PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה לגבי משאבת מים לסמו 84..

nisan23
06-06-08, 00:58
אהלן לכולם..
הסיפור מתחיל כך..לפני כחודש התגלתה נזילונת קטנה ממשאבת המים, הוחלט להחליפה בחדשה מקורית מהחברה, כי תחליפי לא ניתן למצוא ( וכי אני פדנט שמאוד אוהב שהכל אצלו מקורי וחדש, לכו תבינו.. :D)
הלכתי בתומי וזרקתי 400 ש"ח למכשילי תנועה, כעבור שבוע ימים מרגע ההרכבה של המשאבה החדשה החלה נזילה עוד יותר רצינית מהמשאבה עצמה.. התייעצתי עם מוסכניקים והם טענו לכך שהחלק כנראה שכב במחסן כמה שנים טובות , והמחזיר שמן הפחמי שנמצא בתוך המשאבה פשוט התייבש והתפורר בהפעלה הראשונה לאחר ההרכבה.
בעצבים חזרתי למכשילי תנועה, ובצעקות בלבד הצלחתי למשוך קצת תשומת לב, לאחר שהם הסבירו לי שמכיוון שלא הרכבתי את המשאבה במוסך מורשה של סוזוקי בלבד, הם לא לוקחים אחריות על החלק!! :???:
לאחר מלחמה ווקאלית העלו אותי למר. אלי אבוחצירה, שאמור להיות ממונה על המחסן חלפים, ולאחר חילופי מילים ביני לבינו הוחלט לשלוח את החלק לבדיקה ולברר מה הסיבה לנזילה.
לאחר הבדיקה שערכה כ-20 יום (!!!!!), הם הודו בכך שהחלק עצמו לא תקין!
בינתיים הלכתי וקניתי עוד משאבה חדשה! נחשו מה קרה לאחר שבועיים של עבודה..?
נכון... גם היא התחילה לנזול!!! רק הכתיבה על זה מרתיחה אותי!!! היום הגעתי עד למישהו בשם מר. קטן, שאמור להיות הביג בוס במקום (אירוני משהו...), ושוב כמו שני ישראלים השיחה התדרדרה מהר מאוד לצעקות! הוחלט לשלוח את המשאבה הראשונה למקום מסויים כדי לשפץ אותה על חשבונם.
עכשיו אני תקוע עם משאבה שמורכבת על הרכב שנוזלת ועוד משאבה שנשלחה לשיפוץ.
שאלתי היא האם חלק כזה ניתן בכלל לשיפוץ?! הוא יצוק ממתכת והמחזיר שמן נמצא בפנים, כלומר אני לא רואה שום דרך אפשרית לשפץ!
האם חירטטו אותי ובגדול?!
תודה לעוזרים..
בעליו המתוסכלים של הסמו...

צביקה קרבורטור
06-06-08, 23:23
שלום רב!
אשתדל בנימה רגועה ובתגובה קצרה, ליעץ לך יעוץ מקצועי.
אחריות על חלפים חדשים מיבואן מורשה, אמורה להיות על פעולה תקינה וסבירה של המשאבה,
הכוללת נזילות, רעשים, או כל בעיות אחרות, האחריות היא לשלושה חודשים בלבד.
אין להתנות הרכבה במוסך היבואן או כל מוסך מורשה אחר, ואין להחליף את המשאבה במשופצת,
אלא בחדשה בלבד.
הרי שילמת ממיטב כספך על חדשה ולא משופצת אן מחודשת.
במידה ולא מוסכן עליהם להחלפה במשאבה חדשה, בטענה שהרכבתך לקוייה, שיתנו לך
חזרה את כסםך, או שיתנו זאת בהרכבה במוסך מרשה היבואן, במחיר סמלי, ועם אחריות כמובן.
בברכה
ובהצלחה
צביקה

רפי47
07-06-08, 12:12
אתה מראשל"צ וממש קרוב אליך נמצא הד"ר לסמוראי, מורי וחבל שלא הוא טיפל בכך מלכתחילה.
בברכה - רפי לין

nisan23
07-06-08, 22:49
את מורי אני מכיר ואצלו הסמו טופל גם.. אבל לגבי נושאים שונים...
עניין המשאבה היה אמור להיות עניין מאוד פשוט... קונים ומתקינים.. שם נפלתי ובגדול!

אגב מי בעד להוציא סטיקר "גם אני מטופל אצל מורי" או "גם הסמו שלי קיבל תשומת לב ממורי"...? :-D

אבי 1
08-06-08, 01:50
זה לא קשור.מורי או דוד מכפר הנגיד.הרכבת משאבה והחלק עצמו לא תקין?{בהנחה שמרחת סיליקון כמו שצריך}.אז תחליף את החלק.שים משאבה של חברה יפנית.gmb.אבל קשה לי להאמין ששתי משאבות לא יהיו טובות.אתה בטוח ששמת את האטם של המשאבה כמו שצריך?שמרחת סיליקון כמו שצריך?.דרך אגב.משאבה יפנית של gmb.צריכה לעלות גג 230 שח.

nisan23
08-06-08, 12:41
זה לא קשור.מורי או דוד מכפר הנגיד.הרכבת משאבה והחלק עצמו לא תקין?{בהנחה שמרחת סיליקון כמו שצריך}.אז תחליף את החלק.שים משאבה של חברה יפנית.gmb.אבל קשה לי להאמין ששתי משאבות לא יהיו טובות.אתה בטוח ששמת את האטם של המשאבה כמו שצריך?שמרחת סיליקון כמו שצריך?.דרך אגב.משאבה יפנית של gmb.צריכה לעלות גג 230 שח.

קודם כל הנזילה היא לא מהחיבורים ולא מהאטם... אלה מתוך המשאבה עצמה, מהמחזיר שמן הפחמי...
ואם אתה מוצא לי משאבה כזאת לסמוראי 84 מנוע 1000 אתה תותח!!
כי אני כבר התייאשתי!!

-->