PDA

צפייה בגרסה מלאה : >>> מפגש ג'יפולוג ראש השנה 2008 - נושא מאוחד

נמרוד
07-08-08, 00:32
עדכון - 10-09-2008

פרטים מלאים על המפגש וההגרלה התפרסמו בעמוד הראשי (http://www.jeepolog.com/572.html) וזה הקיצור:

מקום - יער חרובית, ליד תל צפית.
יום - שישי, 26 לספטמבר
שעה - החל מ12:00 בצהריים
הגרלה - שעה 15:00

מהרו להרשם להגרלה! כל גולש ג'יפולוג מקבל מספר אחד, הזדמנות שווה, לזכות במגוון פרסים. שלחו הודעה פרטית אל המשתמש jeepolog.com (http://www.jeepolog.com/forums/private.php?do=newpm&u=1)עם הכותרת "הגרלה", ציינו את שמכם המלא - פרטי + משפחה + 4 ספרות אחרונות של תעודת זהות. ההרשמה מראש בלבד, ונסגרת ערב המפגש, בחצות!!!

מפת הגעה:

http://www.jeepolog.com/with.php?pic=mifgash2008/mifgash2008_map1.jpg

-----------------------------------------------------------------

הודעה חשובה - מפגש ג'יפולוג כללי וגדול יתקיים במתכונת קצת שונה מבעבר, בתאריך 26.9.2008, יום שישי, בשעות אחר הצהריים, ובאזור דרום-מרכז הארץ (וזה לא במקום חניון הלילה המשותף בסוכות במדבר, מסורת שלא תשתנה). והפעם, מעבר לבירות, מנגל וקשקושים, יהיה תוכן. אמיתי, כזה שחלק מהמשתתפים יוכלו לקחת הביתה :D

פרטים בהמשך... בינתיים שריינו את התאריך.

מוני אורבך
07-08-08, 08:07
יפה נמרוד!!! נחמד לראות שאתה מישם לקחים...

אומנם לקח כמה שנים, אבל יותר טוב מאוחר מאשר אף פעם לא.

שמוליקו
07-08-08, 08:39
נשמע מעניין

yoav21
07-08-08, 11:41
ממתין בקוצר רוח :p

itamarperez
07-08-08, 17:48
אך! נשמע טוב... ממתין גם אני בקוצר רוח
צריך עזרה???

חן צברי
02-09-08, 01:43
כל הכבוד על היוזמה.
יש עדכונים?

IlanHadar
02-09-08, 20:53
היה קיץ קשה, האוטו לא ראה אבק! נשמע כפתיחה מצויינת לעונת הטיולים.

עירא
02-09-08, 20:54
http://www.jeepolog.com/forums/showpost.php?p=197387&postcount=15

nirs
02-09-08, 21:12
http://www.jeepolog.com/forums/images/icons/icon14.gif

פופה
02-09-08, 22:09
אנחנו ניהיה שם עם הגיפ החדש
מחכים בקוצר רוח
יהיה הרבה בירות

:cool:

גיא
03-09-08, 01:05
יש גישה לפרייבטים ?

שמוליקו
03-09-08, 09:02
יש גישה לפרייבטים ?

גיא, לפי המפה שפורסמה - יש גישה גם לפרייבט :)
http://www.jeepolog.com/572.html

CG5
04-09-08, 18:39
נשמע נחמד יללה קדימה ......

גל_כ
05-09-08, 17:07
נראה שיהיה מוצלח ועמוס.
הזדמנות מצויינת עבור מי שלא מכיר את החברים באתר לראות את הפנים מאחורי הכינויים.
מתחיל לשפצר את הג'יפ....

אור .ס.
05-09-08, 22:29
שלום, אני רוצה להרשם לתחרות ולהגיע למפגש.
אני רכשתי אתמול ג'ימיני 08 מהסוכנות, הבטיחו אספקה תוך 14 ימים, בעקרון זה יוצא שבוע לפני המפגש, אבל אני מפחד שיהיו שיבושים באספקה והג'יפ לא אגיע, האם זה יהיה נורא במידה ואני אגיע למפגש הזה ברכב פרטי ?
מתוכנן טיול קליל לאחר המפגש ?

תודה, אור :)

asafk
05-09-08, 23:07
לא יקרה כלום אם תגיע ברכב פרטי. העיקר תגיע...

אסף.

asafk
05-09-08, 23:42
פנורמה שצילמתי היום של מקום המפגש:
http://www.panoramio.com/photos/original/13848281.jpg

אסף.

דרור הראל
05-09-08, 23:45
גם לי יש שאלה.

יש לי לנד קרוזר 80,משום מה ההגה שלו בצד ימין ואני נמצא בג'אמייקה,איך אני מגיע?

אין לכם בושה,חודש אחרי שאני נוסע אתם מארגנים מפגש ליד הבית שלי(ייתכן וחיכתם שאסע? לפחות אני עכשיו עם האחים שלי.במקום בו להיות שחור זה יתרון).

