PDA

צפייה בגרסה מלאה : דילמה!!! תעזרו לי!!! (מתלבט בין דיפנדר לטרופר קצר. בלי לחץ!)

6opka
27-05-08, 14:26
אני צריך רכב שיסע הרבה (60-100 ק"מ ביום) ,יהיה נוח וכשאצטרך שיקח אותי לשטח בכבוד.
אני צריך שיהיה בו מערכת שמע (כולל סאב לוקח מקום) שתותקן בקלות ללא בניה של מתקנים שיחזיקו את הרמקולים (אך אם לא תהיה ברירה נבנה גם אותם).
אני מעדיף אוטומט, אבל אסתדר אם ידני.
אני רוצה לשפר את הרכב בתוספות למיניהם, אז אני צריך רכב שיש לו הרבה אופציות, חלקים, ותוספות בשוק.

אז ככה. החלום: דיפנדר 90 סגור, צבע שחור. רכב שמור אם ק"מ נמוך וכמה שפחות ידיים.
כסף: יש
רצון: יש, אבל כבר לא בטוח
רכב: נימצא ביד 2
פחדים ודאגות: יש, והמון.

האופציה ההגיונית: איסוזו טרופר דיזל קצר, צבע לבן, מערכת שמע מושקעת אם די וי די ושטויות אחרות.
כסף: יש
רצון: יש, נובע מהפחד לקנות דיפנדר.
רכב: נימצא ביד 2

קיצר, הבעיה היא כזאת:
אוהב אוטומט:
דיפנדר -
טרופר +
אמינות חשובה לי:
דיפנדר -
טרופר +
תצרוכת סולר:
דיפנדר 1:9-1:10
טרופר (לא ידוע)
אופי של רכב (חשוב לי מאד):
דיפנדר +
טרופר (לא ידוע אבל נראה כמו -)
מראה חיצוני (קשוח,מסוקס,בהמת שטח):
דיפנדר +
טרופר -
רכב טיולים (קצר= פחות מקום אבל עדיין אני רוצה נוחות)
דיפנדר -
טרופר (נראה יותר טוב אבל בטח אותו הדבר -)

תעזרו לי בבקשה!!! מה עדיף לקנות?? מה מתאים לי יותר???

yoav21
27-05-08, 14:55
לא צריך ללכת רחוק יש את... http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=27830

בעיות :
1. הוא בצבע צהוב, אתה רוצה שחור.
2. הוא פתוח... זאת לא בעייה כך גי'פ צריך להיות :twisted:

רכב שמור ואת כל היסטוריית הבעיות, שיפורים, שידרוגים שהבעלים ביצע אתה יכול לקרוא כאן מעל דפי הפורום.

אני לא מכיר את גלעד ו/או את הדיפנדר שלו באופן אישי, אבל אם היתי קונה רכב כרגע ורוצה דיפנדר בטוח זאת היתה אופצייה חזקה מאוד
יום טוב יואב

6opka
27-05-08, 15:04
תודה, אבל את הדיפנדר כבר מצאתי. אכשיו צריך להחליט אם אני באמת כל כך רוצה אותו. או שטרופר יעשה את העבודה

ד"א: כמה אוכל הטרופר דיזל (3.0)?

Juv
27-05-08, 15:31
אם החלום שלך הוא דיפנדר, תקנה דיפנדר. הצהוב בלוחות נראה מצויין "על הנייר".
הכי הרבה תמכור אחרי חצי שנה - כל הסיפור יעלה לך מקסימום 15,000-20,000 ש"ח ותמשיך הלאה. לא הרבה כסף בשביל חלום.

asafk
28-05-08, 00:01
קח את הדיפנדר, תהפוך לאוטומטי. בזה פתרת את הבעיה הראשונה בסדר העדיפויות שלך. 60-100 ק"מ ביום זה לא נורא, ויש כאן כמה חברים שנוסעים יותר מזה באופן יומיומי עם דיפנדר, אז זו לא צריכה להיות דאגה אם אתה לוקח את זה ברוח הנכונה.
בקיצור- תחיה היום כמו שאתה רוצה, מי יודע מה יהיה מחר?

