PDA

צפייה בגרסה מלאה : היכן ניתן לרכוש סולונואידים לכננת / סטרטר של פורד באיזור חולון?

GodsFather
08-09-08, 19:57
אני חושב שהכותרת ממצה את הנושא

אני מחפש לרכוש סולונואידים לכננת של WARN , הבנתי משרשורי העבר (אסף) שסולונואידים של סטרטר של פורד מתאימים גם כן וזולים בהרבה.

עדיפות לאיזור חולון.

השמשוני יחיעם
08-09-08, 20:07
גם של CJ פשוטים מתאימים!!

GodsFather
08-09-08, 20:25
טוב לדעת! ואיפה אני יכול לקנות כאלה בחולון ? אני אבוא עם דוגמא, רק רוצה לדעת לאן להגיע.

itay
08-09-08, 20:59
כמו כן,
1. אם למישהו יש את הסכמה החשמלית של קופסת הפיקוד לכננת. זה יהיה מעולה.
2. אם למישהו יש "מתכון ביתי" לבדיקת הסולונואידים עם כלים שיש בבית - נורת ביקורת ורב מודד.

תודה

asafk
08-09-08, 21:34
סולונואיד הוא בסה"כ ממסר. תן לו הפרש פוטנציאלים על שני הדקים הפיקוד, ותקבל רציפות בין שני ההדקים של הכוח. זה כל הסיפור וזו בדיוק הבדיקה (מתח ורציפות).

אגב, אמיר, זה לא ממסר "של פורד" אלא "סולונואיד פורד" שזה שם כללי לסולונואיד התנעה מהסוג הזה, גם כשהוא משמש בבלייזר או CJ.
אסף.

itay
08-09-08, 22:16
סולונואיד הוא בסה"כ ממסר. תן לו הפרש פוטנציאלים על שני הדקים הפיקוד, ותקבל רציפות בין שני ההדקים של הכוח. זה כל הסיפור וזו בדיוק הבדיקה (מתח ורציפות).

אגב, אמיר, זה לא ממסר "של פורד" אלא "סולונואיד פורד" שזה שם כללי לסולונואיד התנעה מהסוג הזה, גם כשהוא משמש בבלייזר או CJ.
אסף.

אסף, רק לראות שהבנתי:

יש לו 4 רגליים - שתיים לפיקוד שתיים למעבר "הכוח".

לתת מתח לפיקוד ולוודא שהמעגל "נסגר" בין שני רגלי "הכוח"?
אם כך, איך עובדת קופסת פיקוד? כלומר איך הסולונואידים מחוברים כדי שיהיה מצב להפעיל כל פעם כיוון אחר של המנוע ?

-->