PDA

צפייה בגרסה מלאה : בורג של הנדברקס נפל לתוך התוף - איך להוציא ?(דיסקו)

landrover
26-11-08, 10:59
טימטום שלי ...

ההנדברקס מחליק(לא תופס בשיפוע) בדיסקו - כל פעם אני מחזק , וזה משתחרר אחרי כמה שבועות.

ראיתי שהאיזור עם שמן , בגלל נזילה קלה מהטרנספר(גם צריך לתקן)
אמרתי לעצמי - אני אפרק את הבורג חיזוק של ההנדברקס , אנקה מהשמן , אשים קצת חול על הבורג או צבע משהו בסיגנון כדי שהבורג לא יחליק, ואסגור ...

אממה - פירקתי את הבורג החוצה לגמרי ואז שמעתי צליל מתכתי - כמובן בצד השני יש אום או משהו כזה , שניתפס על ההנדברקס ונפל מהמקום ...

עכשיו אני צריך לפרק את הדרייבשאפט האחורי בקצה שליד ההנדברקס ,לפרק את הנעילה על ההנדברקס מהציר שיוצא מהטרנספר , לפרק את התוף של ההנדברקס וכל זה כדי לשים את האום ממול ולהרכיב הכל ...

אין דרך יותר פשוטה לעשות את זה ?

גלגל הצלה ? חבר טלפוני ?

אמיר.

shachar
26-11-08, 11:24
אשים קצת חול על הבורג או צבע משהו בסיגנון כדי שהבורג לא יחליק, אמיר.

אמיר - קוראים לזה לוקטייט

landrover
26-11-08, 11:39
יש לי לוקטייט - מכיר , אבל לא הייתי בטוח שזה מקום שימוש מתאים בגלל שהקדח גם מלא בשמן - ואז הלוקטיט לא תופס...

ולמה לא לנקות את השמן מהקדח עם ספריי - כי אז הוא היה משפריץ לתוך התוף של ההנדבקס - ואז באמת ההנדברקס היה מחליק - לא משנה מה הייתי עושה :-)

whisky
26-11-08, 12:03
יש לי לוקטייט - מכיר , אבל לא הייתי בטוח שזה מקום שימוש מתאים בגלל שהקדח גם מלא בשמן - ואז הלוקטיט לא תופס...

ולמה לא לנקות את השמן מהקדח עם ספריי - כי אז הוא היה משפריץ לתוך התוף של ההנדבקס - ואז באמת ההנדברקס היה מחליק - לא משנה מה הייתי עושה :-)

:!: אז חול זה הפתרון שלך?

כך ספריי שם על סמרטוט דק או על "מנקה אוזניים" (אני שם גרשיים כי אני מתכוון לאלה הארוכים עם הצמר שלא יורד מהר כמו של האוזניים באמת, אלא כמו של הרופאים)

ובנוגע לאום שהשתחרר, לא ניסתי, סתם זורק פתרון, מה דעתך על מגנט תחבר לקצה של חוט שתשחיל לאותו החור.

אביב3
26-11-08, 16:19
על טעויות משלמים או יותר בוטה כשהראש דפוק הגוף סובל:) (הכל באהבה כמובן)
לפי הדרך שרצית לפתור את זה (חול) אז טוב שנפל האום עכשיו אןלי תעשה עבודה כמו שצריך תפרק תנקה על הדרך תראה למה ההנדברקס מחליק, ואם לא בא לך אז פשוט תיקח לבעל מקצוע.
כאם אתה שואל אותי כשאתה עובד על הרכב שלך אין מקום לעצלנות

gali
26-11-08, 17:15
הי אמיר,

א. הבלם יד לא אמור להחליק, פתח ונקה הכל משמן ושאריות "חול".
ב. לא צריך להיות שם שמן, אז תחליף כבר את מחזיר השמן הפשוט שנמצא על היציאה מהטרנספר (עולה גרושים אצל ג'קי).
ג. לאחר שפתחת וניקית טוב טוב (אפשרי עם סולר) תבדוק שיש עוד רפידה על התוף. אם לא אז תחליף ואם כן אז אשריך.
ד. תכוון פעם אחת ולתמיד.

אני תמיד בעד עבודה אחת טובה ויסודית ואז אתה שוכח מהמקום לתמיד, בלי טלאים.

landrover
26-11-08, 18:13
כמובן בסוף עשיתי את זה כמו שצריך...גם אני בדעה שצריך לעשות דברים פעם אחת ולתמיד.

פתחתי , ניקיתי , שמתי לוקטיט וכו ...

גם לא היה סיכוי להוציא את האום בדרך אחרת - החור הוא ארוך והאום ניכנס מתחת לרפידות .

עכשיו נישאר לתקן את הנזילה ...

whisky
26-11-08, 19:18
עכשיו נישאר לתקן את הנזילה ...

אתה נורמאלי!!!!

תתקן אותה תבוא אחרת, לפחות עכשיו אתה יודע מאיפה הנזילה :D:D:D

whisky

Discomania
27-11-08, 02:24
אתה רוצה להסביר למה אתה רוצה או מרחת כבר לוקטייט על בורג שאמור לעשות לך את הכיוון לבלם היד ? ועוד לא דיברנו על החברים הכול כך טובים שמן וחול ... שמעתי שנולד להם ילד קןראים לו נייר זכוכית ...

שולי

landrover
27-11-08, 18:44
שולי - גם אחרי שניקיתי את הבורג והאום - ואת כל הסביבה משמן חול ושאר תופינים ,
הבורג הסתובב חופשי מידי בתוך ההברגה ... שמתי טיפה קטנה של לוקטיט בתוך האום - וזה סידר את העניין - הבורג מסתובב , אבל יותר קשה ולא יפתח מעצמו כמו בעבר ...

אמיר.

-->