אסף.

KOOKE
28-05-08, 01:46
תראה גם אני חלמתי על דיפנדר והגשמתי את החלום...

אבל הייתי ממליץ לך בחום לעשות נסיעת מבחן ממושכת גם על הדיפנדר וגם על הטרופר...

פשוט מדובר בחוויות נהיגה שונות לחלוטין זו מזו..גם בכביש וגם בשטח...

שלמה

איל מ
28-05-08, 02:06
אמינות חשובה לי:
דיפנדר -
טרופר +
תצרוכת סולר:
דיפנדר 1:9-1:10
טרופר (לא ידוע)

אז ככה, לגבי אמינות, אני מכיר מספר טרופרים, אמינות זה לא הדבר שממש מייצג את הרכב, בעיקר אם נוסעים הרבה בשטח.
לגבי צריכת דלק, לדעתי הכי טוב שתצליח לעשות עם הטרופר זה 1:8 וגם זה אם ממש תרחם עליו.
בגדול הייתי ממליץ לך על הדיפנדר אבל אם כתבת שחשובה לך מערכת האודיו, אז נראה לי שזה לא הכיוון, בדיפנדר בזמן נסיעה לא תוכל להינות ממוסיקה, אלא אם כן תשים מערכת של מועדון לילה!

נמרוד
28-05-08, 07:45
ככה, לפי האצבע, הטרופר מתאים לך ולא הדיפנדר.

אבל בכל זאת אני מצטרף לקודמי בהמלצה - לך עם הלב, מקסימום תתחרט ותפסיד בתהליך כמה אלפי שקלים, לא מחיר גבוה בשביל לנסות להגשים חלום של דיפנדר שחור.

Gilad
28-05-08, 11:32
אני גם חושב שאתה צריך ללכת עם הלב וללכת על הצהוב ;)

וברצינות - 60-100 ק"מ ביום זה לא כל כך הרבה. אני נוסע עם הדיפנדר 150 ק"מ ביום כמה פעמים בשבוע, ושלי פתוח...

לא יודע לגבי הטרופר אבל בדיפנדר אחרי שהוא "התיצב" אצלי לא היו תקלות משביתות - גם לפני זה הכל הסתכם באימובילייזר ארור שכיבה לי את המנוע על איילון ב-100 קמ"ש בלילה ובאלטרנטור שסיים את חייו מוקדם מהצפוי. את שתי התקלות יכולתי לצפות מראש (אלטרנטור) או לפתור בקלות (אימובילייזר) אם היה לי קצת יותר נסיון.

חוץ מזה, כל פעם שהייתי צריך להגיע לאנשהו הגעתי בלי בעיה כולל טיולים לדרום עם טרקטורון מאחור ועם ציוד של 8 אנשים ברכב.

לגבי אופי - אתה לא יכול להשוות בין דיפנדר לטרופר, בלי שום ספק!

בהצלחה בבחירה, ותהנה בכל מקרה

גלעד

6opka
28-05-08, 11:41
תודה רבה, רבה לכם! עזרתם לי מאוד.
החלטתי שאני אסע לראות את שניהם והיום אני נוסע עד באר-שבע לראות את הטרופר בשביל להיות בטוח שאני יקנה את הדיפנדר :-P. בע"ה שבוע הבא אני בשטח איתו

יוש
28-05-08, 11:50
אני בעד הדיפנדר כי אני משוחד ולי הוא מתאים, אבל, כפי שהוזכר- וזה חשוב מאד:

חייבים לנסוע עליו קודם ולראות שזה מתאים. זה פשוט נ.נ., טרקטור, משאית - תבחר מה שבא לך. זה לא פריווט ולא דומה בשום פרמטר. צריך לחוות ולהבין את זה קודם ובעיקר לאהוב את זה.

