PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזה סקטור הידראולי מכליף מכני (הגה כוח לג'יפ CJ מודל 70' - כותרת נערכה)

CG 6
21-09-08, 23:14
רציתי לשאול?
איזה סקטור הידראולי (עם שינוי קל) יכול להתאים לג'יפ 4צילינדר מודל 70?
שיעבור טסט, ולא יהרוס את השילדה!

נמרוד
22-09-08, 08:14
אני חושב שהשאלה לא ברורה לרוב באי הפורום. כשאתה אומר "סקטור הידראולי", האם הכוונה שלך ל"תיבת הגה"? אתה שואל האם אפשר להתקין הגה כוח בג'יפ שלך?

איציק - 4X6ZH
22-09-08, 08:53
אני מקווה שהבנתי את השואל
הכוונה לתיבת ההגה .
זה היה השם לתיבת הגה הדראולי ( המקור הוא במיכלול הסלקטור ההדראולי של טרקטורים )

איציק

CG 6
22-09-08, 21:43
שלום לכם!!!
כאן השואל!:rolleyes:
יש לי סקטור מודל 70 את זה אתם יודעים ,:???:
עכשיו...לאחר שיש לי כבר שרירים בידים, אני רוצה להינות מהנסיעה בג'יפ.:cool:
ולגרום למינימום שינויים, חשבתי לתומי שאולי קיים יחידה הידראולית (אולי סקטור כלשהו הידראולי דווקה, הרעיון של הטרקטור מצא חן בעיני אבל אני רוצה גם לעבור טסט, וגם לא לפגוע בשילדה הישנה והטובה שלי) אשר אוכל להתקין במקום מפתח השרירים שלי.;)
אז מה אתם אומרים ?מממ...:confused:

kobiarava
22-09-08, 21:59
עזוב כבר את הסקטור הזה בשקט, מה שאתה מחפש זה תיבת הגה כח, ולא של טרקטור אלא של ג'יפ CJ... כמובן שצריך להוסיף גם משאבת הגה עם מיכל שמן, ויש לך הגה כח

CG 6
23-09-08, 19:57
תיבת הגה כח. היא יושבת מקדימה (דורש שינוי לא קטן), על גשר בשילדה עם אני לא טועה.
וההגה שלי יורד כלפי מטה ולא בתוך לוח השעונים בדשבו, אז מה עושים?:confused:
לכן חשבתי על סקטור הידראולי.

shmil
23-09-08, 21:07
מכיר את תיבת ההגה שלך, ולא שמעתי עדיין על מישהו שהחליף את תיבת ההגה הזו להידראולית שיושבת באותו המקום.
מי ששם, שם תיבה רגילה כמו שקובי הציע לך.

מצד אחד אתה לא רוצה לגעת בשלדה, ומצד שני לא שומר על מקוריות. מה הטעם?

אני די משוכנע שאין פתרון סביר ופשוט למה שאתה מחפש.

itay-rover
24-09-08, 10:24
אני חושב שמה שאתה מתכוון מתחום הטרקטורים זה מה שנקרא בוכנת עזר עם שסתום בקרה,קיים על הרבה טרקטורים ישנים לדוגמא MASSY FERGUSON 135 מבוסס על בוכנה הידראולית אשר באחד מקצותיה מותקן שסתום בקרה\העדפה שברגע שהוא מרגיש כוח בכיוון מסויים הוא פוקד על הזרמת שמן לבוכנה (דו כיוונית) לכיוון הכוח המופעל.קיים גם ברכבים אמריקאים ישנים.

יתרון השיטה שאכן אין צורך בשינויי מבני גדול כמו השתלה של תיבה של ג'יפ מודרני, אבל יש צורך בריתום הבוכנה בנקודה אחת בשלדה ונקודה שניה על המוט שהולך "יד הסרן".כמובן שצריך לדאוג גם למשאבה ולצנרת...
החיסרון הגדול הוא שאתה עדיין נישאר עם התיבה הישנה שמלאה בחופשים באופן טיבעי.....

כמו כן יפעלו כוחות ומומנטים גדולים על המשולש האמצעי-לא מומלץ.

בקיצור כמו שכבר כתבו לך,ובעיקר סיכם את זה יפה שמיל,או תיבה של ג'יפ או כלום....

איתי.

-->