PDA

צפייה בגרסה מלאה : למומחים בחשמל רכב ואזעקות !

טל חסיד
12-10-08, 18:52
שלום
הרכב הוא הילקס 4X4 96 סטנדרטי, רק מה שלא סטנדרטי בוא זה עוד 5 קילומטר של חוטי חשמל "תוצרת ישראל" מתחת להגה בגלל כל מיני מיגונים ואזעקות שהביטוח דורש.
הבעיה שלפעמים כשנועלים את הרכב בעזרת השלט ניתפס מנגנון הנעילה ומנורות האיתות נשארות דולקות ואז בבוקר אני בא ולנב.... ניגמר המצבר בגלל זה.
יש למישהו ניסיון או פיתרון לבעיה, לפרק את כל המערכות והחוטים כרגע לא בא בחשבון כל עוד יש ביטוח מקיף לרכב.

תודה מראש

טל

UNIX
12-10-08, 22:52
מדובר על אזעקה או מערכת איתור?
בכל מקרה זה נובע בד"כ מממסר שנפס וצריך להחליף את ה"מוח"

ד ו ר ו ן
12-10-08, 22:59
שלום
הרכב הוא הילקס 4X4 96 סטנדרטי, רק מה שלא סטנדרטי בוא זה עוד 5 קילומטר של חוטי חשמל "תוצרת ישראל" מתחת להגה בגלל כל מיני מיגונים ואזעקות שהביטוח דורש.
הבעיה שלפעמים כשנועלים את הרכב בעזרת השלט ניתפס מנגנון הנעילה ומנורות האיתות נשארות דולקות ואז בבוקר אני בא ולנב.... ניגמר המצבר בגלל זה.
יש למישהו ניסיון או פיתרון לבעיה, לפרק את כל המערכות והחוטים כרגע לא בא בחשבון כל עוד יש ביטוח מקיף לרכב.

תודה מראש

טל
להחליף חברת ביטוח..
עם השנים הדרישות ירדו, יש חברות שדורשות את המינימום כמו מאד+קודן ואזעקת פתחים.
מינימום חשמל ותפצה עם הרבה ברזל היקפי.

טל חסיד
12-10-08, 23:40
לא מערכת איתור אלא אזעקה קליפורד +קודן+מאד ושכחתי לציין יש גם חלונות חשמלים מקדימה שנסגרים בעת סגירת הרכב זה גם קשור לאזעקה (למוח).

המערכת אזעקה לא קשורה לביטוח נכון (טעות)היום מספיק מאד +קודן היה בעבר חובה, אבל קשורה לנעילה מרכזית אני חייב את זה כי זה רכב של האישה היא חייבת את זה לילדים.

בקיצור מה צריך לתקן להחליף ? את כל המוח של האזעקה מי מבין בזה.

טל

UNIX
13-10-08, 03:18
אתה יכול פשוט לנתק את מנורות האיתות מהמוח
חפש 2 חוטים יחסית עבים ובאותו הצבע .
קליפורד זו אזעקה לא פשוטה ןלכן לא ממליץ לך ללכת למתקין אלא לחברה שנותנת שירות לאזעקה הספציפית הזו

איציק - 4X6ZH
13-10-08, 07:59
פעם הבאה שהתקלה מופיעה
פתח מיכסה מנוע \ איפה שהמוח נמצא ( בדרך כלל זה יחד עם הצופר )
ותן למיכלול מכה טובה ( לא לשבור )
במידה והמערכת משתחררת = ממסר הפעלה תפוס
הממסר נמצא בתוך המערכת כחלק מהבורד

איציק

Viper
13-10-08, 13:02
במקרה הכי גרוע- תחליף אזעקה. פשוטה עולה בסביבות 350 ש"ח ומתוחכמת יותר (עם ביפר) בסביבות 800 ש"ח.

טל חסיד
13-10-08, 15:08
תודה לכולם על העזרה אני אשתדל לעדכן מה הצליח.

טל

-->