PDA

צפייה בגרסה מלאה : בולמים וקפיצים לגרנד 97 v8

מלכי
14-06-08, 19:40
האוטו מוגבה קפיצים על ספיסרים אוקולון 2" בולמים אורגינלים על ספיסרים "הגבהה רוסית".
1.מי היצרן של הבולמים המקורים והאם הם בולמי גז או שמן, מה אורכם במ"מ ?
2.האים רצוי לעבור לבולם ארוך יותר שיתאים להגבהה ולמה?
3.מה אורך החיים של הקפיצים בק"מ ואיפה קונים קפיצים מקבילים למקורי? תודות למתיחסים

sos4u
16-06-08, 23:14
לפי השאלות שלך אתה רוצה לחזור למקור ? - תקן אותי אם אני טועה ....

יש לי את כל הסט המקורי של האוטו - קפיצים , זרועות בושינגים וכו' - נותרו מיותמים לאחר "הגבה אמריקאית" .... [קרי - הגבה ע"י שימוש בקיט מסודר, כולל מוטות רדיוס משופרים ועוד.]

במידה ואתה מעוניין לרכוש את הסט הישן צור קשר.

נמרוד
19-06-08, 16:36
1. הבולמים המקוריים הם מה שמכונה בולמי שמן, או בולמי גז בלחץ נמוך. מי מייצר אותם? איזשהו מפעל OEM שמוכר לקרייזלר, מה זה משנה?
2. בעקרון כן. 2 אינץ' זה הגבהה שיתכן שמביאה את הבולם למצב של פתיחה מירבית. אבל - מה שאתה מתאר, קפיצים עייפים, יתכן שההגבהה האמיתית היא פחות מ2 אינץ' ביחס למקור. כמו תמיד, אתה צריך קודם להחליט על קפיצים - ואחרי שסגרת את הנושא הזה (קפיצים חדשים/משומשים/קיט הגבהה חדש/עם או בלי הספייסרים...) למדוד בפועל את אורך הבולם הדרוש. יש על זה הסברים בפורום בהרבה שרשורים לגבי הרבה סוגי רכבים.
3. אין אורך חיים רשמי לקפיצים. הוא יכול להיות אינסופי כמעט, רכב שנסע כל חייו על הכביש לא עמוס - לרוב ימות יגיע למגרש הגרוטאות עם הקפיצים המקוריים. מאיפה משיגים קפיצים מקוריים? כמו שהציעו לך - על כל חבר בפורום הזה, ויש עשרות, שהתקין קיט הגבהה אמיתי - יש סט קפיצים זרוק איפשהו... עכשיו רק צריך למצוא אותם... לי יש קפיצים וזרועות מקוריים של XJ מתגלגלים איפשהו מתחת לעשבייה באחורי החצר :D

bibi544
21-06-08, 13:48
הבולמים המקוריים מיוצרים ע"י בילשטיין

-->