PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילת דיפרניאל

asix
13-04-04, 23:14
אני מעוניין להתקין נעילת דיפרנציאל בג'יפ שלי. הג'יפ הוא CJ. יש לו סרן דנה 44, והייתי רוצה לדעת על איזה נעילה אתם ממליצים? אני לא צריך נעילה הכי טובה שיש, אלא נעילה סבירה כדי לנסוע בשטח. אם למישהו יש מושג איזה נעילה ממולץ לשים ומה המחירים אשמח מאוד אם יעדכן אותי. אם ישנם אתרים ישראלים שמוכרים כאלה נעילות אשמח אם תעדכנו אותי.

נמרוד
13-04-04, 23:20
את זה קראת כבר?
http://www.jeepolog.com/j6tech_lockerguide.htm

כתבתי את זה לפני קצת יותר משלוש שנים, אבל השורה התחתונה לא השתנתה בכלל -

Lockright , עולה בסביבות 250$ עבור דנה 44, מזמינים מאחת מחנויות האינטרנט בארה"ב, מכניסים ארצה במזוודה (הקופסה לא יותר גדולה מפאקט סיגריות), ומרכיבים לבד. הסברים להתקנת נעילות כאלו במדור הטכני.

asix
13-04-04, 23:28
את האמת אני לא יודע איך פיספתי את הכתבה הזאת וחרשתי את אתר הזה. בכל אופן, כמה יעלה לי להביא אותו אם אני אבקש משלוח? יש על זה מכס לא?

נמרוד
15-04-04, 12:33
את האמת אני לא יודע איך פיספתי את הכתבה הזאת וחרשתי את אתר הזה. בכל אופן, כמה יעלה לי להביא אותו אם אני אבקש משלוח? יש על זה מכס לא?

כל מי שאני מכיר הכניס את הנעילות האלו ארצה באופן אישי, הן פשוט כל כך קטנות שאין בעייה לבקש מחבר או קרוב שחוזר מארה"ב להביא.

אם אתה רוצה לשלוח לארץ, עדיף, שוב, להזמין לכתובת של קרוב שגר בארה"ב, ושהוא ישלח לך את החבילה בדואר רגיל - ככה זה באמת לא עולה הרבה. או להרים טלפון לחנויות ולבקש שיבררו משלוח אצל חברות שונות.

בעקרון, בצורה רשמית, אתה תשלם בערך 50% מיסים בכניסה לארץ - המורכבים ממע"ם, מס קנייה ומכס. המכס עצמו קטן למדי מכיוון שהנעילות בד"כ מיוצרות בארה"ב. שים לב שה50% אחוז הם על הסכום כולל המשלוח, לכן חשוב מאד שעלות המשלוח תהיה זולה. בתור דוגמא, הנעילה עולה 250$, נניח שהמשלוח יעלה עוד 50$, אתה תשלם בסופו של דבר עוד 150$ בערך של מיסים. לכן ברור שעדיף בהרבה לתפוס טרמפ במזוודה של מישהו.

-->