PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרוייקט מוטות הגה משופרים לסמוראי, שותפים

ברששת
14-06-08, 17:53
אני עומד לפני פרוייקט החלפת מוטות ההגה בסמוראי (88) למוטות משופרים.
השיפורים: 1. המוטות יעשו מפלדה ולא מברזל.
2. תהיה אפשרות להחליף כל אחד מהתפוחים באופן עצמונאי כשיגיע יומם ולא כפי שהיום עסקת חבילה (זרוק את כל המוט וקנה חדש ).
העבודה על המוטות תעשה אצל חרט.
מחפש שותפים המעוניינים בהחלפה כזאת על מנת להוזיל עליות.
לשם הבהרה עלות היצור תהיה די זהה לעלות קניית המוטות המקוריים, אך כפי שציינתי יהיו לה את היתרונות שאין במוטות המקוריים.
אם יש מישהו שחושב בכיוון ויכול לעניין אותו ניתן לשלוח לי מייל או להתקשר ל 050-2990919.
בר.

ברששת
20-06-08, 12:23
מה קרה? אצל כולם המוטות והתפוחים במצב תקין ורק אצלי יש בעיה, או שכולם אוהבים לתרום לסוזוקי בעל פעם שהולך תפוח?
בכל אופן יש לי כבר את כל הנתונים והשרטוטים הדרושים, אך ללא שותפים העלות תהיה גבוה.
גם שותף נוסף אחד מספיק.

GodsFather
21-06-08, 16:48
בא לך לרשום עליויות ?

וכמה תכוף זה ? כל כמה זמן מחליפים תפוחים/מוט בגלל תפוחים רקובים ?

תן קצת פרטים שיקרצו יותר לעין , אני למשל, לא מבין בזה בשיט ועדיין לא הייתי צריך להחליף את המוט או התפוחים בכל שלוש וחצי שנים שהרכב אצלי...אז בוא תהפוך את ההצעה שלך לכדאית ותקבל מעוניינים.

דרך אגב , מורי מייצר / משווק עכשיו מוט הגה שמגיע מעל ומאחורי הסרן - מוגן מפגיעות סלעים ושאר יתרונות, אז אולי שווה לך לדבר איתו לראות אם כל הסיפור הזה שווה או לא...

ברששת
22-06-08, 22:09
בא לך לרשום עליויות ?

וכמה תכוף זה ? כל כמה זמן מחליפים תפוחים/מוט בגלל תפוחים רקובים ?

תן קצת פרטים שיקרצו יותר לעין , אני למשל, לא מבין בזה בשיט ועדיין לא הייתי צריך להחליף את המוט או התפוחים בכל שלוש וחצי שנים שהרכב אצלי...אז בוא תהפוך את ההצעה שלך לכדאית ותקבל מעוניינים.

דרך אגב , מורי מייצר / משווק עכשיו מוט הגה שמגיע מעל ומאחורי הסרן - מוגן מפגיעות סלעים ושאר יתרונות, אז אולי שווה לך לדבר איתו לראות אם כל הסיפור הזה שווה או לא...

נתחיל לפי הסדר.
תפוחי הגה מקבלים חופש כתוצאה מתנועת הסרן, גלגלים. אורך החיים תלוי בשימוש (אגרסיבי או מתון) וסדרי גודל מדברים על בין 3-5 שנים.
מדוע חשובים תפוחים תקינים? התפוחים הם החוליה האחרונה המעבירה את התנועה מההגה לגלגלים וחופש בהם יגרום לתנועה לא מבוקרת או אף לשחרור מלא. בטסט פוסלים על חופש. ניתן ללחוץ ב"פרס" אך הדבר לאורך זמן רק מחליש אותם.
עלות הפרוייקט ל2 שותפים סביב 1300 ש"ח. במכשירי תנועה 1100+מעמ. אז בטח את שואל עם אני ממילא מוכר עוד שנתיים בשביל מה? ראשית העמידות עולהת ושנית שפר לטובת הדורות הבאים (אולי גם הקונה יראה בזה שידרוג).
לא ידעתי שמורי מיצר. אברר אצלו.

איש
23-06-08, 18:04
1300 לכל אחד ? .
והאם זה כולל את התפוחים ?

ברששת
24-06-08, 09:26
1300 לכל אחד ? .
והאם זה כולל את התפוחים ?
1300 זה לכל אחד (שווה למחיר בחלק המקורי במכשרי תנועה אך עם תפוחים מקובעים).
כולל הכל (חומר, תפוחים, כרסום ועבודת חריטה).

-->