PDA

צפייה בגרסה מלאה : בנית jk לטיולים-דיון פתוח

מאיר רוטברג
02-12-08, 21:00
אבקש לנצל פורום זה להתלבטויות שיש לי בעניין הjk שלי(בעצם של אישתי אבל היא לא יודעת את התיכנון:D) שוטטתי ממושכות בחודשיים האחרונים בפורומים בחו"ל,

נכון האופציות הינן בילתי נגמרות, הבסיס לשיפורים בל יאמן אבל אתן את כל התמונה במלואה.

הרכב חייב להשאר נוח לנסיעה על הכביש, עיקר שימושו זה כביש ושטח זו ההנאה,
לכן הפשרות יהיו בעיקרן על "הרד קור" ולא על התנהגות כביש.

שטח- לא מתכוון לשנות את אופי הטיולים ,עבירות ברמה של זיק או דומיו
אין מדברים על נסיעת שבילים לאחר השבת האחרונה שטיילתי בו(תתפלאו עם שרון) אמנם רגוע נחל אלות וחורשה אבל היו קצת הצלבות ובורות ונהנתי ממנו,ואזי דיי גמלה בליבי ההחלטה.

ולעניין,

קפיצים-איזה
בולמים-איזה
הגבהה-כמה? לא גבוה מדי זה פשוט מגוחך
האם צריך להחליף מוטות רדיוס?
צמיגים עד 32 מעבר לכך זה לא ברשיון
יחס העברה? 4:1.1???
נעילה קידמית-חובה arb או נישלטת אחרת בלבד(רכב כביש)
מיגון תחתון מלא-חובה

תתחילו לזרוק רעיונות
סכומים
תוספות

YNV
02-12-08, 21:24
נשמע שאתה מחפש פשוט רוביקון.
אולי במקום להכנס להוצאה של 20K פלוס מינוס, שווה פשוט להעמיד את הרכב למכירה (לאט, בנחת, בלי להכנע למחפשי המציאות של היום) ואח"כ לייבא רוביקון משומש במחיר דומה.

יניב

Gilad
02-12-08, 21:33
הוא הולך להחליף את הסופה או שאתה מחפש רכב טיולים נוסף?

מאיר רוטברג
02-12-08, 22:09
מכירת ה jk אינה אופצינאלית,

סבורני כי השקעה של 20.000 ש"ח הינה מחיר זול מאוד לעומת מה שהשקעתי בסופה שלי,

אבל זו זריקת מחיר ואני מחפש לדעת מה באמת העלויות והצרכים

על פי זה נישקול את ההמשך

asafk
02-12-08, 22:30
ראיתי כמה JKים מפורקים ומורכבים בזמן האחרון, ולהלן המסקנות...
נתחיל מלמטה. צמיגי 32" כלשהם (255 של רוביקון או משהו אחר) הולמים את בסיס הגלגלים הארוך של האנלימיטד. יותר מזה- אתה כבר תרגיש בכביש.
יחסי העברה - 4.10 מרגיש מצויין על הרכב עם צמיגים 32. קח בחשבון את הבעייתיות המוכרת של דנה30 עם 4.10.
מתלים- אולדמן שנותנים בערך 2" (או מקבילים של יצרן אחר) זה המקסימום, לדעתי, שעדיין לא משפיע לרעה על התנהגות הכביש. מעבר לזה- זה מורגש. בולמים- אני לא אמליץ על פירמה זו או אחרת, (לטעמי אין כמו קוני, אבל זה עניין של טעם), רק שים לב לחיבור ה BAR PIN . זרועות ארוכות, תושבות שונות, כל המשחקים מהסוג הזה - תשאיר לעוד כמה שנים, כששרון תקנה ג'יפ אחר.
בהנחה שיש נעילה אחורית מקורית, וניתוק מייצב. תוסיף לך נעילה קדמית נשלטת.
במצב הזה, עם 2 נעילות ומתלים סבירים על צמיגי 32, יש לך כל מה שצריך מג'יפ טיולים (ולא ג'יפ עבירות).
מיגונים- בעקרון, מגן סף מקורי של רוביקון, או מיגון אפטרמרקט (אני אוהב את של WARN בתמונה)
http://www.warn.com/truck/body_armor/images/1033/rock-sliders.jpg
זה כל מה שצריך. פרט לכך, המיכל דלק קצת פגיע, אבל אני לא חושב שחייב מיגון. הפגוש הקדמי- אם תוריד את הפלסטיק המקורי, תגלה מתחת פרופיל C דק, עליו אפשר להלביש פרופיל U כמו בסופות הישנות בתור פגוש. מאחורה אפשר להוריד את הפלסטיק ועל הבסיס שלו שהוא חלק מהשלדה, להרכיב גם כן פרופיל U פשוט.