לגבי המערכת, יש אצלי כזו המותקנת על הגג (מבפנים כמובן) חזקה מאד שמשקיטה מצויין את כל הרעשים שיש (ויש הרבה מאד), כך שזה אפשרי, כמובן, ותלוי במה שתרצה להשקיע.

shachar
28-05-08, 12:27
תלך על טרופר.

א. תוכל להמשיך לחלום ולפנטז.
ב. גם הסאבים וגם הסבתות ישבו בנוחות רבה יותר.
הויברציות מתוך הרכב עלולות להוסיף לרשרושים מחלונות הצד האחוריים.
ג. בדיפנדר חובה להוסיף מתקנים מתקונים וכל מני שיפצורים
אפילו לרדיו אין מקום מסודר שלא לדבר על DVD או חוליו אינגלסיאס מהתחת.
ד. אתה מחפש כבוד בדרך לשטח - בדיפנדר מחפשים את השטח.

ה.וכו וכו - :-)

yoav21
28-05-08, 12:32
והיום אני נוסע עד באר-שבע לראות את הטרופר בשביל להיות בטוח שאני יקנה את הדיפנדר :-P.

אהבתי :mrgreen:

6opka
28-05-08, 13:58
בנוגע למערכת- אני בחור יצירתי, אז אני בטוח שגם בדיפנדר אפשר לקמבן :cool:.
בנוגע לאוטומט- הבעיה שלי היא שלפי מה ששמעתי ההוצעה על כך היא בין 15 ל 25 אלף... קצת כואב בכיס...
בנוגע לדיפנדר הצהוב :)- הוא פתוח.. אני רוצה סגור.. שלא לדבר על זה שרציתי שחור:D.

האיסוזו באמת נשמע לי כמו הבחירה ההגיונית, אבל אני רוצה דיפנדר, הגיון זה לא הצד החזק שלי.
רציתי רכב שיהיה הבייבי שלי, שאני אתגאה בו, רכב שבאמת יהיה חשוב לי והזכרונות שניצור איתו יגרמו לכך שלא ארצה למכור אותו לעולם. כבר יש לי תמונה בראש של איך אני רוצה שהרכב שלי ייראה ופנטזיות על ירדן וטיולי חרמון-אילת רק בשטח:cool:.
בעצם, ההתלבטות שלי היא אם אני רוצה להיות הגיוני או חולמני.

אהבתי :mrgreen:
יש עוד הרבה מאיפה שזה הגיע(רק אם שגיעות כתיב).

תמונות של הטרופר שאני נוסע לראות:
http://www.yad2.co.il/Pic/200805/14/1_3_1_132161_20080514160557.jpg
http://www.yad2.co.il/Pic/200805/14/1_3_2_132161_20080514160557.jpg

ותמונות של הדיפנדר:
http://www.yad2.co.il/Pic/200805/23/e_1_3_1_46146_20080523190536.jpg

http://www.yad2.co.il/Pic/200805/23/e_1_3_2_42803_20080523190528.jpg

Gilad
28-05-08, 16:01
מה מקוריות הדיפנדר - מגב או פרטי?

yoav21
28-05-08, 17:08
ראה ה"פ

RONI
28-05-08, 17:54
לדעתי ,,רוץ לדיפנדר.
על פניו נראה ליגה אחרת מהטרופר האנמי!
ועוד טרופר 2 דלתות, איך יכנסו הסבא והסבתא ?
עם דיפ כזה לא הייתי יורד מההגה 500 קמ ביום.[ולא בכביש!].
גש גש גש .וסרמן.

