PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך להוסיף שעון חום מכני לסופה??

ddekeell
07-12-08, 11:11
שלום לכולם! אני מעוניין להוסיף לסופה שעון חום מכני פשוט בנוסף לשעון חום המקורי. אשמח אם תוכלו להדריך אותי איך לעשות זאת, לאן לחבר אותו על מנת לקבל קריאה נכונה של החום מנוע? תודה לכל העונים

danel
07-12-08, 11:42
אפשר לחבר את הרגש של השעון לפקק מים קטן בבלוק המנוע בצד של הסעפות, צריך בשביל זה מתאם, אפשר למצוא אותו אצל ינוביץ.

ddekeell
07-12-08, 19:48
תודה!! האם יש לך ניסיון עם התקנה כזאת? עד כמה קריאת החום אמינה? ושוב תודה...

shmil
07-12-08, 19:58
הפתרון שדנאל הציג הוא הפתרון הנכון.

קריאת החום מהבלוק שונה מעט מקריאת החום מהראש, אבל זה לא משמעותי, וגם בין שני שעונים תהייה סטיית קריאה.

האמינות האמיתי היא בשעון שאתה קונה, אך בככל מקרה העקרון הוא לדעת מהו המצב היציב של הרכב שלך, ולשינוי גדול בו, אם וכאשר קורה - יש להתייחס.

danel
07-12-08, 21:33
את השעון המכני הרכבתי לפני כשנה, מאז הוא עושה את העבודה מצויין, השעונים המקוריים בסופה לא מדוייקים (זה בעדינות), ככה שהחלפה שלהם רצויה.

בסופה שלי החלפתי גם את השעון לחץ שמן למכני.

ddekeell
07-12-08, 23:19
תודה רבה, עזרתם מאוד!!!

ערן המסוקס
08-02-09, 15:32
רק עכשיו אני רואה את השרשור.

לדעתי, לא מומלץ להרכיב את מד החום בבלוק המנוע במקום המתואר. הוא מושפע מאוד מהחום של הסעפת, ומזייף.

לדעתי להתחבר על אחד מצינורות המים עם פלאנג' מתאים כמובן, או לחילופין חיישן חום חיצוני צמוד לראש המנוע עם בורג. אבל אז זה יהיה שעון חום חשמלי שוב.

coas
08-02-09, 19:42
במצב עבודה תקין, לאחר זמן, החום בראש המנוע ובבלוק דומה. בזמן תקלה ראש המנוע מתחמם הרבה יותר מהר ועד שהשעון שמחובר לבלוק המנוע יראה את ההתחממות הנזק כבר יקרה.

לא סתם כל שעוני החום המקוריים נמצאים בראש המנוע.

לגבי שעונים, לא Susuki...

ddekeell
11-02-09, 00:11
תודה לכם! ערן, האם הקריאה על צינור המים תהיה נכונה? ועל איזה צינור עדיף לחבר?

ערן המסוקס
11-02-09, 20:43
צינור המים היוצא מהפלאנג' של בית הטרמוסטט.

-->