PDA

צפייה בגרסה מלאה : נזילה ממכסה גיר

zik5
22-06-08, 06:26
לאחר החלפת אטם+פילטר גיר zj לא מצליך לאטום נזילה ממכסה הגיר ...נראה שהלחיצה על האטם לא סימטרית

רעיונות לפתרון??
תודה.

השועל
23-06-08, 15:04
החלפת אטם? (חדש)

zik5
23-06-08, 17:28
כן.

jeep.il
23-06-08, 18:34
אם אתה מתכוון למה שנקרא קרטר גיר (מכסה שחור בתחתית הגיר )אז עליך לפתוח מחדש תאטימה ליבש טוב טוב (כמה ימים כי טיפות שמן פוגעות באטימה) לשים מחדש אטם כולל חומר איטום (לא סיליקון אדום הוא לא שווה לזה) למלאות שמן ויאללה לטיול .

zik5
23-06-08, 18:39
איזה "חומר איטום"?

jeep.il
23-06-08, 19:10
לא יודע כי אני אישית מטפל במוסכים את הדורש תיקון וכאשר שיפצתי תגיר האוטומט בסופה שלי אצל טופ גיר מרעננה זה התהליך האחרון שארז ביצע ומאז אין נזילות.

shmil
23-06-08, 22:55
אם אתה מתכוון למה שנקרא קרטר גיר (מכסה שחור בתחתית הגיר )אז עליך לפתוח מחדש תאטימה ליבש טוב טוב (כמה ימים כי טיפות שמן פוגעות באטימה) לשים מחדש אטם כולל חומר איטום (לא סיליקון אדום הוא לא שווה לזה) למלאות שמן ויאללה לטיול .
למה כמה ימים, למה לא כמה שבועות?

יש כלל באתר זה שאומר - "לא יודעים - לא כותבים".
מאחר ואינך יודע - כתיבתך מיותרת.

אין בעייה עם סיליקון אדום, ולא צריך כלום יותר מייבוש וניקוי טרם סגירה.

האם ייתכן שהפילטר לא נסגר כהלכה?
האם ייתכן שהקרטר התעקם כשהיה למטה או שדפקת עליו להכנסה?
האם ייתכן שסתם לא מרחת איזור מסויים כהלכה?

נתי_ל
23-06-08, 22:58
לא יודע כי אני אישית מטפל במוסכים את הדורש תיקון וכאשר שיפצתי תגיר האוטומט בסופה שלי אצל טופ גיר מרעננה זה התהליך האחרון שארז ביצע ומאז אין נזילות.

בהנחה שמדובר במכסה לתיבת גיר אוטו' מהסוג שמורכב בסופה - הקיט שנימכר אצל ינוביץ עם אטם שעם!
אז בסרט הזה ההיתי והחלפתי לפחות 3 פעמים את אטם השעם ותמיד המימסרת נזלה!
קניתי אטמים באמצעות האיטרנט אטמים מגומי מוקשה עם חומר סילקוני שאינו מצריך שום משחת סילקון 20$
ליח' והעסק יבש לא נזילה לא רטיבות , יבש!!!!!

ענבר
23-06-08, 23:47
יש במכשירי תנועה אטם מגומי רב פעמי שעולה 100 ומשהו ש"ח אבל אוטם בלי שום סיליקונים למיניהם.

zik5
24-06-08, 18:39
תודה

השועל
25-06-08, 16:26
ZIK5 ..

באופן כללי, האטם המקורי הוא לא שעם ולא גומי.. אלא אטם רב פעמי ,אני אישית מחליף כאילו הוא חד פעמי :) (הוא עשוי מפלסטיק קשיח עמיד בחום עם אטם גומי מובנה בתוך המסגרת של האטם).

אין צורך בסיליקון בנוסף לאטם המקורי,מיותר לגמרי במיקרה של סוג האטם הזה.

הסיבות לנזילה יכולות להיות:
1. חתכים באטם הגומי שמובנה בתוך המסגרת.
2. סגירה לא שווה של הברגים על פני האטם.
3. דפורמציה (עיוות) של הקרטר גיר.
4. נזילה ממקום גבוה יותר שמתרכז באיזור הקרטר (הנקודה הנמוכה ביותר מן הסתם..)

השועל

-->