר יחייב אותי בשווי רכב גבוה (לפחות דרגה 6).
אשמח לשמוע חוות דעת

תודה
גלעד

ארז
29-05-08, 16:47
110 סטנדרטי בכללי הוא רכב נוח מאוד מבחינת המתלים שלו, כמובן שתמיד ניתן לשפר...

אני לא מרגיש עדיין חופשים, הרכב הרבה בשטח והמון על הכביש ,עושה את כביש 6 פעמיים ביום, אני מאוד נהנה מהנהיגה עליו, לא מכונת מרוץ אבל הרבה,הרבה יותר טוב מהדיפנדרים הקודמים שלי.

shachar
29-05-08, 17:10
הרבה,הרבה יותר טוב מהדיפנדרים הקודמים שלי.
רכב של בורגני....

נמרוד
30-05-08, 00:16
רכב של בורגני....
+1 :-D
הטנדר עם הארגז הממוזג היחיד בארץ.

KOOKE
30-05-08, 10:20
ננמרוד

בדרך כלל הכלבים נוסעים בקבינה. אבל לדעתי כשארז נוסע עם כל החבורה יש מצב שחלקם עוברים לארגז..

האם לרגע חשבת שחלילה הכלבים יוכלו לנסוע מאחור ברגז ללא מיזוג...

שלמה

נחום
31-05-08, 22:09
קראתי על recall שקשור לריתוכים של זרוע A . מצ"ב ציטוט מהפורום, שימו לב יש
שם מספרי VIN שקשורים לבעייה, בידקו אם אתם כלולים שם (בעלי דיפנדר חדש)

http://www.aulro.com/afvb/images/icons/icon12.gif Defender 2007 A Frame issues
Found on another LR forum, I thought this maybe of interest to 07 owners of specific chassis numbers...

For some strange reason (saving some money, possibly), LR decided to replace the traditionale brackets for the A-frame, the ones that are bolted to the chassis, with welded brackets.
Now they have found out that with time (but not much time has passed, one year or so...) the welded brackets may not be up to the job, resulting in the rear axle going astray, with inevitable disappointment of the driver, who finds himself driving a car with a will of its own.
It seems that the first vehicles are exempted, as probably LR still had some of the old brackets as stock, and that later ones are exempted too, as they reverted to the old system; in between, from VIN 736064 up to VIN 752152, all defenders should be inspected and, if the case be, rectified, by welding additional patches to the already welded brackets.
The service action should be carried out by LR workshops as the vehicle comes in for the first useful maintenance

נחום
31-05-08, 22:36
ב 2007 יש גם קריאה בגלל פגיעה אפשרית באגן השמן בהצלבה חריפה (מחליפים את האגן)

כל הפרטים כאן

http://www.aulro.com/afvb/technical-chatter/46414-att-2007-defender-engine-sump-gets-damaged.html

-->