PDA

צפייה בגרסה מלאה : סקר: האם גם לסמוראי שלך חודרים מים בחורף?ואם כן מאיפה

aybazo 1
31-10-08, 02:16
חברים אני מאמין שרבים מאיתנו הסמוראים סובלים מבעיית חדירת מים
לתוך האוטו, יאללה שתפו קצת את החברה ככה שאני אדע שאני לא היחיד.
בכל זאת צרת רבים נחמת טיפשים...:p:p:p
מאיפה חודרים המים?(ברזנט מעפן לא נחשב)
פתרונות יצירתיים?
וכמובן סמוריאדה 2009 קרבה ובאה אז תכינו את הזוקונים שלכם.

itay
31-10-08, 09:17
פתרונות יצירתיים?

לצערי, אני מכיר כבר את כל המקומות......:):)
1. הגריל מתחת לשמשה (בצד החיצוני) אמור לנקז את המים ולהוביל אותם לתחתית הרכב. מסיבה לא ברורה, צינורות הניקוז עוברים בתוך תא הנוסעים (מעל רגלי הנהג והנוסע) ורק אז יוצאים החוצה. בקיץ, חודרים לשם עלים ושאר דברים שתוקעים את הצינור. תסתכל מתחת לדשבורד, בשני צידי יחידת האיורור המרכזית (למי שיש מזגן). אתה תראה שני צינורות שיורדים ממעין אמבטיה ויוצאים לתוך תא המנוע. צריך לראות שהם לא סתומים או קרועים.
2. החור של השפריצר - לפעמים מתפתחת חלודה באיזור שלו, וזה מכניס מים לתוך מסגרת השמשה (מאיפה הם יוצאים - בהמשך.....:cool:)
3. חורי האנטנה המקורית - אותו סיפור של השפריצר.

רכבים פתוחים (לצערי, ולשמחתי לא היה לי עדיין סגור, לכן אני לא יודע מה הולך שם..... ) מי שיוריד את השמשה לכיוון מכסה המנוע, יגלה שני חורים בשני קצוות השמשה בחלק שמתחבר לבודי וכמובן שני חורים בבודי עצמו. המים מסעיפים 2 ו3 יורדים דרך החורים האלו ישר לצדדים הקיצוניים של רגלי הנהג והנוסע.

4. מסגרת הדלתות - בגלל שהרבה מאיתנו מורידים את הדלתות והשמשה בקיץ, לא תמיד הם חוזרים בדיוק לאותו מקום בהרכבה, לאט לאט מתפתח רווח קטן בין מסגרת הדלת העליונה (שמחברת את השמשה לקשת המרכב), שהגומייה על הדלת לא מצליחה לסגור ואז גם אם יוחלפו הגומיות, גשם יכנס...

מה עושים?!?!?

1. לנקז טוב טוב את הצינורות או לחילופין לסתום אותם. אצלי סתמתי את הגריל מתחת לשמשה עם שני פלחים מודבקים עם סיליקון והחזיק יופי.
2. לגבי מים שנכנסים לתוך מסגרת השמשה - אני מתכוון להזריק לתוך השמשה פולאטירן מוקצף (בטוח רשמתי את זה לא נכון) זה חומר שכשהוא מתייבש הוא מתנפח וסותם מקומות - משתמשמים בו כשמתקינים משקופים של דלתות. וכמובן לסגור את החורים של האנטנה. אני אעדכן איך היה...
3. את החור של השפריצר לצבוע טוב טוב במשהו נגד חלודה ולהדביק אותו עם סיליקון או משהו בנוסף לחיבור שלו.
4. תכל'ס, לא משנה מה תעשו, המים יחדרו ולכן אני חושב בחורף הזה, להשלים עם המצב. כרגע אני נוהג עם סנדלים והחלטתי להינות....:mrgreen::mrgreen:

דרך נחמדה לראות מאיפה המים חודרים - לקחת כמות מים גדולה ולערבב בתוכה צבע גועש בצבע שונה מצבע המרכב שלכם. את המים לשפוך על הרכב במקומות שציינתי ולראות מאיפה הם נכנסים (רמז - הם יהיו בצבע מסויים.....;-))

בכל מקרה, חורף רטוב ומלא בוץ.

איתי.

barakts
31-10-08, 23:33
וואי אחי... אני בדיוק חשבתי איך אני שובר את הראש בלמצוא מאיפה הנזילות המעצבנות האלו שתמיד מגיעות ישר על הנעל!

עשית לי את היום! (או את הלילה בהתחשב בשעה...:)) נקווה שזה יעבוד.

samorai
04-11-08, 14:02
פתרונות יצירתיים?

ערן זה בסדר גמור איש .
גם אני איתך בבעיה הזו .
כל בוקר בפניה הראשונה של הרכב או אחרי שאני לוחץ קלאץ מה שבא קודם .
בא לי גל נחמד של מים לרגל שמאל שאומר לי בוקר טוב .
האמתי שזה אך ורק להשלים עם המצב לצערי ,נראה לי שעשיתי הכל ורק את המקום הזה לא הצלחתי עוד לפתור .

בכל מיקרה למרות הנזילות למיניהן מי ייתן ויהיה חורף סוען וסוער ושבכל ארצנו יהיה רק בוץ ומים .

אמן :p

GodsFather
04-11-08, 14:25
הבעיה היא לא הנזילה , אלא השלולית שהמים יוצרים - מה עושים ? חורים ברצפה :D

-->