PDA

צפייה בגרסה מלאה : זגג לדיפנדר-יכולות מיוחדות?

itay-rover
15-09-08, 22:28
בשעה טובה ומוצלחת השגתי לי זוג דלתות אמצע של דיפנדר מאדם חביב במיוחד.

כמובן שהדלתות זקוקות לטיפול מיוחד.

פירקתי מהן את כל המכלולים והפלסטיקים וכעת יש לי "אלומיניום טהור" בצורת זוג דלתות אמצע של דיפנדר.
לאחר פחחות וצבע הכוללת יישור רציני של אחת הדלתות באיזור מסגרת החלון,אני ארצה להרכיב את המנגנונים בחזרה.....אני יכול לעשות את זה בעצמי ללא ספק,אבל רציתי לקבל חוות דעת והצעת מחיר מבעל מקצוע.

רציתי לדעת האם מישהוא מכיר זגג שמתמחה בדלתות של דיפנדר?

איתי.

asafk
15-09-08, 22:37
עזוב שטויות. תסתדר לבד. עשיתי את זה יותר מפעם אחת (החלפתי ושיפצתי את כל הדלתות בדיפנדר שלי). בספר יש הוראות מדוייקות, אבל גם זה לא הכרחי.

אסף.

asih
16-09-08, 00:42
מי עשה פחכות וצבע ???.

אני חושב שהשכן של דוד שלך ברעננה יודע טוב את העבודה, אבל לא ברור לי איך אחד מוכשר כמוך לא יסתדר לבד עם זה ...

בספר יש הסברים, גם של KANDROVER ןגם של היינץ... :)

itay-rover
16-09-08, 10:17
את הפחחות והצבע אני עושה לבד.

ברר לי שאני מסוגל להשתלט בקלות על נושא החלונות,מן הסתם פירקתי את כל המנגנונים וגם שיפצתי את זוג הדלתות הקידמיות כולל המנגנונים בעצמי בשנה שעברה,אכן מערכת פשוטה אין מה לאמר.
אני סתם בודק את האפשרויות ודיי ברור לי שבסוף אני אעשה את זה בעצמי...."העבודה הטובה נעשית כשאתה עושה אותה בעצמך".....

איתי.

asih
16-09-08, 17:02
yep

נחום
16-09-08, 22:30
"זגגות האחים" אזור התעשייה רעננה. לא תמצא בעל מקצוע טוב יותר. בעל דיפנדר בעצמו.
דבר עם ברוך מסיקה 0577-328686 . אני לקוח וחבר.
גם אני עשיתי דלתות לבד, ההבדל בין חובבן ומקצוען בעניין הזה תהומי, אלא אם כן לא איכפת לך מאיך הדלת נסגרת, איך היא אוטמת ואיך היא נשמעת.......

nissany
18-09-08, 12:43
"זגגות האחים" אזור התעשייה רעננה. לא תמצא בעל מקצוע טוב יותר. בעל דיפנדר בעצמו.
דבר עם ברוך מסיקה 0577-328686 . אני לקוח וחבר.
גם אני עשיתי דלתות לבד, ההבדל בין חובבן ומקצוען בעניין הזה תהומי, אלא אם כן לא איכפת לך מאיך הדלת נסגרת, איך היא אוטמת ואיך היא נשמעת.......

מצטרף להמלצה

-->