אסף.

ארז
03-12-08, 10:28
מבחינת מערכת מתלים שנותנת גובה טוב אבל לא מוגזם ,אתה מדבר על האולדמן, עוד יתרון זה שיש יבוא מסודר לארץ+אחריות מחברה גדולה.
מבחינת נוחות וגהוץ האולדמן טוב יותר מהמקורי בכמה דרגות.

צמיגים אני ממליץ על 285/75/16 (ואל תדברו איתי על ענייני רישוי, אני לא משרד הרישוי ולא אכפת לי), על צמיג כזה מומלץ להחילף את יחס העברה בסרן ל1:4.1, אם 32" זה הגבול העליון זה גם לא נורא, ניתן בהחלט להסתדר עם גודל כזה ברוב המוחלט של הטיולים בארץ גם כאלו המוגדרים קשים.

נעילה קדמית כמובן.

מבחינת מיגון בניגוד לדורות הקודמים של JEEP כאן צריך מיגון ולא מעט, לרכב יש הרכב מכלולים פגיעים וחשוב למגן אותם, שים לב שמגן הגחון המקורי מאוד דק וחלש, נתקלתי בסדנה בלא מעט ח'ברה שעיקמו את המגן המקורי וגרמו נזק למנגנון המוט מיצב הנתיק.
מיכל הדלק גדול ופגיע ולידו יושבת מערכת של הדלק שעשויה מפלסטיק(כן בתחתית הרכב במקום הפגיע ביותר), אותה חובה למגן, נתקלנו כבר בפגיעות במכסה הדיפ' ,בעיקר בקדמי אבל גם באחורי.

עוד עניין שלא עלה זה בידוד לגג ,טיול במדבר עם גג פלסטיק שחור במהירויות נמוכות יכול להיות חוויה לא נעימה....

מאיר רוטברג
03-12-08, 10:59
בהחלט מתחילים להתקדם,

הייתי מעוניין לקבל מחירי ספר מה שנאמר על מנת לדעת מהוא הגבול העליון שלי

ראיתי לא מעט רנגלרים עם אולדמן, גם קוני בא בחשבון , אני לא מעוניין בבולמי
"זלמנסון" ללא אבא או בבולמים של יבואן שאחרי זה יזרוק אותך לכלבים ותאלץ לקבל טובות מחברים,

מיגון, הרכב חייב מיגון מלא , פשוט כל החלקים למטה חשופים בצורה מדהימה,
מיגון קידמי זה בדיחה,

עדיף מיגון מלא העלות על פני מספר שנים הינה זניחה,

האם צמיג 32 לא מחייב החלפת יחס העברה??

ציטוט: צמיגים אני ממליץ על 285/75/16 (ואל תדברו איתי על ענייני רישוי, אני לא משרד הרישוי ולא אכפת לי), על צמיג כזה מומלץ להחילף את יחס העברה בסרן ל1:4.1, אם 32" זה הגבול העליון זה גם לא נורא, ניתן בהחלט להסתדר עם גודל כזה ברוב המוחלט של הטיולים בארץ גם כאלו המוגדרים קשים.

נעילה קדמית כמובן. זה ברור

.

עוד עניין שלא עלה זה בידוד לגג ,טיול במדבר עם גג פלסטיק שחור במהירויות נמוכות יכול להיות חוויה לא נעימה....

ארז העלתה זאת באחד השרשורים אולם לא ראיתי דוגמא לכך ,זה בהחלט מעניין בתנאי שזה אסטטי.

ולשאלה קודמת שנישאלתי, אם אחליט ללכת על שיפור הjk לא אחזיק שני רכבי טיולים בבית ,

אין בזה הגיון

ארז
03-12-08, 13:16
לצמיג 32" וגם ל33" לא חייבים לשנות יחס העברה ,רצוי אבל לא חייבים(יש פה כמה חברים בפורום עם 285/75/16 ללא שינוי וחיים עם זה).

בידוד אסטטי זה עניין של השקעה, תלוי בך.

