PDA

צפייה בגרסה מלאה : פראדו דיזל בעית הנעה משונה?

שלוםר
04-06-08, 14:19
רעיונות והצעות לפיענוח יתקבלו בברכה,
פראדו דיזל 02 אוטו', מצב כללי בסדר גמור, בעיה: כשהרכב חונה בעליה כשפניו קדימה (לכיוון העליה) או במישור, לאחר חניית לילה או יום עבודה, מניע תקין ולאחר כ שלוש חמש שניות דימום והנעה קשה דומה להתגברות על בועית אוויר, (יעני, סטרטר ארוך) כשהרכב חונה ופניו לירידה אין שום בעיה,
אין דליפה במער' הסולר, הוחלף פילטר סולר והוצא אוויר, הסיפור החל לאחר כ 3500 ק''מ מהטיפול האחרון, אשמח לשמוע דעתכם.
שלום.ר

חנן-ג'יפולוג
04-06-08, 16:13
נשמע כמו חדירת אוויר למע' הדלק בין מיכל הדלק ובין משאבת ההזנה. על מנת לוודא שמדובר בזה ניתן לחבר צינור ישירות ממיכל הדלק אל משאבת ההזנה ולבדוק אם התופעה חוזרת. כנראה שיש במערכת גם שסתום אל-חוזר וכדאי לבדוק שהוא תקין.

שלוםר
04-06-08, 19:52
נשמע כמו חדירת אוויר למע' הדלק בין מיכל הדלק ובין משאבת ההזנה. על מנת לוודא שמדובר בזה ניתן לחבר צינור ישירות ממיכל הדלק אל משאבת ההזנה ולבדוק אם התופעה חוזרת. כנראה שיש במערכת גם שסתום אל-חוזר וכדאי לבדוק שהוא תקין.

תודה חנן, קח בחשבון, לא כתבתי קודם, אין קשר למצב המיכל, יכול שיהיה במצב של נורת אזהרה על סיום המיכל, יכול שיהיה מלא לגמרי וכל מה שבינהם, מה שמשנה זה מצב הרכב בהנעה, ישר וכלפי עליה, מניע ומדומם, פניו לירידה, כמו חתן בספירת הצקים.

tooshey
05-06-08, 00:59
לילה טוב
בדוק את המשאבה הידנית על בית מסנן הסולר.
יש בה שסתום עלה חד כיווני,כנראה שהוא תקול.
לפני התנעת הבוקר,תן מספר פמפומים במשאבה הידנית.

בברכה,טושי

שלוםר
05-06-08, 10:09
לילה טוב
בדוק את המשאבה הידנית על בית מסנן הסולר.
יש בה שסתום עלה חד כיווני,כנראה שהוא תקול.
לפני התנעת הבוקר,תן מספר פמפומים במשאבה הידנית.

בברכה,טושי

בקר טוב טושי,
כמובן כאשר אני מפמפם ההנעה רגילה וללא הפרעות, כמו שכתבתי למעלה, הסיפור בהחלט משונה, כיוון הרכב קובע את טיב ההנעה, אני מבין שיש חדירת אוויר כל שהיא למער' הסולר, אממה? מוזר, רק בהנעה לאחר חניה ארוכה (לילה למשל) ורק במצב מישורי או קדמת הרכב במעלה, שוב ללא קשר נראה לכמות הדלק במיכל, פילטר הוחלף כאמור לאחר שהתופעה התחילה וחשבתי שיש איזה חריר במעטפת שלו,
רעיונות והארות נוספים יתקבלו בברכה.
שלום.ר

tooshey
05-06-08, 23:48
כיוון העמדת הרכב יכול להשפיע על השאיפה של הדלק במסנן לזרום חזרה למיכל.
הייתה לי פעם בעיה דומה,התייחסתי לזה כאל מערכת פרימיטיבית נגד גניבות...עד שנמאס לי והחלפתי בית מסנן.
החלף בית מסנן,וסע לשלום.(אם אתה צריך אחד,תגיד).

בברכה,טושי

שלוםר
06-06-08, 17:12
כיוון העמדת הרכב יכול להשפיע על השאיפה של הדלק במסנן לזרום חזרה למיכל.
הייתה לי פעם בעיה דומה,התייחסתי לזה כאל מערכת פרימיטיבית נגד גניבות...עד שנמאס לי והחלפתי בית מסנן.
החלף בית מסנן,וסע לשלום.(אם אתה צריך אחד,תגיד).

בברכה,טושי

תודה טושי, ינוסה ביום א' הקרוב, אם יהיה מה לספר לחברה, אני מבטיח לרוץ...
סופשבוע נעים
שלום.ר

kobiarava
06-06-08, 17:25
מחזק את ההצעה של טושי. אותה הבעיה בדיוק בטויוטה היאס, כמה פמפומים ידניים (עד שנהיה קשה)-מניע כמו חדש. החלפת בית הפילטר פתרה את הבעיה.

קובי

-->