PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכסה דלק לסמוראי

asafamir
24-06-08, 12:42
חברים יקרים!!

גילי פרט מאוד טוב על מכסה הדלק בסמוראי יש הרבה שאין להםם נכון וזה משגע!!!
מנסיון..
כעבור חיפוש אחר פקק אמרו לי שאין חלופי ואפשר רק לקנות חדש שעולה בסביבות ה250ש"ח
מחיר שחיטטהההה..
אז לכל בעלי הסמוראים למינהם מכסה דלק של פורד פיאסטה שנת 81-85 מתאים בולל לסמוראי
ואפילו יש כאלה אם מכסה אפשר למצוא אותם הרבה בפרוקים..

בומס הקופץ
24-06-08, 12:51
מכסה דלק לסמוראי - 89260-50C00 - עולה במכשירי תנועה 155 ש"ח ללא מע"מ. אפשר למצוא ב 60 ש"ח כולל מע"מ ומפתח, אצל פיכטנבאום בחיפה. אני בטוח שאפשר למצוא גם באזור המרכז חליפיים.

asafamir
24-06-08, 17:48
מכסה דלק לסמוראי - 89260-50C00 - עולה במכשירי תנועה 155 ש"ח ללא מע"מ. אפשר למצוא ב 60 ש"ח כולל מע"מ ומפתח, אצל פיכטנבאום בחיפה. אני בטוח שאפשר למצוא גם באזור המרכז חליפיים.

אוקי אין בעיה אבל אני מאזור המרכז ואיןן להשיג פה מכסה דלק חלופי...
ואם בא לי לנסוע לחיפה לקנות ב60 ש"ח אז רק הנסיעה לשם אם סמוראי תעלה בסביבות ה200 ש"ח במקרה הטוב חחח אתה בטח יודע מחירי הדלק היום....

עודד זנטון
24-06-08, 22:40
תודה.
אין ספק ששיחקת אותה.
אני דרומי ולא נראה לי שיצא לי להגיע לחיפה בשנים הקרובות..
אחלה רעיון.

בומס הקופץ
24-06-08, 23:00
איכשהו אני לא מאמין שאם אפשר למצוא בחיפה מכסה דלק חלופי אי אפשר למצוא בכל אזור המרכז אחד כזה. יכול להיות שזה רק המזל שלי, אבל יצא לי למצוא יותר מפקק דלק חלופי אחד בנתניה (דוקא אצל פחח שנתן לי אותו חינם).
הטיפ על הפיאסטה הוא אחלה בחלה, רק שלפי דעתי יקח לך יותר דלק לשוטט בין פרוקיות בשביל למצוא פורד פיאסטה מהשנתונים האלה, מאשר לסוע לחיפה. אבל יכול להיות שאני טועה ;)

והיה וחיפשתם ולא מצאתם בכל הארץ גם לא פקק חלופי אחד לרפואה, יש עוד אופציות. מאיביי ועד לזה שאחד החברים שגרים בחיפה יקפצו, יקנו, וישלחו לכם את זה. אני אהיה שם אמנם רק אחרי המפגש אבל אין לי בעיה לבצע את זה.

ואולי שווה לברר עם פיכטנבאום אם הם עושים משלוחים.

asafamir
24-06-08, 23:32
איכשהו אני לא מאמין שאם אפשר למצוא בחיפה מכסה דלק חלופי אי אפשר למצוא בכל אזור המרכז אחד כזה. יכול להיות שזה רק המזל שלי, אבל יצא לי למצוא יותר מפקק דלק חלופי אחד בנתניה (דוקא אצל פחח שנתן לי אותו חינם).
הטיפ על הפיאסטה הוא אחלה בחלה, רק שלפי דעתי יקח לך יותר דלק לשוטט בין פרוקיות בשביל למצוא פורד פיאסטה מהשנתונים האלה, מאשר לסוע לחיפה. אבל יכול להיות שאני טועה ;)

והיה וחיפשתם ולא מצאתם בכל הארץ גם לא פקק חלופי אחד לרפואה, יש עוד אופציות. מאיביי ועד לזה שאחד החברים שגרים בחיפה יקפצו, יקנו, וישלחו לכם את זה. אני אהיה שם אמנם רק אחרי המפגש אבל אין לי בעיה לבצע את זה.

ואולי שווה לברר עם פיכטנבאום אם הם עושים משלוחים.

תראה גם אפשר אבל מנסיון אין בעיה למצוא פיאסטות כאלה בפרוקים..
כמעט בכל מגרש צריך להיות ( באזור במרכז לפי מה שאני ראיתי)
אפשר גם שנתונים יותר גבוהים בטח עד 89 לפי דעתי יענו הצורה הישנה של הפיאסטה.

ilan.sch
01-07-08, 21:12
היי

אני שאלתי בזמנו את השאלה הזאתי (דרך אגב עוד לא יצא לי לקנות מאז..)
יש אחד בתלאביב רשמו את הכתובת תחפש בהיסטוריה מכסה דלק ויטארה או שרשורים שלי

פיכטנבוים בחיפה אין להם את זה. אני חיפאי וקפצתי לשמה, הוא אמר שהרבה זמן הם לא מחזיקים את זה כבר..

עוזיאלי
03-07-08, 22:22
אני רואה שמכסה דלק זה מחלה מדבקת בסמוראי.. בכל מקרה גם לי נאבד וכשנמאס לי לחפש אילתרתי פייה של ג'ריקן מודבקת עם סיליקון.מתאים יופי.אמנם אי אפשר לנעול אבל זה גם היה לי במכסה המקורי (נעילה שלא באמת נועלת)

ohadw50
03-07-08, 23:51
אני רואה שמכסה דלק זה מחלה מדבקת בסמוראי.. בכל מקרה גם לי נאבד וכשנמאס לי לחפש אילתרתי פייה של ג'ריקן מודבקת עם סיליקון.מתאים יופי.אמנם אי אפשר לנעול אבל זה גם היה לי במכסה המקורי (נעילה שלא באמת נועלת)

אכן אכן גם לי יש את הבעיה של מכסה הדקל , אני בנתיים עם המכסה האונברסלי
שאני בטוח שחצי מהמיכל שלי מתאדה,
הלכתי להרבה חלקי חילוף באזור תל אביב וראשון ואין כלום ,
באמת יש במכשירי תנועה אבל זה עולה 220 כולל מע"מ וזה עם מפתח וקצת מכוער.

אכן בעיה .
אוהד

AvigdorAharon
05-07-08, 15:17
לפני כשנה 50 ש"ח ביצחק שדה בת"א, מכסה אוניברסלי ל CJ.
אני חושב שגם לסמוראי ימצאו את הגודל המתאים.

וזה אפילו חדש...

אביגדור

-->