תהנו,אני מקנא

דרור הראל

לנד קרוזר 80,נעילות רוחביות ומרכזית-ואין פה מסלול שטח אחד לרפואה.אני מרגיש כמו סריס בהרמון.

ABB
06-09-08, 16:00
הודעה חשובה - מפגש ג'יפולוג כללי וגדול יתקיים במתכונת קצת שונה מבעבר, בתאריך 26.9.2008, יום שישי, בשעות אחר הצהריים, ובאזור דרום-מרכז הארץ (וזה לא במקום חניון הלילה המשותף בסוכות במדבר, מסורת שלא תשתנה). והפעם, מעבר לבירות, מנגל וקשקושים, יהיה תוכן. אמיתי, כזה שחלק מהמשתתפים יוכלו לקחת הביתה :D

פרטים בהמשך... בינתיים שריינו את התאריך.

אשמח להגיע ולהשתתף!

hagi.hagik
06-09-08, 19:30
אני רשום באתר אבל הבנתי כי צריך להירשם למפגש?הכיצד אני עושה זאת

קוגי טויוטה היילקס 2000

idanw
06-09-08, 19:37
לנד קרוזר 80,נעילות רוחביות ומרכזית-ואין פה מסלול שטח אחד לרפואה.אני מרגיש כמו סריס בהרמון.

אם כך, אתה סתם מזוכיסט, קח את הCRV החדש שהציעו לך...

nirs
06-09-08, 20:03
אם כך, אתה סתם מזוכיסט, קח את הCRV החדש שהציעו לך...

איך זה שתמיד נותנים אגוזים למי שאין שיניים....

נמרוד
06-09-08, 21:08

סוף סוף אתה מרגיש כמו שאתה נראה :D

נמרוד
06-09-08, 21:09
אני רשום באתר אבל הבנתי כי צריך להירשם למפגש?הכיצד אני עושה זאת

קוגי טויוטה היילקס 2000

הכל כתוב כאן. (http://www.jeepolog.com/572.html)

דרור הראל
07-09-08, 17:19
סוף סוף אתה מרגיש כמו שאתה נראה :D
נמרוד-אתה חכם על רחוקים? גם צוחק עליי,וגם עושה מסיבה ליד הבית שלי.(לפחות תדאג שיוני או שחר ישלחו לי מדבקות וחולצה)

חברים שימו לב,נעשת באזור תל צפית,עבודת שיקום נרחבת בשנה האחרונה,חלק מהעבודה הוא סגירת תל צפית למעבר כלי רכב,כתושב המקום וכמי שתל צפית היה חלק מילדותו,איני יכול שלא לצדד בסגירת התל,בעבר היה ניתן לעלות אל התל עם כל כלי רכב(אני אפילו הצלחתי לעלות עם BSA48-ודנית חביבה),עם השנים המקום נחפר ונחרך כולו ע"י רכבי שטח שגרמו הרס ניכר.לכן לצערי המקום היום תחום בסלעים,למרות שכבר כמה הוזזו וישרכבים שמצאו דרכים עוקפות לעלייה.המלצתי לכם המנעו מעלייה עם הרכבים,הגיעו לתל מהצד הדרומי,ניתן להגיע קרוב לפיסגה עד החסימה,ובפיסגה מוכנת הפתעה בדמות,רמפת תצפית חדשה ויפה על האזור.

אז תהנו,אני כרגע בדרך ל"בלאק ריוור" בגאמייקה בו ניתן לצפות בקורקודילים בטבע

דרור הראל

barak4*4
07-09-08, 18:22
גם לי יש שאלה.

יש לי לנד קרוזר 80,משום מה ההגה שלו בצד ימין ואני נמצא בג'אמייקה,איך אני מגיע?

אין לכם בושה,חודש אחרי שאני נוסע אתם מארגנים מפגש ליד הבית שלי(ייתכן וחיכתם שאסע? לפחות אני עכשיו עם האחים שלי.במקום בו להיות שחור זה יתרון).

תהנו,אני מקנא

דרור הראל

דרור יא קקה :twisted:
יש לי אותה בעיה, הגה ימני ורחוק מאוד מהמפגש.. יותר מזה, אני עכשיו בישראל, אבל עוזב לפני המפגש.
חבל.
אולי נעשה מפגש פליטי ג'יפולוג בנכר? ;)

תהנו ותבלו.
ברק.

נמרוד
07-09-08, 20:56
פסגת תל צפית אכן סגורה לפי מיטב הבנתי. גם אני שתיתי על למעלה כמה עשרות כוסות קפה של שקיעה בזמנו... אבל יש מספיק לאן לנסוע בסביבה הקרובה והרחוקה מבלי לרדת משבילים. דרור, PW, אנשי הסביבה - תרגישו חופשי לתת המלצות לטיולים קצרים באזור לפני ואחרי המפגש, אני בטוח שיש הרבה חברים שמגיעים מרחוק שעבורם זה שטח לא מוכר לגמרי.

נתנאל
07-09-08, 21:50
אהלן !!!

חדש ( יחסית ) בשטח !!! ברשותי סמוראי פתוח שנת 93. בסיסי למדי - בלי שיפורים !!!
כמו כן יש לציין כי הייתי בסמוריאדה 2008 - היה יפה מאוד !!!

