PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה אתם אומרים על השמן הזה (אמריקן איגל)

סופת המדבר
31-10-08, 00:16
ההיתי אצל חבר במוסך והוא הביא לי את השמן גיר הזה...
SAE 90 API GL-1(במקרה הזה זה של ''אמריקן אייגל'' לא משהו אבל העיקר הכוונה)

נימי
31-10-08, 08:17
תעשה חיפוש בפורום, דובר על החברה הזאת ולא לטובה, בכלל לא לטובה

ערן המסוקס
31-10-08, 09:03
אל תשים אמריקן איגל.

AC DELCO הוא שמן פשוט, ועושה את העבודה. אם אתה מחפש שמן זול אבל סביר.

Danniel
14-11-08, 15:49
עוד תחקיר מעניין על המותג הזה תמצא כאן (http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1600598&postcount=17).

grand
15-11-08, 00:44
"אמריקן איגל" זה מותג מקומי של חברת "פרומט".
תחת השם הזה ניתן להשיג אביזרים כמו וישרים ( שלא רעים כלל!!)
עד שמנים, נוזלים שונים ומים לרדיאטור.
רוב המוצרים מגיעים מייצרנים שונים בסין, תורכיה, איטליה וכו' כך שיתכן מצב שחלק מהמוצרים טוב וחלק קקה.
בנוזלים שלהם לא הייתי משקה את הרכב שלי. מי שמשתמש בהם הרבה זה כל מיני מוסכים שמבצעים "טיפולים ב 100 ש"ח..."
שמן הגיר שמכונה "דקסרון-3 לפי המחיר לחבית למוסך אולי מכיל שמן בצבע אדום אבל לא בטוח שיש שם "דקסרון", יש מחיר מינימום בעולם לאותו חומר "דקסרון".
בכלל בלי שום קשר למותג זה או אחר, בעולם נוזלי הרכב מה שזול מדי - חשוד.

landrover
16-11-08, 16:40
טוב שהעלתם את הנושא ...

מילא אמריקן איגל - זה כבר שמתי לב שרחוק מלהיות מוצר אייכותי ...

אבל אחרי קריאה של השירשור בלינק אני מבין שפרסטון - זה אותה גברת בשינוי האדרת ...

באאסה - צריך להתחיל לקנות שמן יקר יותר ...

זה ניראה לי כמו שאלה רטורית - אבל יש שמן איכותי ולא יקר רצח ?

אמיר.

grand
16-11-08, 21:16
טוב שהעלתם את הנושא ...

מילא אמריקן איגל - זה כבר שמתי לב שרחוק מלהיות מוצר אייכותי ...

אבל אחרי קריאה של השירשור בלינק אני מבין שפרסטון - זה אותה גברת בשינוי האדרת ...

באאסה - צריך להתחיל לקנות שמן יקר יותר ...

זה ניראה לי כמו שאלה רטורית - אבל יש שמן איכותי ולא יקר רצח ?

אמיר.

לא נכון.
פרסטון בפירוש אינה אותה גברת בשינוי אדרת.
זה שאותו יבואן מייבא אותו זה לא אומר כלום, בסך הכל פרומט היא חברה גדולה ורצינית קח דוגמא מענף האלקטרוניקה, ניופאן אחד הענקיים בארץ יבואן טושיבה מוכר גם טלביזיות סיניות סוג ז' תחת שמות ידועים מהעבר כמו גרונדיג, פיילוט וכד'.
מוצרי "מדבקה - שם מהעבר" קיימים בכל תחום.
המים של פרסטון מעולים!
השמן באיכות סבירה - בינונית+, יש טובים ממנו ויש גרועים, בוא נגיד שהוא עדיף מהשמנים ה"ישראלים" השונים.
לטעמי, אני אשתמש בכל שמן מהמותגים הבאים VALVOLINE ESSO MOBIL AGIP מי שיותר זול או במבצע נקודתי בזמן הרכישה.
צריך להזהר מזיופים של שמנים, הם קיימים. ולרכוש רק ממקום מוכר ואמין.

landrover
18-11-08, 00:02
OK , יותר טוב ככה ...

