PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם הג'ימני צריך/כדאי להרכיב בו צמיגי שטח מלא?

matokik
30-05-08, 15:53
שלום לכולם!
ברשותי ג'ימני שנת יצור 2001 ורציתי לפנק אותו בצמיגים חדשים ומיגון מלא/חלקי.
הג'יפ הגיע אלי עם צמיגים "רגילים" (לא של שטח) ורציתי לדעת האם הג'ימני צריך/כדאי להרכיב בו צמיגי שטח מלא? איזה יחס יש לצמיגים המתאימים לג'ימני? איזה חברות מובילות בתחום הצמיגים?
בנוסף, פניתי לנציג חברת אספיר במקום מגורי והוא דורש סכום של כ- שלושת אלפים שקלים למיגון של הג'יפ, בבדיקה שערכתי מסתבר שבמקומות מרוחקים ממני (אני מב"ש) זה אולי זול בכמה מאות שקלים, אבל חישבתי את עלויות הנסיעה ויצא שזה אותו המחיר.
אודה לכל תשובה, עיצה טיפ ומענה.
בתודה מראש ושבת נפלאה

Viper
30-05-08, 19:18
צמיגי שטח מלא- מומלץ בחום למי שמטייל. גם אם מעט.
את השיפור בהתנהגות הרכב בשטח תרגיש מיד ואילו הפגיעה בכביש- מינורית וניתן ללמוד להסתדר איתה.
מיגון בג'ימני- כדאי מאד.
תנסה לקבל עוד הצעות מחיר וקצת "להתמקח". אחרי הכל, אנחנו ישראלים, לא?!?
ממליץ לך לקרוא את הכתבה בנושא צמיגים כאן באתר.

אלינועם חן
31-05-08, 16:40
שלום לכולם!
ברשותי ג'ימני שנת יצור 2001 ורציתי לפנק אותו בצמיגים חדשים ומיגון מלא/חלקי.
הג'יפ הגיע אלי עם צמיגים "רגילים" (לא של שטח) ורציתי לדעת האם הג'ימני צריך/כדאי להרכיב בו צמיגי שטח מלא? איזה יחס יש לצמיגים המתאימים לג'ימני? איזה חברות מובילות בתחום הצמיגים?
בנוסף, פניתי לנציג חברת אספיר במקום מגורי והוא דורש סכום של כ- שלושת אלפים שקלים למיגון של הג'יפ, בבדיקה שערכתי מסתבר שבמקומות מרוחקים ממני (אני מב"ש) זה אולי זול בכמה מאות שקלים, אבל חישבתי את עלויות הנסיעה ויצא שזה אותו המחיר.
אודה לכל תשובה, עיצה טיפ ומענה.
בתודה מראש ושבת נפלאה

470 ש"ח כולל מע"מ צמיג של מקסיס מידה 215{אני מניח ש-205 יותר זול}, צמיגי ביטון בעפולה.אים זה הבדל משמעותי במחירים שקיבלת שווה לבוא לצפון....אחרי שתחליף צא לבדוק אותם באיזור...:p

נמרוד
01-06-08, 07:35
הג'יפ הגיע אלי עם צמיגים "רגילים" (לא של שטח) ורציתי לדעת האם הג'ימני צריך/כדאי להרכיב בו צמיגי שטח מלא? איזה יחס יש לצמיגים המתאימים לג'ימני?

לג'ימני לא אכפת איזה צמיגים אתה שם לו; האם צריך/כדאי לך להתקין צמיגי שטח מלא? אם קנית אותו במטרה לטייל בשטח, להנות ולמצות את הרכב, התשובה היא די חד משמעית - כן.

ניסינו לקבץ כמה שיותר ידע למדריך לבחירת צמיגים. (http://www.jeepolog.com/407.html)

-->