אשצח להתעדכן:

[email protected]:oops:

ולהצטרף לטיול !!!

תודה: נתנאל.

Jeepolog
10-09-08, 23:13
עדכון - 10-09-2008

פרטים מלאים על המפגש וההגרלה התפרסמו בעמוד הראשי (http://www.jeepolog.com/572.html) וזה הקיצור:

מקום - יער חרובית, ליד תל צפית.
יום - שישי, 26 לספטמבר
שעה - החל מ12:00 בצהריים
הגרלה - שעה 15:00

מהרו להרשם להגרלה! כל גולש ג'יפולוג מקבל מספר אחד, הזדמנות שווה, לזכות במגוון פרסים. שלחו הודעה פרטית אל המשתמש jeepolog.com (http://www.jeepolog.com/forums/private.php?do=newpm&u=1) עם הכותרת "הגרלה", ציינו את שמכם המלא - פרטי + משפחה + 4 ספרות אחרונות של תעודת זהות. ההרשמה מראש בלבד, ונסגרת ערב המפגש, בחצות!!!

מפת הגעה:

http://www.jeepolog.com/with.php?pic=mifgash2008/mifgash2008_map1.jpg

ג'ימי נשרי
12-09-08, 18:38
בא לי להשתתף, אבל מה לעשות, יש מרחק ויש עלויות.

אני בא מכרמיאל והייתי רוצה שותפים לנסיעה ולעלויות. אפשר לקחת את הג'יפ ואפשר גם לנסוע בפרייבט מפנק.

כל המעוניין מוזמן ליצר איתי קשר טלפוני (0543007994, או דוא"לי, או ג'יפולוגי).

ג'ימי

gabi2
13-09-08, 21:18
יופי ליוזמה מחכה בקוצר רוח

trhvuhxpha
14-09-08, 09:36
נרשמתי

shlomim1
16-09-08, 17:26
יש רשימת נרשמים?

נועם_מ
17-09-08, 21:09
אפשר לקבל הסבר איך להגיע למפגש למי שלא מכיר את האזור?
תודה!

savyon
17-09-08, 22:12
לכל מי שמגיע למפגש,
גם אם ברכב, גם אם ברכב, גם כנהג וגם כטרמפיסט.
ההגרלה היא לפי שמות ולא לפי רכבים... כל מי שרוצה להשתתף בהגרלה צריך להרשם.
ההגרלה חינם, כמובן.

סביון

לכל מי ששאל, חשב, תהה, לא העיז לשאול וכו... יהיו מדבקות במפגש!!!

asafk
17-09-08, 22:25
אפשר לקבל הסבר איך להגיע למפגש למי שלא מכיר את האזור?
תודה!

מצומת מסמיה פונים מזרחה (לבאים מצפון- שמאלה), ובפניה הראשונה ימינה (שערי אברהם). בשלט של יער חרובית יורדים מהכביש לצד ימין.
מי שמגיע בכביש 6, יורד ממנו לכיוון מסמיה, ופניה אחת לפני מסמיה (שערי אברהם) פונים שמאלה, ושוב העניין עם השלט של יער חרובית.
למי שיש לו מכונה שאומרת לאן נוסעים, כוונו את המכונה ל"כפר מנחם" ויהיה בסדר.

אסף.

asafk
17-09-08, 22:31
ופעם נוספת- פנורמה (בקטן) של המקום

אסף.

PW
17-09-08, 23:07
פסגת תל צפית אכן סגורה לפי מיטב הבנתי. גם אני שתיתי על למעלה כמה עשרות כוסות קפה של שקיעה בזמנו... אבל יש מספיק לאן לנסוע בסביבה הקרובה והרחוקה מבלי לרדת משבילים. דרור, PW, אנשי הסביבה - תרגישו חופשי לתת המלצות לטיולים קצרים באזור לפני ואחרי המפגש, אני בטוח שיש הרבה חברים שמגיעים מרחוק שעבורם זה שטח לא מוכר לגמרי.
יקירי:
1. יש רשיון להפגנה?
2. לא נראה לי שטיול אחרי המפגש יעניין מי מן הבאים. כולם יהיהו עסוקים מן הסתם בהשוואות של גודל (הצמיגים..)
3.אני לא רוצה להיות קטנוני, אבל הנקודה שמסומנת על המפה והנקודה המתוכננת למפגש (זו שצילם אסף) בחורשה עם המתקנים - רחוקות זו מזו כדי מחצית הקילומטר - ולהלכה - אין אפילו קשר עין ביניהן... למי שמגיע בדרך המלך (וזה כנראה רוב הקהל) זה לא יפריע כי הוא יראה את ריכוז כלי הרכב והמהומה עוד קודם, אבל סדר צריך להיות.
4. אם בכל זאת אתה מטיח אותי אל הקיר ותובע מסלולים ו/או נקודות עניין, אומר כי כדאי לבקר במצפה יונתן, ח'רבת דומדומית, מערכת המסתור היפהפיה בחרבת זכרי ובנחל בעלן / ח'רבת בית דכרין.
5. מה דעתך על 3?

