PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדש פה - מבקש עזרה בנושא רכישה

צ'ינקוומילה
21-06-08, 16:15
שלום לכולם

אני חדש בעולם הג'יפים
בשבוע האחרון עשיתי סבב בכל אזור המרכז כדי לבחון כמה אופציות

האופציה הכי טובה שראיתי (בהתאם לתקציב שלי) ניסן טראנו דיזל ארוך שנת 2000

השאלה שלי היא לא נוגעת לסוג הג'יפ
אלא מה חשוב לבדוק לפני שקונים ג'יפ

מכיוון שזו התנסות ראשונה שלי בעולמכם - אני אשמח לקבל עצות מהירות לפני שאני ניגש מחר לשלב המתקדם יותר של הרכישה

תודה מראש
צ'ינקוומילה

Viper
21-06-08, 18:22
מה שהכי חשוב לבדוק לפני שקונים ג'יפ הוא מה בדיוק אתה צריך מהג'יפ שלך ומה התקציב שלך.

נמרוד
21-06-08, 19:39
השאלה שלי היא לא נוגעת לסוג הג'יפ
אלא מה חשוב לבדוק לפני שקונים ג'יפ

יש במדור המתחילים (http://www.jeepolog.com/novice.html)באתר סדרה של מדריכים לבדיקת כלי רכב משומשים. אין מדריך ספציפי לטראנו, אבל כל המדריכים האלו בסך הכל דומים באופן כללי כאשר לכל רכב יש ניואנסים משלו. אני ממליץ לך לקרוא את המדריך הוותיק ביותר, לרכישת CJ, של חנן, ולרפרף על כל השאר במדור הזה - בתור חדש בעולם רכב השטח, אני חושב שתמצא אותם מועילים מאד.

צ'ינקוומילה
22-06-08, 10:38
תודה על ההערות הקטנות

ונמרוד
הלינק שנתת לי להפניה מסביר איך להיות מכונאי
אחרי הסבר כזה חסר רק לקבל דיפלומה

אני רציתי רק את הדברים העיקריים שבודקים בג'יפ סטנדרטי
כרכב שעבר שטח ולא כמכונית פרטית

Viper
22-06-08, 12:24
תודה על ההערות הקטנות

ונמרוד
הלינק שנתת לי להפניה מסביר איך להיות מכונאי
אחרי הסבר כזה חסר רק לקבל דיפלומה

אני רציתי רק את הדברים העיקריים שבודקים בג'יפ סטנדרטי
כרכב שעבר שטח ולא כמכונית פרטית

רצית לדעת מה ואיך בודקים ברכב שטח, לא?!?
וברצינות- אם תחפף בבדיקה- לא תדע באמת על איזה רכב אתה עומד ליפול. ותאמין לי, מניסיונם של הרבה אנשים- הנפילה הזו כ"כ כואבת...

נמרוד
22-06-08, 12:54
נתתי לך קישור למדור המתחילים שבו אנחנו מרכזים כתבות ונושאים שרלוונטיים למתחילים. קח משם את מה שאתה יכול ורוצה, מן הסתם לא הכל, זה ברור. העצה הכי חשובה שלי היא לבדוק ולנהוג על כמה מכוניות מהדגם שאתה מעוניין בו. אחרי שתנהג על שלושה טראנואים משומשים שעונים על הדרישות והתקציב שלך, אתה כבר תדע בעצמך אם הרביעי שאתה בודק טוב או לא.

אחרי שבדקת כמה רכבים, ויש רכב שאתה מרגיש איתו שלם ומעוניין לקנות, קח אותו לבדיקה אצל מכונאי ג'יפיפ שאפשר לסמוך עליו. יש כאן בפורום כמה המלצות קבועות על אנשים שמוכיחים אמינות ומקבלים ביקורות חיוביות לאורך זמן. ההמלצה האישית שלי, רלוונטית אם אתה מאזור המרכז וצפונה, היא על ארנון מלאכי בפרדס חנה.

צ'ינקוומילה
22-06-08, 23:44
תודה רבה

-->