PDA

צפייה בגרסה מלאה : מה עושים עם הדשבורד?

razgrp
13-11-08, 09:02
שלום,
ב - 110 שלי הדשבורד מתפרק. האוזניים הקטנות מפלסטיק כבר נשברו כולן.
למישהו יש רעיון טוב איך לקבע את הדשבורד, ככה שיחזיק?
תודה מראש

idanw
13-11-08, 09:54
איזה אזניים קטנות?
הדשבורד בדיפנדר דווקא דיי חזק... מה שמתפרק בדרך כלל זה המזגן של אוטוקור שעשויי מפלסטיק סוג ז.

nirs
13-11-08, 10:35
שלום,
ב - 110 שלי הדשבורד מתפרק. האוזניים הקטנות מפלסטיק כבר נשברו כולן.
למישהו יש רעיון טוב איך לקבע את הדשבורד, ככה שיחזיק?
תודה מראש

לא ברור למה אתה מתכוון. מציע שתצרף תמונה.

Gilad
13-11-08, 12:01
גם אצלי האזניים שמחזיקות את לוח המחוונים נשברו כולן והדש בורד מוחזק על "בערך"

כשיהיה לי זמן אני מתכנן פשוט לפרק את החלקים השבורים ולייצר כאלה זהים מאלומיניום/פח/נירוסטה. זה סך הכל סוג של "ח" מגודל שתופס שם את הכל.

torchak
13-11-08, 12:27
אני יכול לחסוך לך כי עשיתי את זה ממש לא מזמן.
אם הלוח עצמו שבור (כלומר התושבת של השעונים), מה שהיה אצלי, אתה יכול להזמין כזה חדש בחברה, או למצוא באיבי, לפעמים זה בעיה למצוא כזה לצד שמאל.
אני אישית הזמנתי מהחברה, זה לא היה כל כך יקר, אם אני זוכר נכון משהו כמו 200 ש"ח.
לגבי הגב של לוח השעונים (שגם היה אצלי שבור) - נכון, זה אכן 'ח' מפלסטיק אבל אין צורך לעשות את כולה מחדש.
לכל התושבת הזאת יש סרגל ברזל למטה, שנישען על הדשבורד המקורי (החלק שלו שמעל ההגה).
אני ייצרתי 2 פלטות מאלומיניום רק לשתי הדפנות וחיברתי אותם לתושבת הברזל ולחלקי פלסטיק שכן נשארו ב'ח' המקורית עם ברגים עם אום (הגישה נוחה מאוד לבפנים אחרי שמוציאים את לוח השעונים).
זהו בערך. על חלק מהמקומות על חלקי האלומיניום החדש שמתי אומי פח כדי לקבל הידוק רציני ועכשיו זה חזק יותר מהמקור.
אם אתה באיזור שלי אתה מוזמן לבוא לראות. זה אולי נשמע הרבה עבודה אבל האמת, כמה שעות בודודת.
עשיתי שבלונות מקרטון, התאמתי אותם לצורה שצריך, העתקתי את זה על פלטת אלומיניות (30 ש"ח) וחתכתי. זהו.

בהצלחה,
נועם.

razgrp
13-11-08, 13:37
תודה רבה על העזרה, אני אנסה.

-->