asafk
17-09-08, 23:38
P, אל דאגה, המפגש לא יהיה ב"נקודה", לא זו שעמדתי בה כשצילמתי, ולא זו שבראש החץ. כלי הרכב (כ200 במספר) יחנו מהפניה מהציר הראשי (קרוב להיכן שצילמתי) ועד אחרי הנקודה המסומנת בחץ. לעתים, נקודה לא מתארת מקום, אלא רק... נקודה. אגב, (אם אני מעלה דיונים עבשים מהזכרון) אתה זה שדוגל בהיותן של נקודות ציון מדוייקות מיותרות... לא? ;)

ההמלצות מצויינות. אני, אישית, מתכוון להמשיך מהמפגש לטיול ביום שלמחרת, ואולי אפילו לעשות גשר ביום ראשון, מה שיעניק לי אופציה לעד חמישה ימי טיול רצופים. אחת הסיבות בגינה נבחר המקום, הוא הקלות בה אפשר להמשיך משם למדבר, דרך השטח- באזור שלדעתי הוא מהיפים שיש (ואני מודה בהכנעה- מזמן לא טיילתי שם, וזה בלי למנות את שני ימי שישי האחרונים בהם "גנבתי" טיול באזור בדרך מאי-פה לאי-שם).

אסף.

PW
18-09-08, 07:32
P, אל דאגה, המפגש לא יהיה ב"נקודה", לא זו שעמדתי בה כשצילמתי, ולא זו שבראש החץ. כלי הרכב (כ200 במספר) יחנו מהפניה מהציר הראשי (קרוב להיכן שצילמתי) ועד אחרי הנקודה המסומנת בחץ. לעתים, נקודה לא מתארת מקום, אלא רק... נקודה. אגב, (אם אני מעלה דיונים עבשים מהזכרון) אתה זה שדוגל בהיותן של נקודות ציון מדוייקות מיותרות... לא? ;)

ההמלצות מצויינות. אני, אישית, מתכוון להמשיך מהמפגש לטיול ביום שלמחרת, ואולי אפילו לעשות גשר ביום ראשון, מה שיעניק לי אופציה לעד חמישה ימי טיול רצופים. אחת הסיבות בגינה נבחר המקום, הוא הקלות בה אפשר להמשיך משם למדבר, דרך השטח- באזור שלדעתי הוא מהיפים שיש (ואני מודה בהכנעה- מזמן לא טיילתי שם, וזה בלי למנות את שני ימי שישי האחרונים בהם "גנבתי" טיול באזור בדרך מאי-פה לאי-שם).

אסף.

יקירי:
זכרונך לא מהמשובחים...
אני דווקא מקפיד "על קוצו של הקוץ". 12 ס' לפחות.
(אתה מבלבל אותי עם מישהו אחר - וזה לא לזכותך).
אתה לן באיזור המפגש?

asafk
18-09-08, 21:43
יקירי:
זכרונך לא מהמשובחים...
אני דווקא מקפיד "על קוצו של הקוץ". 12 ס' לפחות.
(אתה מבלבל אותי עם מישהו אחר - וזה לא לזכותך).
אתה לן באיזור המפגש?

רעננת את זכרוני. אני מתנצל. באמת. לא נעים.

וכן, התכנון הוא ללון במקום המפגש או באזור.

אסף.

חן צברי
18-09-08, 22:08
חולצות איכותיות בעיצוב מעודכן מודפסות במיוחד

מה עם תצוגה מקדימה?

יוש
18-09-08, 22:15
נמרוד ושות'

סתם תהיה פרוזאית, אתם דאגתם מראש לקנית שתיה ואוכל ל 200 איש?

אחד שמתכוון להגיע.

savyon
18-09-08, 22:45
הי יוש (אחד שמתכוון להגיע)

לא, אנחנו לא דאגנו לאוכל ושתיה, כל אחד מה-200 ( הרבה יותר נרשמו אבל לא משנה...) דואג לעצמו, וגם לנו...
מאחר ואנחנו נהייה מאוד עסוקים באירוע עצמו ונגיע מאוד מוקדם באותו יום ;).

תצוגה מקדימה (כזה כאילו כמו משחק מקדים...?) תהייה בהמשך.

kobiarava
20-09-08, 12:46
(וזה לא במקום חניון הלילה המשותף בסוכות במדבר, מסורת שלא תשתנה)

מה באמת עם המפגש המדברי? גם הוא מתקרב, יש קצת פרטים?

קובי

levy
20-09-08, 13:25
לא יודע איך "פיספסתי" עד היום
נראה מעניין ולכן מ.........גיע

דרור ברלי
20-09-08, 18:58
מצומת מסמיה פונים מזרחה (לבאים מצפון- שמאלה), ובפניה הראשונה ימינה (שערי אברהם). בשלט של יער חרובית יורדים מהכביש לצד ימין.
מי שמגיע בכביש 6, יורד ממנו לכיוון מסמיה, ופניה אחת לפני מסמיה (שערי אברהם) פונים שמאלה, ושוב העניין עם השלט של יער חרובית.
למי שיש לו מכונה שאומרת לאן נוסעים, כוונו את המכונה ל"כפר מנחם" ויהיה בסדר.

