PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיסקברי 96 בנזין 3900

nazircrm
08-10-08, 07:04
בדקתי לקניה גיפ כזה ..השאלה שלי :יכול להיות גיפ כזה עם מנוע כזה בקושי "זז" אני מתכוון לתאוצה שלו ..אני מרגיש שהמנוע מתאמץ אבל האוטו עד שמגיע ל מהירות 80 לוקח הרבה זמן ..זה הגיוני
עזרתכם
תודה

Tal ri
08-10-08, 10:01
בדקתי לקניה גיפ כזה ..השאלה שלי :יכול להיות גיפ כזה עם מנוע כזה בקושי "זז" אני מתכוון לתאוצה שלו ..אני מרגיש שהמנוע מתאמץ אבל האוטו עד שמגיע ל מהירות 80 לוקח הרבה זמן ..זה הגיוני
עזרתכם
תודה
כן זה נכון הג'יפ הזה מגיב יחסית לאט (הדגש על יחסית) הג'יפ שלי מגיע ל-100 קמ"ש אני מעריך ב 15 שניות והוא תקין אין לי תשובה למה מנוע עם הספק של כ-180 כ"ס מגיב לאט אבל אני מניח שזה נועד למנוע "פירפור" של הגלגלים על מצע רך כמו חול וכו'. אגב אם תקנה אותו אשמח לשמוע ממך מה אתה חושב על מעבר לגז כי עם תצרוכת כזו אתה תגיע לזה. אני כרגע מנסה לברר ושלחתי שאלה לפורום ועדיין לא קיבלתי תשובה.
טל

nazircrm
08-10-08, 13:28
תודה .. אם אפשר ליצר איתך קשר טלפוני
אני מבקש שתשלח לי את המספר שלך בתגובה

נמרוד
08-10-08, 23:13
אין לי תשובה למה מנוע עם הספק של כ-180 כ"ס מגיב לאט...

לי יש תשובה, והיא פשוטה. הדיסקברי שוקל המון. אין משמעות לנתון ההספק בפני עצמו, יש משמעות גדולה ליחס הספק/משקל.

דיסקברי II שוקל, על פי נתוני הייצרן, בערך 2-2.1 טון. תחלק 180 כ"ס ל2.1, זה 85 כ"ס לטון. מכוניות נוסעים פשוטות שוקלות בערך טון... מתי נהגת במכונית שיש לה "רק" 85כ"ס? סובארו DL מלפני 20 שנה.

השווה את הדיסקברי לרכב שטח נפוץ אחר עם נתון הספק רשמי של 180 כ"ס - סופה. אבל הסופה שוקלת בערך 1.6-1.7 טון, וזה נותן יחס של 110 כ"ס לטון.

זה בערך השיפור בביצועים בין מזדה3 מודרנית לסובארו 1600DL מודל 88'.

itay-rover
09-10-08, 21:06
אנ י מנסה לחשוב במה מתבטא המשקל הזה?

המכלולים הם פחות או יותר כמו דיפנדר והשלדה קצרה מזו של ה 110 (101) האם רק בגלל שהוא עשויי מפח ולא מאלומיניום כמו הדיפנדר?

איתי.

nirs
10-10-08, 12:11
אנ י מנסה לחשוב במה מתבטא המשקל הזה?

המכלולים הם פחות או יותר כמו דיפנדר והשלדה קצרה מזו של ה 110 (101) האם רק בגלל שהוא עשויי מפח ולא מאלומיניום כמו הדיפנדר?

איתי.

נראה לי מעודף מערכות חשמל :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ארז
10-10-08, 12:19
איתי, לפי איך שאתה כותב אפשר לחשוב שה110 קליל וזריז....

התשובה בנוסף למה שנמרוד כתב היא הגיר של הדיסקברי, הגיר מסרס את רוב הכוח של הרכב הזה והתגובה המאוד איטית שלו ללחיצה על הדוושה הופכת את הרכב למסורבל ואיטי.

נ.ב בדיסקברי רק הגג עשוי מפח, כל השאר כמו בדיפנדר-אלומניום.

-->