מאיר רוטברג
03-12-08, 13:24
השקעה או לא זה חייב להיות אסטטי

איציק - 4X6ZH
03-12-08, 13:34
אני רק נוכח נפקד ;)
יצא לי לאחרונה לדחוף ידים לכאלה כלי רכב שהגיעו ביבוא אישי

איציק

דרור ברלי
03-12-08, 15:15
להגדיל גלגלים על יחס העברה מקורי?
לטעמי האישי כבר עם הצמיג המקורי שהרכב מגיע איתו (245/75), צריך לשנות יחס העברה.
יחס 3.21 המקורי ארוך מדי אפילו בשביל צמיגי הסקטבורד של הדגם הבסיסי בארה"ב (225/75), והופך את האוטו לעצל ושתיין.

ILIYA
03-12-08, 19:40
שלום
ברנגלר שלי , קצר שיפרתי :
הגבהה 2.5 יי OLD MAN קפיצים ובולמים . לדעתי ההגבהה מספיקה לצרכים שלי בישראל .
ההחלתה שלי בשלב של אחריות לפחות , לא לשנות גודל צמיגים , לאחר כך לעלות למידה צמודה ל-32יי ולא יותר. שוב , לצרכים שלי זה מתאים. ובקצר זה פחות מורגש .
בקשר ליחסי העברה בדיפ , לאחר בדיקה דרך מהנדס ומחשב של החברה , ברכב שלי יחסי עברה 3.73 , וזה ממש מתאים לגודל צמיג 31 יי .
לאחר גמר האחריות לא שולל הגדלת צמיגים ל-32יי ושינוי של יחסי העברה ל-4.1 .
בקשר לנעילה קידמית , לא בטוח שנעילה לדנה 35 ישנה מתאימה לדנה 35 של JK .
מאתר של ARB מגדישים שנעילה לדנה 35 עד שנה 2006 , ואין ל-2007 ומלה , מאוד אשמח האם לא צדקתי.
מיגונים : מיגנתי רק קופסת קניסטר מלסטיק והחלפתי מכסים של דיפ למכסים של ARB (מאוד סקסים וחזקים עם מדיד שמן ) . לדעתי אין צורך למגן טנק דלק (קיים מיגון אוריגינלי ) , לאחר הגבהה הקרטר די גבוהה ומוגן ע"י דיפרנציאל .בסימן ? האם כדאי למגן את אקזוסט?

הזמנתי כמה דברים קטנים דרך http://www.allthingsjeep.com/ , הם שולחים בדואר
הזמנתי זרוע הידראולי לדלת אחורית
מתקן לחיבור של הי-ליפט - מתחבר לזרועות של הדלת
יש שם תיק מתחבר לקשת במיוחד ל JK ועוד כמה שטויות נחמדות

grand
03-12-08, 19:47
איליה.
דנה 35??? מקדימה?
לכן אתה לא מוצא, דנה 30 יותר סביר שיש לך.

ILIYA
03-12-08, 23:07
איליה.
דנה 35??? מקדימה?
לכן אתה לא מוצא, דנה 30 יותר סביר שיש לך.

נכון אתה צודק ,מדובר על דנה 30 .

פיני123
04-12-08, 01:06
אוי מאיר מאיר,
למה לא תשאל את מי שכבר הפך את הרנגלר לרוביקון , ובכן:
תעבור לגלגלים255-45-17-ותקבל מכתב מהחברה לטובת הפוליציינטרים ומשרד הרישוי.
יחס העברה מספיק לשנות רק בטרנספר,
אין צורך לחזק ציריות-הן כבר מחוזקות.
לך על מיגון תחתון מלא, מתלים וקפיצים אולדמן-הגבהה 2.5 אינטש.
מגיני צד של רסטה.
נעילה קדמית ARB
זרוע הידראולית לדלת אחורית -מצויין.
תזמין קיט מגביר טורים במצערת יד-גם כן מצדי מרסטה-ותתחנן ששרון תסכים להחליפ אתך ולקחת את הסופה .

ארז
04-12-08, 11:10
למרות שראיתי כמה ח'ברה שכיסחו את האגזוז אני עדיין חושב שלא צריך.לגבי המיכל דלק, בדיוק הפוך, בהתחלה אמרתי ללקוחות שלא צריך כי יש שם מיגון שנראה טוב וחשבתי שזה מספיק, מהר מאוד התברר שטעיתי והיום אנחנו שמים ללקוחות מיגון מיכל דלק בעדיפות גבוה ,גם ברכבים מוגבהים.