אסף.

חוץ מזה, יהיה גם שילוט שלנו (JEEPOLOG) בצומת מסמיה וצומת שערי-אברהם ממערב, בצומת תל עזקה (זכריה) ממזרח, ובצומת הכניסה ליער חרובית. לא תוכלו להתבלבל...

נמרוד
21-09-08, 23:47
על פי כמות הנרשמים, שאני מאמין שיגיעו (אחרת הם יצאו מה זה אהבלים כשהשם שלהם יעלה בהגרלה והם לא שם), זה הולך להיות כינוס ג'יפים יוצא דופן בגודלו בקנה מידה ישראלי.

יש כמה דברים שחשוב לזכור כדי לשמור על הסדר וליצור את התדמית הנכונה לג'יפאים... אנא חנו בצורה מסודרת, בניצב לשביל, בצפיפות יחסית. אנא השמעו להוראות הסדרנים (ואם בא לכם לעזור בהכוונה ובאתם מוקדם, ). להשאיר את מרכז השביל פנוי לתנועה - לא רק שלנו, יש עוד מטיילים ומשתמשים בשביל ביום שישי אחרי הצהריים. להשאיר את הג'יפים מחוץ לצל החורשה, ושמרו על סביבה בטוחה לזעטוטים שיתרוצצו.

בכל לשון של בקשה - מדרום לשביל שמקיף את יער חרובית, שדות חקלאיים. נא לא לעלות על השדות, גם לא בקצה גלגל, גם לא כדי לעקוף לרגע, ולא משנה מה יהיה מצבם. השביל והחורשה הם שטח ציבורי, השדות אינם ומישהו עובד קשה להתפרנס מהם.

איילב
22-09-08, 00:45
מארגן את מועדון טריוס למפגש.....

יונתןמצפה
22-09-08, 11:11
לנמרוד ושאר מארגני המפגש:
לאור התגובה האחרונה של נמרוד, הבנתי פתאום את גודל ועוצמת האירוע!
בהתחשב בגודלו ובמיקומו המטוייל יחסית של המפגש, יש לו כמו שאני רואה אותו פוטנציאל, עוצמה, והשפעה גדולה מאד. הפוטנציאל הזה יכול להתחלק לשניים:
א. השפעה שלילית במידה ויהיו תופעות שאותם נמרוד ניסה למנוע ע"י ההודעה הקודמת.
ב. השפעה חשובה יותר לדעתי- והיא השארת רושם חיובי ו"מתקן" לרושם שאולי קיים בתקופה האחרונה כנגד בעלי רכבי השטח ע"י התקשורת וגורמים נוספים.

האם יש מקום לחשוב אולי על איזושהי יוזמה התנדבותית לאחר המפגש, כדוגמת שיקום איזור או איסוף זבל באתר כלשהו בסביבה הקרובה למפגש?
האם יש איזשהו סיכוי לסיקור תקשורתי כלשהו של האירוע שיכול לתרום רבות לתיקון התדמית השלילית שמוצמדת כמעט אוטומטית לכל מי שיש לו "רכב שטח"?

לצערי אני כנראה לא אוכל להגיע למפגש בגלל סיבות משפחתיות (אירגוני חתונה), אבל במידה והרעיון מתאים אשמח לנסות לעזור מרחוק.

(*אם מקומה של ההודעה הזו הוא בשרשור נפרד, אפשר ורצוי מבחינתי להעביר אותה!)

מה דעתכם?

יונתן

tomer s
22-09-08, 12:00
לצערי אני כנראה לא אוכל להגיע למפגש בגלל סיבות משפחתיות (אירגוני חתונה),

לוקח כ"כ הרבה זמן לנקות ולקשט סמוראי;)

שיהיה במזל טוב אחי.

יונתןמצפה
22-09-08, 12:20
לצערי אני כנראה לא אוכל להגיע למפגש בגלל סיבות משפחתיות (אירגוני חתונה),

לוקח כ"כ הרבה זמן לנקות ולקשט סמוראי;)

שיהיה במזל טוב אחי.

תודה, אבל אני לא מתחתן. אחותי כן.
בכל מקרה, נעצור כאן את הדיון הצדדי...

דרור ברלי
22-09-08, 14:42
ואני אהיה קצת יותר ישיר :twisted:

הצפי הוא הגעה של מאות אנשים מכל רחבי הארץ, ומספר רב של כלי רכב.

אנחנו לא מעוניינים שאיזה חקלאי עצבני (שרמסו לו את השדה) או רוכב-אופניים צר עין (שאחד הג'יפים זרק אותו מהשביל) יזעיקו את נציגי הרשויות (וזה מנסיון רע). ולכן אנחנו מבקשים מכל הבאים למפגש:

- סעו כחוק, שימרו על חוקי התנועה, קלה כחמורה!

