PDA

צפייה בגרסה מלאה : בצה"ל יש כסף, לכן הם קונים את הג'יפ האמיתי

קיד
28-06-08, 08:56
עכשיו צריך לחכות 3 שנים שהרכב יצא למכרז.
אני הראשון בתור.
קיד.

Viper
28-06-08, 09:58
אולי זה השכן של גיא מחיפה...
שים לו פתק על הווישר- אתה מוכר?

jeep.il
28-06-08, 09:58
אתה יכל להמשעך לחלום על זה רכב חום לא יוצא למכרז גם כדי שלא יגיע אם צמיגים לאיזור שבו יבלבל את כוחות צהל בדומה למה שכל חייל צהל בסדיר ובמילואים צריך ללכת אם נעליים מדגם מסוים אם אותה סוליה .וגם לא יצא למכרז כי ארהב אינה מוכנה שרכב שנרכש בכספי סיוע יוצע למכרז.

Viper
28-06-08, 10:08
אתה יכל להמשעך לחלום על זה רכב חום לא יוצא למכרז גם כדי שלא יגיע אם צמיגים לאיזור שבו יבלבל את כוחות צהל בדומה למה שכל חייל צהל בסדיר ובמילואים צריך ללכת אם נעליים מדגם מסוים אם אותה סוליה .וגם לא יצא למכרז כי ארהב אינה מוכנה שרכב שנרכש בכספי סיוע יוצע למכרז.

רכב חום- יכול לצאת למכרז (ע"ע "סופה").
כספי סיוע- בד"כ נכון.

jeep.il
28-06-08, 10:15
הסופות שאנו רואים היו בשירות המדינה קרי משטרה מגב חברת חשמל קרן קיימת שמורות הטבע רכב צהלי חום קרי סופה אבירים נונים גפסים משאיות ריאו אינם מוצעים למכרז שהם שלמים אלא לפירוק לאחר שהסוחר חתך את שילדת הרכב בשניים מקומות תשילדה.מה שאתה רואה היה כמו שאמרתי קודם בשירות המדינה או למשל רשות שדות תעופה או קיבוצים באיזורי ספר ואז לאחר מספר שנים מכרו אותם כרכבים אם ממספר צהוב.

asafk
28-06-08, 10:29
גם כדי שלא יגיע אם צמיגים לאיזור שבו יבלבל את כוחות צהל בדומה למה שכל חייל צהל בסדיר ובמילואים צריך ללכת אם נעליים מדגם מסוים אם אותה סוליה.

כתבת כמה דברים נכוני- כמו זה שרכב חום בד"כ לא יוצא למכרז, אבל המשפט המצוטט הוא שטות גמורה.
גם נושא הסיוע לא מדוייק, כי ג'יפ רנגלר רוביקון אנלימיטד אזרחי לא מוגדר כ"ציוד צבאי" ולכן אין מגבלות משתמש סופי- כלומר מבחינת הממשל מותר למכור אותו.

אסף.

shachar
28-06-08, 11:11
וצהל יכול להעביר למשטרה שכן יכולה להוציא למכרז....

נמרוד
28-06-08, 11:44
קיד, מדבקת Rubicon נשארה על הכנף הקדמית או שהדפיסו עליה מספר לבן על רקע שחור?

UNIX
28-06-08, 11:46
מעניין מי המקומבן שיושב שם בפנים

דרור ברלי
28-06-08, 12:21
ברוך, אתה לא היית רוצה להיות ברשימת ה"זוכים" בקומבינה הזו... תאמין לי.
מדובר בקצינים נכים (נכי צה"ל כמובן) שצריכים לקבל רכב שדה אוטומטי.

RONI
28-06-08, 12:56
האם זו תמונה של דרור פרסלי?

AvigdorAharon
29-06-08, 06:51
עכשיו צריך לחכות 3 שנים שהרכב יצא למכרז.
אני הראשון בתור.
קיד.

לדעתי, 7 שנים.

אביגדור

קיד
30-06-08, 11:38
קיד, מדבקת Rubicon נשארה על הכנף הקדמית או שהדפיסו עליה מספר לבן על רקע שחור?
הדפיסו כיאה לצה"ל לחץ מילוי אויר בצמיגים.
החברה "לחצו" 150 קמ"ש על כביש 6.
בקושי הצלחתי לצלם.

אייל67
30-06-08, 14:34
סתם סקרן,
איך הבחנתם כי מדובר "ברוביקון" מהתמונות בלבד? :?::?:

אייל

מאיר רוטברג
30-06-08, 15:04
ברוך, אתה לא היית רוצה להיות ברשימת ה"זוכים" בקומבינה הזו... תאמין לי.
מדובר בקצינים נכים (נכי צה"ל כמובן) שצריכים לקבל רכב שדה אוטומטי.

בדיוק כך,
וזה לא היחידי

UNIX
30-06-08, 15:32
לא יותר זול להתקין גיר אוטומטי על הסופות בנצרת ?

דרור ברלי
30-06-08, 22:31
סופות?

איפה? נצרת? איפה זה?

סופה 2 נגמר. קפיש. סופה 3 עוד לא יצא.
גם לי לא ברור מה הולך כאן ולמה רנגלר אנלימיטד רגיל ב-100,000 שקל פחות לא יכול לבצע את אותה העבודה. מצד שני, אם יש במדינה הזו אנשים שמגיע להם בזכות לקבל משהו טוב, אלה האנשים. אז בבקשה. שייסעו על חשבוני ברוביקון וייהנו קצת.

נמרוד
30-06-08, 22:38
לא יותר זול להתקין גיר אוטומטי על הסופות בנצרת ?

תשובה רצינית - ממש לא. תמיד יותר זול לקנות משהו מוכן מהמדף, במיוחד שמדובר בסך הכל על הזמנה של עשרות בודדות ביותר של יחידות, הזמנה שבעיקרון אם אני מנתח נכון היא חד פעמית לסגירת פער - בעתיד תהיה סופה3/J8 עם גיר אוטומטי.

-->