6opka
28-05-08, 19:26
הדיפנדר ממגב :( אבל ככה זה....
חזרתי אכשיו מהטרופר, ואח! כואב אבל לצערי לא התאכזבתי:sad:. שמור, מטופל (בהיסטריה), מבחור נהדר ששמר אליו כמו על ילדיו, אם מערכת שמע מושלמת, כל קבלה מאז שקנה את האוטו, מיגון לכל התחתית, צמיגים, מנוע מנצנץ ומגרגר והכי גרוע! הוא גם גמיש במחיר!!!
בנוגע לסבא וסבתא- יש רק סבתא והיא סקיצופרנית, לא יוצאת מהבית... תכלס, רוב הזמן זה רק אני והרכב ובמקרים רבים גם החברה מצטרפת, כך ש 2 זה מספיק בשבילי.
הבאסה אם הדיפנדר היא שהבחור שמוכר אותו סינן אותי אתמול אחרי שקבע איתי שאני אתקשר לפני שאני מגיע. עצוב כשהמוכר לא רציני. מתחיל להיות מעייף לרדוף אחריו (זו לא הפעם הראשונה).:cry:

מבולבלים? לא כמוני!

6opka
28-05-08, 19:28
ראה ה"פ

מה ה"פ אומר?

hosham
28-05-08, 19:41
מה ה"פ אומר?

הודעה פרטית...

rinzai
31-05-08, 12:00
הדיפנדר השחור הוא יוצא מג"ב - המוכר סוחר...
...אין שום בעייה לקנות דיפנדר מודל 97 יוצא מג"ב ב45 אלף ש"ח, לתת אותו לצבע: 3000 ש"ח, ולהחליף ג'נטים וצמיגים. תקבל את אותה התוצאה שבתמונה. יותר חשוב להתמקד במצב המכני של הרכב ולא בצבע ובהופעה. - ומאוד מומלץ לא להתעסק עם סוחרים.

6opka
06-06-08, 07:20
זהו. נסגר, קניתי את הטרופר. האמתי שחשבתי שאני אהיה מאוכזב, אבל אני אוהב את הסוזי החדשה שלי. כבר הספקנו לראות איתה שטח והחברים התלהבו ממנה. והמערכת שמע מפציצה יותר מתמיד לאחר שהוספתי עוד מגבר. אכשיו רק צריך למצוא מקום אם סולר זול ולקחת אותה לטיול.
תודה לכולם על היעוץ, עזרתם רבות אבל כנראה שהדיפנדר אינו גורלי (עדיין).
נתראה במדבר :D

דרור ברלי
06-06-08, 09:15
תתחדש.
העיקר ש"מערכת השמע מפציצה". זה באמת הדבר הכי חשוב במכונית....
אם אתה מתכוון "להפציץ" בבאסים גם במדבר, אז כנראה שהרבה אנשים יעדיפו לא להתראות איתך שם. תחשוב על זה.

6opka
06-06-08, 12:12
המערכת זה לבית. יורד לשטח-מוריד סאב שם מחצלת, גזיבו, צידניות ואוהלים ושומע טבע. ;)

yoav
07-06-08, 09:15
תתחדש
אם להתרשם מהחתימה שלך- כנראה שדיפנדר באמת לא בשבילך ועשית בחירה נכונה. עם הדיפנדר היית צריך להתחיל לדאוג מהכולסטרול.

תהנה, ואם אתה יורד לטיולים , במדבר, תעשה לעצמך טובה- אל תצבע את הטרופר בשחור :)

חג שמח.

6opka
07-06-08, 13:16
לא, אחרי שנסעתי קצת בשטח הבנתי שצבע זה לא משהו ששווה להשקיע בו (ענפים) והצבע הלבן נוח. וגם הסאב מתחיל לעצבן. במיוחד לאחר שאתמול המערכת גמרה לי את המצבר בחצי שעה (לא בווליום גבוהה אפילו) וכתוצעה מכך הקודן של פוינטר שמותקן אצלי השתגע ולא פעל. נאלצתי להזמין גרר שיבוא מתל-אביב עד בית-שמש ב 3 בבוקר בשביל להזיז את האוטו 5-10 ק"מ שלא לדבר על ניידת שירות ששילמתי אליה 350ש"ח רק בשביל שגם הוא לא יצליח להניע את האוטו. בקיצור פחות משבוע והצלחתי איכשהו להשבית את האוטו (זמנית)
ד"א: אני שונא את פוינטר!

-->