- בשביל המוביל ליער חרובית ובשטח המפגש, נסיעה איטית וזהירה!!! לא רק כדי לא להעלות אבק על החברים שלכם ועל המנגלים שלהם, אלא משום שהרבה אנשים יסתובבו על השביל, ילדים קטנים וכלבים יתרוצצו וישחקו. אז דיר-באלכום!

- החניה בניצב לשביל בלבד!!! בצורה מסודרת כדי לאפשר לעוד רכבים לחנות/להיכנס/לצאת.

- בשום מצב לא עולים על שטח חקלאי!!! גם אם זה אומר שמתמרנים קדימה-אחורה כמה פעמים כדי להסתובב - לתשומת לב בעלי הרכבים הגדולים.

- לא משתוללים!!! את מפגני העבירות והביצועים תשמרו ללפני/אחרי המפגש, במקום אחר. מעבר לסיכון אנשים שמסביב, תזכרו שאנחנו לא לבד - וחקלאים בשטח/עוברי אורח/מטיילים לא רואים זאת בעין יפה.

- זהירות באש!!! תביאו מנגלים, תחגגו ותיהנו, אבל תשמרו על עצמכם ועל היער.

- שומרים על הניקיון!!! הביאו שקיות לאיסוף האשפה. בסיום האירוע, כל אחד יאסוף את הזבל שלו (ולא רק) ויתן את חלקו בפינוי האשפה מיער חרובית. גם אם יש צפרדע במקום, לא נעמיס אותה מעבר לקיבולת.
כמו שכולנו למדנו בצבא, אנחנו צריכים להשאיר את המקום נקי ומסודר יותר משקיבלנו אותו.

בשאיפה, מפגש ג'יפולוג 2008 יהיה מפגש הג'יפים והג'יפאים הגדול אי פעם בישראל, והוא חשוב לתדמית של כולנו כג'יפאים. עזרתכם ושיתוף הפעולה שלכם דרושים על מנת שיתנהל ויסתיים על הצד הטוב ביותר :D

GodsFather
22-09-08, 16:31
דרור ושאר המנהלים , מה דעתכם על הצבת ססל"ים ושילוט באיזורים אסורים לנסיעה ?

אני לא מדבר על להקיף שדות שלמים , אבל לשים סימן שימנע ספקות...

kobiarava
23-09-08, 14:43
מה באמת עם המפגש המדברי? גם הוא מתקרב, יש קצת פרטים?

קובי

מקפיץ...

Nash
23-09-08, 18:26
האם יש מקום לחשוב אולי על איזושהי יוזמה התנדבותית לאחר המפגש, כדוגמת שיקום איזור או איסוף זבל באתר כלשהו בסביבה הקרובה למפגש?
האם יש איזשהו סיכוי לסיקור תקשורתי כלשהו של האירוע שיכול לתרום רבות לתיקון התדמית השלילית שמוצמדת כמעט אוטומטית לכל מי שיש לו "רכב שטח"?

למרות שרוצה להגיע לא אוכל אבל להציע תמיד אפשר: כיוון שמשתמע שמדובר בכמה מאות רכבים אז מה אם לנסות ולתאם משאית מאחד מארגוני הנזקקים למיניהם (לתת ושות') שיביאו משאית ומי שירצה יוכל להעמיס עליהם כמה מצרכים.

אז אם מעוניינים ולמרות שלא אגיע מוכן גם לנסות ולתאם מול הארגונים.

Nash

Jeepolog
24-09-08, 20:24
ערמה גדולה של חולצות תתיצב למכירה במפגש. כלקחים מנגלת החולצות של לפני שנתיים, בואו נגיד שבקרת האיכות השתפרה משמעותית ;) וגם חלוקת הגדלים הוסטה לכיוון XXL ומעלה :D

Jeepolog
25-09-08, 00:48
ההרשמה מסתיימת היום (חמישי, 25 בחודש) בחצות בדיוק. אם שכחתם עד עכשיו להרשם, זה הזמן.

הרשימה כבר מודפסת והפתקים בשקית, היום בלילה יתווספו הפתקים האחרונים, וזהו. אגב, כל מי ששלח הודעת הרשמה נרשם, אין פספוסים, לא צריך לשלוח הודעה שנייה. זה גם לא מגדיל את הסיכויים, אין אפשרות לרישום כפול ;)

pinister
25-09-08, 11:15
לצערי לא אוכל להגיע, למרות שנרשמתי.
אבקש לבטל את הרשמתי. באתר ההרשמה אי אפשר לבטל, אז אני עושה את זה כאן.
תודה ולהתראות.
פיני.

Jeepolog
25-09-08, 21:59
אין צורך לבטל את ההרשמה. אם הפתק שלך נשלף ואתה לא שם, החברים שלך יתקשרו לעדכן אותך שהפסדת... :D

נרשמו רק ביממה האחרונה 40 איש. בהחלט מתאים לאופי הישראלי, להחליט ברגע האחרון... בעוד שעתיים ושלוש דקות נסגרת ההרשמה והפתקים האחרונים מודפסים. נתראה מחר!

