PDA

צפייה בגרסה מלאה : כדאי לחזטר לצמיגים 31??

סופת המדבר
04-10-08, 19:52
כרגע יש לי בסופה צמיגים 33 מאושרים ברישיון
חשבתי לחזור ל31 כי...
יתפוצץ לי צמיג והפכתי ת'עולם להשיג 1 כזה ו31 יש בשפע (ובטוח שיתפוצצו לי עוד כמה)
דבר שני הם קצת כבדים על האוטו וזה מורגש...
דבר שלישי אמרו לי שהולכים ''ליפול'' על כל הגיפים וגם אם רשום להם ברישיון לא משנה איזה מידה מחייבים אותם לחזור למידה שרק היצרן מאשר
למרות שאמרו לי שאם זה ברישיון כולם יכולים לקפוץ
אז אני שואל אם אני רוצה לחזור למידה חוקית מהי 31? או 235?
ואם מה ששמעתי זה נכון\ מישהו כבר ''חווה'' את זה?

תודה

דרור ברלי
04-10-08, 20:02
אם תקפיד לשמור על לחצי אוויר נכונים, לא יתפוצצו לך צמיגים. נקודה.
גם אם הורדת אוויר בשטח, תנפח מיד כשאתה חוזר לכביש, ובעיקר - לעולם-לעולם-לעולם אל תיסע על כביש בלחץ אוויר נמוך - זה בדיוק מה שמחמם את הצמיגים והורס אותם.

six 4 life
04-10-08, 20:03
כרגע יש לי בסופה צמיגים 33 מאושרים ברישיון
חשבתי לחזור ל31 כי...
יתפוצץ לי צמיג והפכתי ת'עולם להשיג 1 כזה ו31 יש בשפע (ובטוח שיתפוצצו לי עוד כמה)
דבר שני הם קצת כבדים על האוטו וזה מורגש...
תודה

בלי יחסי העברה 33 על סופה היא עגלתית כמו שאתה מרגיש.
לפוצץ 33 זה לא משימה פשוטה ואם יהיו לך צמיגים נורמלים (לא ישנים או משהו) הם יחזיקו הרבה.

דבר שלישי אמרו לי שהולכים ''ליפול'' על כל הגיפים וגם אם רשום להם ברישיון לא משנה איזה מידה מחייבים אותם לחזור למידה שרק היצרן מאשר
למרות שאמרו לי שאם זה ברישיון כולם יכולים לקפוץ
ואם מה ששמעתי זה נכון\ מישהו כבר ''חווה'' את זה?

יש דברים שלא דנים עליהם בפורום ציבורי
הייתי מצפה מההנהלה למחוק את הפיסקה המצוטטת כאן שעוסקת בכל הנושא הזה ומהר, יש יותר מדיון אחד בנושא והוא לא תורם לאיש פרט למזיקים.

סופת המדבר
04-10-08, 20:25
הצמיגים שיש לי חדשים יחסית בני שנה\ שנתיים... משהו כזה
והוא לא יתפוצץ לי כי הורדתי הרבה אויר ונסעתי בכביש
הוא יתפוצץ לי דווקא בחולות אולי היה איזה ברזל או משהו

סופת המדבר
05-10-08, 18:44
איזה מידה חוקית?31\10.5.... 31\11.5

TEDDY
05-10-08, 18:51
31-10.5-15 חוקי כרגע.

דרור ברלי
07-10-08, 10:57
הצמיגים שיש לי חדשים יחסית בני שנה\ שנתיים... משהו כזה
והוא לא יתפוצץ לי כי הורדתי הרבה אויר ונסעתי בכביש
הוא יתפוצץ לי דווקא בחולות אולי היה איזה ברזל או משהו

ברור שהג'יפ מרגיש לך כבד.
צמיג 33 על ג'יפ זה לא משהו שנגמר בפנצ'ריה או ברישום ברשיון - צריך להחליף יחסי העברה וציריות קדמיות ולשדרג בלמים ולמצוא דרך לחזק את מערכת ההיגוי ועוד אלף ואחד דברים קטנים מסביב. הגלגלים הגדולים מעמיסים על מערכות הרכב ופוגעים אנושות בניהוג שלו, בכושר הבלימה, ביציבות ובאמינות הכוללת של מערכת ההנעה. וכל זה בשביל עוד טיפת יכולת עבירות?... כל אחד וסדרי העדיפויות שלו.
הטענה ש"באמריקה כולם נוסעים ככה" לא תופסת מים מבחינתי. זה לא אומר שהם צודקים ואנחנו טועים. ההבדל היחיד בינינו לבינם הוא שאצלנו הרשויות מציקות לג'יפאים כמדיניות מוצהרת ושם לא.

אני מבטיח לך שבכל מפגש שלך עם שוטר או ניידת בדיקה של משרד התחבורע תקבל הורדה מהכביש ולאו דווקא בגלל הצמיגים - אותי הורידו מהכביש לפני כמה שנים בגלל סדק של סנטימטר וחצי בזכוכית של פנס, וזה אחרי שכמעט 20 דקות עשו לי טסט קומפלט באמצע הכביש ולא מצאו שום ליקוי. בני הבליעל המטונפים הללו כבר ימצאו סיבה מהתחת כדי לעשות לך רע ושחור בחיים - גם אם תיסע בג'יפ סטנדרטי ונמוך על צמיגים קטנים - כי זה תפקידם ואלה ההוראות שהם מקבלים מלמעלה.

לעניין פיצוצי צמיגים - אני ראיתי פעם שופל שמפוצץ צמיג על רלס ברזל שהיה קבור בחול... וזה חביבי, צמיג שעולה סכום גדול של 5 ספרות.
יש דברים שכנגדם אין מה לעשות. מידת הצמיג לא אשמה ולא משנה. להבא סע בזהירות ופקח עיניים איפה אתה מניח את הגלגלים שלך...

-->