רונן ג
04-12-08, 11:37
ב-JK שלי צמיגים 285/75/16, נעילות ויחסים 4.10.
זה לא סופה קצרה אבל יש לו עבירות מצוינת בכל סוגי השטח. וכן, גם מעלה זיק במידת הצורך.
אם אתה רוצה להשקיע, הקיט של אולדמן שנמכר בארץ נחשב לקיט טוב גם בארה"ב ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. לטעמי, השקעה בקיט אינה מחויבת המציאות ברכב זה. אני הבאתי קיט ספייסרים של "2 באיזה 100$ וזה מתאים בול לצמיגים האלו. לדעתי הכיול של מערכת המתלים המקורית מצוין, וזו ד"א גם דעתם של כמה מעורכי המגזינים מחו"ל. מהלך המתלה המקורי גדול מאוד מקדימה וסביר מאחורה.

לגבי מיגונים וכד', הדבר היחיד שחייב לעוף במיידית זה הפגוש הקדמי. זה חתיכת גועל נפש. בהזדמנות זו, דחוף שם גם כננת. ה- TI9.5 של WARN פשוט נראית נפלא מקדימה ומוסתרת כמעט לחלוטין בתוך הפגוש. הפגוש האחורי לטעמי בסדר ועד שלא יתלש באיזה טיול אני לא נוגע בו. לגבי מיגונים למטה, כמובן רצוי. אני עוד לא שמתי.

בהצלחה, רונן

danel
07-12-08, 17:08

ארז העלתה זאת באחד השרשורים אולם לא ראיתי דוגמא לכך ,זה בהחלט מעניין בתנאי שזה אסטטי.

בלינק הבא מציעים פיתרון זול לבעיית הגג ב- jk

http://articles.jeepforum.com/Heat_Fix_for_the_JK

מאיר רוטברג
07-12-08, 18:57
פתרון כן,
יפה זה לא:mad:

danel
07-12-08, 19:19
תגיד מאיר

בתור אחד שיש לו jk כרכב משפחה, לא מפריע לכם שאין אפשרות להשעין לאחור את המשענות גב של הילדים ?

drumeran
07-12-08, 20:12
מה עם ספוג אקוסטי? יש חלק או בדוגמת קרטוני ביצים

לדעתי את הספוג החלק אפשר לחתוך כך ש ישקע בתוך השקעים של הגג

לבעלי ידיים טובות וסבלנות רבה יכולים לגמור הפרויקט דיי בזול, מחיר פלטה 2*1 כ 200 ש"ח
ולמי שאין (בעיקר סבלנות ) רפד טוב ידרוש להערכתי 1000 -1500 ש"ח לשלושת החלקים

ערן

מאיר רוטברג
07-12-08, 20:45
לא,
מעולם לא עלתה השאלה

drumeran
07-12-08, 22:04
לא,
מעולם לא עלתה השאלה

אז הנה לך התשובה :rolleyes:

ILIYA
09-12-08, 10:42
בלינק הבא מציעים פיתרון זול לבעיית הגג ב- jk

http://articles.jeepforum.com/Heat_Fix_for_the_JK

שלום , אני עדיין לא הרגשתי הצורך לרפד את הגג. הפיטרון לדעתי לא ממש אסטטי .
האם לרפד? אז דרך רפד מיקצועי , לא עמור להיות מחיר רצח .בצפון ישנו רפד בכפר יסיף , עשיתי אצלו כמה דברים קודם ( לא קשורים לרנגלר ) - ממש מקצוען .

כן היתה בעיה , בגשם הפלטה הימנית של הגג , היתה מתמלא בגשם במים , ממש כמו ג'ריקן . פניתי למוסך , היה חור מיזערי בקו של חיבור בין חלקים של הפלטה , טיפלו ע"י עיטום בעזרת סיליקון , אכשיו בסדר.

קיבלת את הזרוע בתיחת דלת האחורית מאתר ALLTHINGSJEEP.COM , הרכבתי , עובד טוב. עלב כ- 80$ כולל מישלוח + 35 ש"ח מס .

asafk
10-12-08, 16:32
יש חומרי בידוד דביקים שמיועדים בדיוק לבידוד גגות פח או פלסטיק. יש חומר יעיל (אם כי יש יעילים ממנו) של פלציב (דבק-ספוג-ציפוי חלק מחורר) בעובי של בערך 20 מ"מ.