נ.ב. קובי, לגבי מפגש במדבר - בוא נהרוג פרה-פרה ;)

kobiarava
25-09-08, 22:14
קובי, לגבי מפגש במדבר - בוא נהרוג פרה-פרה ;)

אני לחוץ על המפגש הדרומי, כי הג'יפ מקורקע כרגע בדרום עד שבוע הבא, ולמפגש הנוכחי אני מגיע עם הפרייבט... מזל שיש מועד ב'!

נתראה מחר-קובי

אמנון
25-09-08, 22:17
ערמה גדולה של חולצות תתיצב למכירה במפגש. כלקחים מנגלת החולצות של לפני שנתיים, בואו נגיד שבקרת האיכות השתפרה משמעותית ;) וגם חלוקת הגדלים הוסטה לכיוון XXL ומעלה :D

עלות חולצה?

(למרות שאני מצפה לחולצות בחינם לצלם שלכם כשיש תחרויות...;))

סמור
25-09-08, 22:21
א. נתראה מחר
ב. יש מצב שיהיה מין "סחר וממכר" של ציוד האחד עם השני ?
שאלתי מופנת למארגנים בכדי שלא יווצרו שלא בכוונה אי אילו נעימויות
תודה

Jeepolog
25-09-08, 22:36
עלות חולצה כ35 ש"ח.

סחר וממכר בין חברים - מי אנחנו שנתנגד לכלכלת השוק החופשית? כמובן בגבולות הטעם הטוב, זה לא המקום והזמן לבסטות מסחריות.

סמור
25-09-08, 22:38
כמובן הכוונה היא "בקטנה" ממה שנשאר מרכב זה או אחר

Jeepolog
25-09-08, 22:54
עלות חולצה כ35 ש"ח.

סחר וממכר בין חברים - מי אנחנו שנתנגד לכלכלת השוק החופשית? כמובן בגבולות הטעם הטוב, זה לא המקום והזמן לבסטות מסחריות.

*** אין צורך לוודא רישום או להרשם שוב, כל מי ששלח ה.פ. רשום. לא נשלח אישור רשמי - לא להתרגש. אתם בפנים ***

סוזי המשתוללת
25-09-08, 23:36
אוופס

Jeepolog
26-09-08, 00:04
ההרשמה נסגרה. הפתקים האחרונים בכתב יד הושלמו והשקית נחתמה.

eran212
26-09-08, 08:42
גגשם חזק החל לרדת בגדרה ....

ARI
26-09-08, 17:45
לכל מי שעמד וארגן את מפגש הגיפלוג נשאר רק לומר

כל הכבוד !!!!

המפגש נתן טעם וחשק לעוד ....

savyon
26-09-08, 18:28
לכל חברי האתר,הגולשים והעושים במלאכה,

תודה על התנהגות למופת,
תודה על שמירה על שטחים חקלאיים,
תודה שלא טיפסתם על כל מה שראינו,
תודה שבאתם לראות, להראות ולהכיר.

תודה על מפגש הג'יפאים הגדול ביותר שהיה אי פעם בארץ!

תודה

IlanHadar
26-09-08, 18:42
נמרוד, חנן וכולם, היה משובח כתמיד, כן ירבו, התחלה נאה ביותר לשנת טיולים. מזג האוויר אפילו שיחק לטובת כולנו. תמיד טוב לראות את כולם ולהכיר אנשים חדשים.

חג שמח ושנה טובה ל כ ו ל ם.

nirs
26-09-08, 20:13
X2
כל הכבוד

אבי גולן
26-09-08, 20:48
שאפו גדול למארגנים
ואפשר "להדביק " את היום בלוח השנה

נהנינו !!!!!!

היפה והחיה
27-09-08, 08:59
תודה רבה לג'פולוג על הארוע.

אפי

GodsFather
27-09-08, 14:18
היה באמת נעים לפגוש את הדמויות והרכבים שמאחורי השמות.

אחלה אירוע (אמנם לא כמו הסמוראידה , אבל תמיד תוכלו לשאוף לזה :) )

סחטיין על קבוצת הטיילים שיצאה איתי ובהובלת מורי,שגרפה 3 פרסים מתוך כלל הפרסים שחולקו. אחלה דרך לסגור את השנה שעברה עלינו.

נתראה בסוכות!

MR BIG
27-09-08, 23:49
היה אחלה מפגש!!!
בדקה האחרונה נרשמתי וזכיתי בצ'ופר נחמד.
אבל חוץ מזה היתה אוירה פשוט טובה!! אנשים טובים וכלים נחמדים לראות...
כל הכבוד לכולם על האירגון. ראוי להערכה.
נהנתי.
אייל.

דרור ברלי
28-09-08, 11:30
האמת? ביום שישי ב-10 בבוקר עוד פחדנו.

פחדנו שהגשם יהרוס לנו.
פחדנו שהחום יהרוס לנו.
פחדנו שלא יגיעו מספיק אנשים ורכבים.
פחדנו שייסעו על השדות.
פחדנו שישתוללו.
פחדנו שיתבלבלו בדרך.
פחדנו שיהיה בלאגן.
פחדנו ששוטרים יבואו לקלקל.

