PDA

צפייה בגרסה מלאה : מלה טובה על USADDRESS/USHOPS

lizard
04-12-08, 14:26
למי שלא מכיר, מדובר על אתר, שמאחוריו חברת ייבוא גדולה ודואר ישראל, שמאפשרים קניה של מוצרים בארה"ב ומשלוח לשהם לארץ. הם מספקים למשתמש כתובת משלו (הכוללת מספר סידורי שלהם וכדומה) שאליו הוא שולח את המוצרים והם שולחים אותם לארץ בים או באוויר, בהתאם לדרישת הלקוח, ומשחררים לו את המוצר מהמכס.

לאחרונה השתמשתי בשירות שלהם להביא מוט הגה משופר לסיקס ובוכנה הידראולית.
המוט דרך האוויר והבוכנה דרך הים.

המוצר הגיע אלי עד הבית, מזל שהייתי - חסרון שהם לא מתקשרים קודם לוודא נוכחות, ויחסית מהר.
הקטע הוא שהבוכנה והמוט הגיעו לכתובת בארה"ב בערך באותו זמן, המוט הגיע בתחילת השבוע והבוכנה כיום. הייתי בטוח שהבוכנה תגיע רק בעוד חודשיים.

בנתיים עושה רושם של אחלה שירות, לא הכי זול אבל נראה אמין ויחסית מהיר.

יוש
04-12-08, 14:59
מצטרף.

כבר המלצתי כמה פעמים בפורום.

אגב, לא זכור שהם יקרים, דווקא מול האופציה של משלוח ישיר בין לאומי מאתר המכירה האמריקאי, ההצעה שלהם היתה זולה, מה גם שהם עושים את כל השחרור מהמכס והבאת המוצר אליך הביתה.

סוזי המשתוללת
04-12-08, 15:09
לי הייתה דווקא חוויה הפוכה ...
עד שלא הגעתי לאחד המנהלים הבכירים ביותר (אחד משלשת השותפים)הענין שלי היה תקוע
הרבה מאד כסף על שיחות לחו"ל הוצאתי בשביל לקבל בסוף את המוצר
והם עוד גבו ממני על משלוח פנימי בארה"ב יותר כסף מאשר על משלוח לארץ....
הרעיון שלהם בבסיסו הוא טוב רק חבל שבזמנו "מנהל שירות הלקוחות" היה ילד בן 17 שהיה חסר אונים ברגע שדברים לא הלכו במסלול הרגיל

lizard
04-12-08, 16:15
סוזי דווקא בגלל המקרה שלך חששתי מאוד להשתמש בשרות שלהם. בסוף, בלית ברירה, החלטתי לנסות.
מילא הבוכנה ההידראולית אבל באמת שציפיתי לבעיות עם המוט הגה. הדבר היחידי שקרה זה שלא שמו חשבונית בחבילה ולכן שלחתי להם בדואל את החשבוניות מפייפל. חוץ מזה זה הלך די חלק.

-->