כניראה הבנתי לא נכון .

אמיר.

YNV
18-11-08, 15:59
"מי שמשתמש בהם הרבה זה כל מיני מוסכים שמבצעים "טיפולים ב 100 ש"ח..."

כמו לדוגמא מוסך מורשה טויוטה כלשהו בצפון, שהייתי צריך לעמוד על המשמר בטיפולים כדי לוודא שלא משתמשים במוצר האיכותי הזה.

יניב

Gilad
18-11-08, 17:16
שמן של קטרפילר הוא לא יקר ואמור להיות איכותי

kobiarava
18-11-08, 20:00
מה עם השמנים של TEXACO? לא בדקתי מפרטים, בדיעבד, אבל אני מקבל אותם באחלה מחיר... יש למישהו חוו"ד לגביהם כיצרן?

עירא
18-11-08, 21:06
שמן של קטרפילר הוא לא יקר ואמור להיות איכותי

אתה בטוח?

תבדוק את המחיר העדכני

היפה והחיה
18-11-08, 21:21
ומה לגבי ה A C DELCO?
כשמן מנוע ?

Gilad
18-11-08, 23:37
לפני כחודשיים - קטרפילר עלה כ-16 ש"ח כולל מעמ לליטר. לא נראה לי שזה יקר יחסית לשמן שאמור להיות טוב מאד ממה שהבנתי

landrover
19-11-08, 00:04
גילעד - 16 ש"ח לליטר זה באמת מחיר טוב.

איפה השגת מחיר כזה (ולאיזה סוג שמן של קטרפילר)?

בזוקו/קטרפילר בקריות?

תודה,
אמיר.

עירא
19-11-08, 10:52
קצת גלשנו מהנושא המקורי, אבל בכל זאת.
אני מניח שכמו בכל תחום תחת שם של חברה אחת יש הרבה דגמים.
לגבי שמן של קטרפילר, לפחות זה שנדון כאן בפורום בעבר לפי המפרט שמופיע עליו, אני נהגתי לקנות אותו בזוקו בדרום, לפני שנתים הוא עלה סד"ג של 350 ש"ח ל-20 ליטר. מאז המחיר שלו טיפס למעלה והיום (לפני חודש וחצי) הוא עלה 550 ש"ח ל-20 ליטר חישוב זריז מראה שהיום הוא עולה 27.5 ש"ח לליטר, זול זה לא.

לכן אני מאמין שאנחנו לא מדברים על אותו השמן, או לחלופין שבדרום שוחטים מחירים.

עירא

אסף ד.
20-11-08, 00:33
תנסה את זה:
http://www.mobiloil.com/USA-English/MotorOil/Oils/Mobil_1_Turbo_Diesel_Truck_5W-40.aspx

סינטטי מלא 4 ליטר ב -150 ש"ח בהום סנטר (מבצע).

ד ו ר ו ן
20-11-08, 15:57
היום (לפני חודש וחצי) הוא עלה 550 ש"ח ל-20 ליטר חישוב זריז מראה שהיום הוא עולה 27.5 ש"ח לליטר, זול זה לא.
עירא
זה כבר לא זול כמו פעם אבל בהחלט יותר "זול" משמנים מפוקפקים שמוצאים "מן מנוע במבצע+נוזל ניקוי שמשון ב59.90" בכל מיני מקומות.

למי ששאל,
בזמנו העלתי את המפרט של השמן הזה כאן באתר ללא ציון מקור המפרט או היצרן ונאמר כי זה שמן מעולה למעט שימוש במנועים בהרצה כי יש בו ריכוז גבוה יחסית של תוספים מפחיתי חיכוך (ע"ע שמנים איכותיים שלא צריכים תוספים לשמן).
תחבר את זה עם הגב של קטרפילר מאחורי השם והמחיר יוצא לא כ"כ יקר לדעתי, בטח אם חולקים כמה אנשים את המיכל הגדול.

-->