אבל התבדינו.
הגשם ירד מוקדם, שטף וניקה את האוויר, והלך לו למקומות אחרים, בהם הוא נחוץ יותר.
לא היה חם מדי. היה נעים וטוב.
הגיעו כ-200 כלי רכב ומאות רבות של חברים.
אף אחד לא נסע על השדה.
כולם נהגו בדרך ארץ, לא טיפסו ולא השתוללו.
השילוט עבד, וכולם מצאו את דרכם.
הסדר היה מופתי.
אף שוטר לא הראה פרצופו - תודה למשטרת ישראל!...

היה נעים להכיר את כולכם, להתפעל מכלי רכב יפים ומושקעים. היה כיף לנסות ולספור שוב ושוב ולהתבלבל בספירה, כי כל כך הרבה הגיעו! תודה מיוחדת לנותני החסות שתרמו את הפרסים היפים, מברוק גדול לכל אלה שזכו בפרסים, תודה אישית וחמה לכל אחד ואחד מהגולשים והחברים שטרחו והגיעו ונהנו. בלעדיכם מפגש הג'יפאים הגדול מסוגו שנערך אי פעם בארץ, לא היה מתקיים למופת שכזאת. אנחנו גאים בכם, קהל הגולשים שלנו.

תודה גדולה ושנה טובה לכולם, שנת טיולים וכיף, שנת שלום ושקט, שנת ירידה במחירי הדלק...
נתראה בשטח ובטיולים ובמפגשים הבאים!

מאיר רוטברג
28-09-08, 12:24
קבלו שאפו ענק הן המארגנים והן המשתתפים ,

בלי תלונות אי אפשר ,
ברלי הבאת בקבוק קטן מדי של גמיסון

GodsFather
28-09-08, 13:42
היה מעולה! מזג האויר , האנשים , המיקום , ה-כל!

היער התמלא באדום בזכות החולצות היפות של האתר. אבל דרור, איך הצלחת להתאים את הצבע של הפנים שלך לצבע של החולצה ? :-P

הנה קצת תמונות של הקהל המתקבץ בהגרלה וכן את הליך הכנסת הפתקים לפילטר, שלא תגידו שהיה פה משהו מוטה :)

בוזי
28-09-08, 14:08
היה ארוע יפה, נעים ומתוקתק למופת.
היה כיף לפגוש את כולם, את האנשים המוכרים ואת אלו שלא הכרתי בעבר.
מארגנים יקרים, קבלו ח"ח ענקי, בעיקר על בחירת הזוכים ;-)

תודה ושנה טובה,
בוזי

דרור ברלי
28-09-08, 16:25
דרור, איך הצלחת להתאים את הצבע של הפנים שלך לצבע של החולצה ? :-P

זה רק בגלל שהחברים היקרים אריק, צור ומאיר עזרו לי לחסל את בקבוק הג'יימסון היתום היחידי שהסתובב בשטח, אחרת הפרצוף האדום שלי היה מרוח על הריצפה...

בפעם הבאה לא רק מנגל גדול, אלא ארגז ג'יימסון....

יעל זמר
28-09-08, 16:46
זה רק בגלל שהחברים היקרים אריק, צור ומאיר עזרו לי לחסל את בקבוק הג'יימסון היתום היחידי שהסתובב בשטח, אחרת הפרצוף האדום שלי היה מרוח על הריצפה...

בפעם הבאה לא רק מנגל גדול, אלא ארגז ג'יימסון....

זה מסביר את הפרצוף האדום של אריק כשהגיע הביתה.
ואני חשבתי שזה בגלל החולצה האדומה :rolleyes:

מורי
28-09-08, 16:54
אחלה אירוע,ואחלה אנשים!
כן ירבו.
תודה לג'יפולוג על הפרס,ותודה מיוחדת לצחי שלא הגיע ...:p

מאיר רוטברג
28-09-08, 16:55
זה מסביר את הפרצוף האדום של אריק כשהגיע הביתה.
ואני חשבתי שזה בגלל החולצה האדומה :rolleyes:

אני מכחיש הכל,

הכל כולל הגמיסון ,

במיוחד הגמיסון בגלל שהוא היה רגיל ולא גולד הטעם היה שונה ונאלצנו לבדוק בשנית

ובכלל הכל מוכחש

אייל67
28-09-08, 22:13

יש מצב למכירת עודפים ? ;)
אם כן, כיצד והיכן?

שנה טובה,

אייל

אייל
29-09-08, 09:31
מכירת חולצות "עד הבית"

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?p=215375#post215375

נמרוד
06-10-08, 09:05
אסף העלה גלריה גדולה של תמונות מהמפגש:
http://www.jeepolog.com/forums/album.php?albumid=45

http://www.jeepolog.com/with.php?pic=mifgash_jeepologx_2008/jeep_panorama3.jpg

asafk
06-10-08, 22:19
...וכמובן תודה לשמוליק לודוויג שצילם את התמונות שאתם רואים מההגרלה.

אסף.

-->