אסף.

חולהjeep
10-12-08, 20:00
איפה אפשר להשיג כזה פלציב? וכמה עולה בערך אם מישהו יודע?

ILIYA
11-12-08, 23:08
שלום.
אתר http://www.quadratec.com/
יש בו הכל לג'יפים ובמיוחד המון דברים ל-JK , הם גם שלחים לכל מקום.

שווה לטייל

asafk
11-12-08, 23:26
פלציב אפשר להשיג בהרבה מקומות. נסה את ירגום בתל אביב.

אסף.

מאיר רוטברג
26-04-09, 10:13
טוב קצת התקדמנו בעניין הצמיגים,
עכשיו לקיט הגבהה ,
מה עדיף זרועות קצרות או ארוכות ??
שימו לב חשוב ביותר ההישארות של האכב נוח לנסיעות כביש יום יומיות על חשבון עבירות אקסטרים

asafk
26-04-09, 10:54
קיט רוביקון 3.5" של 2 דלתות (עם קפיצים ולא עם ספייסרים) ייתן לך 2" על ה4 דלתות. זה נקרא economy kit ועדיין לא מופיע באתר של רוביקון, אם כי מדובר בקיט רשמי. הגבהה בסיסית, לכביש הוא אחלה, בשטח הוא מספיק בהחלט עם הצמיגים שיש לך. כשתגדל, תחליף לזרועות ארוכות, או לסופרפלקס... אבל בינתיים אתה לא רוצה להשתולל, נכון?

אסף.

מאיר רוטברג
26-04-09, 10:57
ממש לא להשתולל,
רק לא רוצה להוציא כסף פעמיים
מעדיף לשלם קצת יותר עכשיו מאשר להחליף בעוד שנתיים,
זהו לקח חשוב לכל מי שבונה רכב לשנים ארוכות,
הזול זה הכי ביוקר

לכן המחשבה המעמיקה והשיטוטים בחול מה לעשות

ofiredri
27-04-09, 21:45
ב JK אין צורך בזרועות ארוכות אלה במקרי אקסטרים .
חבר ב CA הגביהה עם קיט של ראנצ'ו 3" והכניס צמיגים 35 .
הקיטים שלהם כוללים זרועות, להבדיל מ OME .

ofiredri
28-04-09, 01:04
עוד תמונה להמחשה :

ד ו ר ו ן
28-04-09, 01:56
מה עם ספוג אקוסטי? יש חלק או בדוגמת קרטוני ביצים

לדעתי את הספוג החלק אפשר לחתוך כך ש ישקע בתוך השקעים של הגג

לבעלי ידיים טובות וסבלנות רבה יכולים לגמור הפרויקט דיי בזול, מחיר פלטה 2*1 כ 200 ש"ח
ולמי שאין (בעיקר סבלנות ) רפד טוב ידרוש להערכתי 1000 -1500 ש"ח לשלושת החלקים
ערן
פלציב עוזר במעט להפחתת רעשים, טוב בהרבה זה דיינמט, יריעות שזה הייעוד שלהן ועליהן אתה יכול להדביק פלציב דק שיהיה יותר אסטטית מאשר ההופעה הכסופה של הדיינמט.

מאיר רוטברג
15-10-09, 11:11
טוב חברים התחלנו בתהליך שאין ממנו חזרה,
הרכב יבנה והתנאי של הבוס הוא שיהיה גם לנסיעות כביש ,
לקחתי על עצמי בהכנעה את המגבלות והתחלתי ברשימת מה לא ,
כננת?? ממש לא מעניין אותי, ב 8 השנים האחרונות השימוש בכננת היה אולי 3 פעמים
לטעמי זו אבדן הפוזה הקרבית לעומת חיסכון נאה בכיס והפחתת משקל ,

בשלב זה נלך על קיט של עד 3.5 " כל הגבהה מעבר לכך משמעה "שיוט" על הכביש ואבדן
משמעותי בבטיחות ובכך לא יהיו פשרות,

כמובן שהקיט יכלול את כל הנדרש מ א עד ת בולמים קפיצים זרועות הנמכות וכו,

פגוש קידמי לשיפור זווית הגישה

מיגון מלא על הכל , עדיף עוד כמה שקלים עכשיו שמתפרסים על פני כמה שנים מאשר לקבל איזו מכה שתעלה הרבה,

