PDA

צפייה בגרסה מלאה : פגוש קדמי + אחורי ל ZJ

sos4u
11-09-08, 10:05
לכל מי שהתלהב מהפגוש האחורי שלי, עם או בלי מנשא לגלגל רזרבי, יש הזדמנות להצטרף להזמנת פגושים שאני מכין.

המדובר בפגושים איכותיים ביותר [תמונות מצורפות ] ממתכת עם אזני גרירה [אופציונלי] מקדימה ומאחורה, עם התאמה ריבועית לרסיבר של וו גרירה מאחור, אך ללא חיבורי חשמל וללא צבע.
הפגוש הקדמי מוכן לקלוט כננת.

עלויות בארה"ב עומדות היום על
קידמי 720$
אחורי עם מתקן לגלגל 880$
אזני גרירה [כולל ריתוך בהזמנה מראש] 46$ לזוג

העלויות בארץ לאחר תשלום כל המיסים, הובלה ומע"מ כחוק יגיעו בערך [לאחר חישוב ממוצע של 1.6 ושער $ של כ 3.6 ש"ח ] לסך של:
קידמי 5400 ש"ח
אחורי 6200 ש"ח

יש לקחת בחשבון הוצאות לא מתוכננות כמו הובלה קרקעית בארה"ב מהסדנא ל JFK, NY. אבל בסך הכל החישוב מדוייק.

הערות:
1. קיימים גם פגושים ל WJ מאותו סוג קדמי ואחורי, בשלבי ייצור מתקדמים. במידה ויש עניין אצרף נתונים.
2. מכיוון שאני לא עוסק בתחום, ועושה זאת ללא כוונת רווח אני לא מתכוון לממן אף אחד. ולכן כל התשלומים הידועים, ישולמו במזומן ומראש. גובה התשלום הסופי, יענו "ביד" יתקבל רק עם הגעת הפגושים לארץ וחישוב כל ההוצאות. כל המחירים שנתתי כאן הם בגדר הערכה.
3. שיחרור כל הפגושים יתבצע לאתר אחד- מוסך "הייטק מוטורס" ברעננה. המלצתי - לבצע את ההתקנה שם. מי שירצה- יזמין הובלה מרעננה לאתר אחר. בו ביום. על חשבונו.
יש לקחת בחשבון כי הפגושים גדולים ושוקלים כ 60-70 ק"ג כולל האריזה. לכן המוסך לא יכול לאחסן אותם זמן רב.
4. צבע- אישית, אני פרקתי את הפגוש לגורמים, צבעתי כל חלק בנפרד, והרכבתי חזרה. ניתן לצבוע את הפגוש קומפלט, כולל הצירים והברגים, כך זה נראה בתמונות, אבל, לטעמי, התוצאה פחות יפה.

פרטים נוספים, למי שרוצה, ב הודעה פרטית בלבד.
בהצלחה לכולנו...

-->