PDA

צפייה בגרסה מלאה : נקישות מבסיס גל ההינע

ינון
04-11-08, 16:20
שלום לכולם
יש ברשותי סופה מודל 92.
ישנן נקישות של מתכת במתכת מאזור הטרנספר (ברכב זה נשמע מלפנים בצד ימין).
זחלתי תחת הרכב וכאשר ניענעתי את הדרישפט הנקישות נשמאו מאזור הכניסה לגיר (נראה כי יש חופש)
השאלה:
1. -חשבתי לעשות את התיקון לבדי אבל: אין לי ליפט וישנו חשש מסויים באשר למהות התקלה.
2. במידה ואני הולך למוסך (אזור ירושלים מחפש המלצות ) כמה בערך עלות העבודה (יש לי חבר שיש לו רשיון לייבא חלפים כך ייתכן ואני אצטרך רק ליפט.
3. אני נמנה על משפחת הג'יפאים התפרנים שמתפרנסים מהוראה ולכן אני מחפש את הטוב והזול שלא תמיד הולכים יחד?

תודה מראש ינון ויוסף הג'יפ העברי

tooshey
04-11-08, 22:23
דבר איתי בטלפון,אולי אוכל לסייע.
בברכה,טושי
054-4517924

נמרוד
05-11-08, 09:58
אתה מדבר על גל הינע הקדמי או אחורי? בכל מקרה סבירות גבוהה שמדובר על צלב, אותו אתה יכול להחליף די בקלות לבד (הצלב עצמו עולה 80-150 שקל, יש כמה איכויות בשוק). יש במדור הורדות בספריית האתר את ספר הטיפולים הצבאי, בעברית, לסופה, הכל כתוב שם ואם אתה רוצה לחסוך כסף, אתה בסך הכל צריך להתחיל לקרוא... אבל קודם כל תנסה לבודד את החופש, ולוודא שמקורו בצלב. יש גם באתר כאן כתבה ישנה על הנושא. (http://www.jeepolog.com/320.html)

גיתאי נוה
09-11-08, 01:45
אתה יכול לעבור אצלי איזה ערב כדי לקבל עזרה באיבחון והנחיות לעבודה עצמית (וללא ליפט...אין צורך). אני גר לא רחוק ממך.

או שתנסה אצל טושי שגם גר לא רחוק. אצלו תרוויח פיצ'ר נוסף בדמות סיפורי גבורה משובחים בשפע בלתי-מצוי והכל ממויין לפי נושאים.

גיתאי
052-8542886

-->