PDA

צפייה בגרסה מלאה : תיקון עלים

ברששת
20-09-08, 22:45
נתחיל בבעיה.
היום נשבר לי העלה העליון בסט (מיה קדמית סמוראי). אני צריך את הרכב תקין כמה שיותר מהר ולכן אין לי זמן למחקר שוק ארוך. ועל תגידו לחפש בשרשורים לא מצאתי את מה שאני מחפש.
1. האם שווה ואפשרי להחליף רק את העלה העליון, מבחינת אמינות, אורך חיים, מחיר?
2. אם התשובה ל1 שלילית האם ניתן להשיג סטים שלמים מוכנים או שיש ללכת לבעל מקצוע ולהכין סט?
3.במקרה שמחליפים צד אחד חובה להחליף גם את השני או שבעל מקצוע יכול להעריך את המצב?
4. אני גר קרוב לכפר קאסם (אלטרנטיבה נוספת היא טירה) וראיתי שם שלטים של כמה בעלי מלאכה בתחום. האם למשהו יש נסיון אם משהו שם?

eran4x4
20-09-08, 23:05
יש בשרשורים קודמים את כל מה שאתה שואל

אפשר לתקן רק מאיה.
יחזיק או לא - תלוי שמצב שאר העלים שלא תמיד ברור מה מצבם וגם בעל מקצוע לא תמיד ידע להעריך את עיפות החומר.....
טירה - כאשר אתה נוסע מטירה לכיוון כוכב יאיר - בדיוק לפני הגשר מעל כביש שש - יורד ימינה, פונה ימינה ומגיענ לאיש קפיתים ותיק ואמין, אם אני זוכר נכון השם חטיב אבל ממש לא בטוח.

itayhi
21-09-08, 01:21
בטירה יש גם את הג'ינג'י.

לא זוכר בדיוק איך מגיעים אבל באופן כללי אם אתה מכיוון כוכב יאיר, פונים שמאלה מכביש טירה-טייבה
נוסעים ישר עד אחרי המוסכים, בערך איפה שמתחילים הבתים הראשונים משמאל פונים שמאלה, נוסעים עד איפה
שאפשר לפרסס והוא אחרי 50 מטר מצד ימין.
טלפון: 09-7935132

אם הסתבכת (הייתי שם פעם אחרונה לפני יותר מ3 שנים... ) תשאל איפה קפיצי הג'ינגגי, כולם מכירים.

בזמנו זה היה סד"ג של 350-450 שקל, לא זוכר בדיוק.
עשה עבודה טובה, פעמיים (בשני סטים שונים כמובן).
סמוראי ארוך 87.

מפורום CJCLUB:

ג'ינג'י - 0505318542.

אם אתה מגיע מכיוון כוכב יאיר, אתה עובר מעל הגשר ונכנס לטירה.

אחרי כ 500 מטר יש פנייה שמאלה לרחוב דו סיטרי.

כ 100 מטר אחרי הפנייה , תסתכל משמאל , תראה האנגר ועליו שלט "ג'ינג'י קפיצים".

מומלץ מאוד לתאם איתו לפני כן.

קשר"ג.

בהצלחה

איתי

אמיר חסידים
21-09-08, 14:42
מצטרף להמלצה על הג'ינג'י .
גיליתי אותו במקרה , וחשבתי שרק אני יודע עליו חחח:rolleyes:
יד לו תמיד במלאי סמוראי.
לא יקר ...

Viper
21-09-08, 18:36
אתה יכול להחליף רק את המאיה ולבד, אבל אז אם צריך לערגל את הקפיצים שיהיו זהים בגובה בשני הצדדים- כנראה שלא תוכל (אלא אם יש לך פרס...)

-->