PDA

צפייה בגרסה מלאה : מערכת חימום שפורקה מהוולגה.

רכס חיים
20-04-04, 19:23
במסגרת הפשיטה על הוולגה פורק הדשבורד לצורך מיצוי חלקים מכסימלי. בתוך הדש אנו מוצאים מערכת חימום מים הבנויה מרדיאטור למים חמים בגודל אופטימלי של 20X30 ומנוע חשמלי שמתוגבר בסליל להט חשמלי קטן ,וכל זה יושב בתוך מבנה מדהים של בקאליט חום דקורטיבי כמו שאוהבים במרצדס. תעלת כניסה ויציאה עם תריס לסגירה ,משלימים מערכת קומפקטית שעומדת להכנס לתא הנוסעים כשהיא מורכבת על הגג בין הנהג והנוסע, במקום שאין לו כל שימוש. למה ייצרו גוף כל כך יפה למקום כל כך מוסתר, עדיין אני תוהה. זו בדיוק המערכת האופטימלית לחורף הבא. תמונות בקרוב.

Bulldog
20-04-04, 20:17
חיים הנועז ופשיטות בעורף האויב?
חיים, דחילאק, האוטו כולה זרוק לך בחנייה ופירקת ממנו חלק, זה לא שפתחת ציר בלבנון בדרך לרכב שלל.
בנוסף, אני לא חושב שזה בריא למקם מערכת חימום בגובה כזה מעל גובה הרדיאטור.

רכס חיים
21-04-04, 19:44
בגלריה הוכנסו 3 תמונות של המערכת חימום שתושתל בשבוע הבא בין המושבים הקדמיים ובצמוד לגג.

Bulldog
21-04-04, 20:54
אז? למקם אותה בגובה העיניים עדיין לא נראה לי כמו רעיון חכם. נתת דעתך על הנושא הזה או שאתה בונה את הוואז לפי חלקים שונים שנראים טוב ופשוט זורק אותם באוטו?

רכס חיים
22-04-04, 02:24
יציאות המים של המערכת הינן צינורות נחושת בעובי 16 מ'מ. יש לי במלאי צנרת גומי מעולה בעובי 10 מ'מ שמספיקה לחימום בארץ היות והרדיאטור תוכנן לחימום בסיביר. היות ואין הברגה על הנחושת אני לא יכול לייצר ניפל מעבר לצינורות הגומי בקוטר 10 מ'מ. האם יש מעברים של גומי מעובי אחד לשני, או שאני צריך לעשות זאת מניפל שאייצר לבד לפני הכניסה ושבאחד מהם אמקם ברז לוויסות?

eran4x4
22-04-04, 04:05
חיים

אני הייתי שוקל שוב את מיקום יחידת החימום.
אם אני מפרש נכון את התמונה שלה
http://www.rehasim.co.il/vaz/vaz204.jpg
יש לה שתי יציאות לאויר חם שמיועדות לצינורות אויר.

חום עדיף שיגיע מכיוון הרגליים, גם מכיוון שזה מאפשר להפשיר את הרגליים אחרי ביקור בבוץ\שלג וגם מכיוון שזה פחות מרדים וממסטל!!

אני הייתי בודק את האפשרות לשטול את פאר יצירת הבקלית במקום יצירת הפאר הזאת http://www.rehasim.co.il/vaz/vaz176.jpg]

או מתחת ליש\אין תא כפפות ולהזרים את האויר בעזרת שני צינורות שרשוריים מתכוונים.

רכס חיים
22-04-04, 15:31
אין מקום למתקן בחלק התחתון מבלי לבטל את תא הכפפות. המתקן יורכב למעלה בחיבור קפיצי מהיר לקראת החורף ,ויפורק לקראת הקיץ.

-->