צמיגים-ברור שנעלה למידה המקסימלית המותרת

שינויים מכנים לא יתבצעו לאור האחריות של הרכב,

נושא הגג שנדון בהרחבה כאן, ראשית השד בכלל לא נורא שנית,יש פתרון נאה לכך ששאבתי מהוט רוד,
ראשית הגג יצופה רק במסגרות הפנימיות בדיינמאט או דומה, שנית תוכן מסגרת קלה בגודל של כל מסגרת ועליה ריפוד גג (אצל רפד מקצועי ולא עבודת בית) המסגרת תודבק לגג על ידי סקוטש
והנה פתרון למי שיש בעיה ,

נ.ב גאנט 17 כבר יש :D

KOOKE
19-10-09, 23:11
לא יותר פשוט למכור ולייבא ביבוא אישי רוביקון ??

מאיר רוטברג
20-10-09, 12:51
לא,
מי שקונה חדש אולי כדאי לו לי למכור ולקנות זה לא כלכלי

YNV
20-10-09, 17:56
הגבהה 3.5" על צמיג 32 זה לא קצת יותר מדי?
לדעתי, 2.5 יספיקו וכך תצמצם את השיוט בכביש.

מאיר רוטברג
22-10-09, 10:43
בוקר טוב ראשית כתבתי עד 3.5
הקיט יהיה בהתאמה כמובן,
צמיגים,
ההיצע של צמיגים 255/75/17 הינו נמוך ביותר ואני שוקל לייבא מחול

Bernard
22-10-09, 13:21
צמיגים,
ההיצע של צמיגים 255/75/17 הינו נמוך ביותר ואני שוקל לייבא מחול

לא עדיף כבר להחליף לגלגל "15 או "16 (אם יש בעייה בגלל גודל הדיסקים)?
גם ל-"16 יש מבחר די גדול של צמיגים בגובה "מתאים".

יהיה זול יותר, בטווח הרחוק, להחליף גלגלים, גם כדי לא להיות תלוי ביבוא אישי נוסף, במקרה צורך להחליף צמיג...

נדמה לי שגודל הדיסקים יתאימו ל-16.

מאיר רוטברג
22-10-09, 14:39
ידידי,
הרכב באחריות

Bernard
22-10-09, 14:58
ידידי,
הרכב באחריות

כן. ראיתי שכתבת שלא יהיו שינויים מכניים בגלל האחריות.
ז"א שאת כל שאר השינויים שאתה מתכוון לערוך (כגון הגבהה של כ-"3.5) החברה כן מאשרת, במסגרת השמירה על האחריות? - יפה מצידם.

בכל מקרה, החלפה של גלגל ל- "16, תוך שמירה על גובה/רוחב מכסימאלי של הצמיג שהחברה "מאשרת" לא אמורה להוות בעייה מבחינת אחריות - אם הם כבר "מאשרים" את כל השאר...

שווה לבדוק עם החברה, בקשר לגלג. יכול לחסוך הרבה מאמץ וכסף - שיוכל להתפנות לשאר...

מאיר רוטברג
22-10-09, 15:55
האישור הכתוב הינו ל
255/75/17
או המקורי בלבד,
אין וורסיות או 33 או דומה
שתיגמר האחריות זה סרט אחר כרגע זה לא שווה את הסיכון (לטעמי לפחות)

מאיר רוטברג
01-11-09, 21:00
מי מכיר מישהוא שהחליף מידה זו ל 285?

arnonshoshani
01-11-09, 21:31
מאיר שלום
עם אתה מעוניין לבקר ולראות רנגלר עם 285 BF MUD KM2 חתיכי
הוא נמצא אצלנו בסדנא עד סוף השבוא
אחד הרנגלרים המשופרים ביותר בארץ
ממליץ לבוא לביקור

ארנון שושני
052-6991704

ron_gal
27-01-10, 08:48
מאיר,

לגבי הגג, אני רכשתי בידוד של דינאמט לכל הרכב אחרי מחקר ארוך בנושא.
דבר איתי ואתן לך איש קשר שממנו רכשתי את החומרים במחיר מצויין.

כמו שכתבת, מצפים בדינאמט ואח"כ מרפדים - זו בדיוק הדרך.

רון.

-->