PDA

צפייה בגרסה מלאה : טרופר בנזין 2001 - מספר שאלות

ערן_א
27-07-08, 11:19
היי
התחדשתי בטרופר בנזין 2001 קצר
מספר שאלות:
1. יש לי מעין נקישה במעבר בין P ל D ו מ D ל N, האם החלפת שמן גיר תפתור את הבעיה והאם בכלל זאת בעיה (בלי כל קשר להחלפת השמן ).
2. הרכב עשה 118 K ק"מ ,האם יש טיפול מיוחד בקלילומטרג' הזה או בינתיים טיפולים רגילים עד הטיימינג.
3.אני צריך להחליף צמיגים ,אילו מומלצים (כביש שטח ) והאם למישהו יש בינתיים צמיג ספר במצב סביר למסירה (שלי ממש במצב גרוע )
4 . איזה שמן מומלץ לרכב הזה .

תודה ערן

סוזי המשתוללת
27-07-08, 15:41
היי
מספר שאלות:
1. יש לי מעין נקישה במעבר בין P ל D ו מ D ל N, האם החלפת שמן גיר תפתור את הבעיה והאם בכלל זאת בעיה (בלי כל קשר להחלפת השמן ).
2. הרכב עשה 118 K ק"מ ,האם יש טיפול מיוחד בקלילומטרג' הזה או בינתיים טיפולים רגילים עד הטיימינג.
3.אני צריך להחליף צמיגים ,אילו מומלצים (כביש שטח ) והאם למישהו יש בינתיים צמיג ספר במצב סביר למסירה (שלי ממש במצב גרוע )

תודה ערן

תתחיל בזה :
http://www.jeepolog.com/UserFiles/do...per_manual.pdf

לגבי הנקישה תלוי בעוצמה שלה
נקישה קיימת גם כשהכל תקין השאלה מה זו נקישה תקינה ומתי היא לא

gilinash
16-09-08, 13:08
היי
מספר שאלות:

תודה ערן
1. לדעתי אתה מתאר חופש בטרנספר (זה מה שיש לי) ולי המליצו במוסך לא להתעסק.
2. כול 15000 טיפול 1 גדול 1 קטן
3.תכנס לפנצ'ריה ותתייעץ לדעתי אל תעשה מזה סיפור תמצא צמיג מחברה מוכרת במחיר סביר. תשווה בין מספר פנצ'ריות המחירים משתנים באופן משמעותי.
4.תשאל במוסך אני לא זוכר איזה שמתי אצלי אבל אני תמיד שם את הטוב ביותר.

-->