PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעש מוזר בירידה לשטח מגנום 99

אייל אפרייאט
16-12-08, 18:59
שלום לכולם. ברשותי מגנום 99 גיר רגיל ויש לי בעיה שמשגעת אותי ובמוסך לא יודעים מה הבעיה . כאשר אני יורד לשטח בשילוב אני שומע רעש מוזר מכיוון צד שמאל מקדימה מעין נקישה שחוזרת על עצמה בערך כל 30 מטר , החלפתי צירייה והנקישות ממשיכות . זקוק לעזרה בבקשה . תודה אייל .:confused:

אייל אפרייאט
16-12-08, 19:55
מישהו ???????????????????????.:?

kobiarava
16-12-08, 20:30
אהלן אייל

דבר ראשון-אין טעם להקפיץ הודעה שעה אחרי שנכתבה. אם לא קיבלת תשובה כנראה שלא ראו את הפוסט שלך מספיק אנשים, ומי שכן ראה פשוט לא ידע לענות לך. דבר שני, לגבי הבעיה שציינת, פעמיים ב-5 שנות נסיעה על מגנום (בערך 170K ק"מ) היתה לי בעיה דומה של נקישה מאיזור המשולשים במתלה הקדמי, בעיקר בנסיעה בשטח ולסרוגין, אחת לכמה עשרות מטרים. בשני המקרים הבעיה היתה נעוצה בבול-ג'וינט עליון שהחזיר את נשמתו לבוראו. אמנם סביר להניח שאם החלפת ציריה בול-ג'וינט נבדק, אבל אם לא-שווה בדיקה...

בהצלחה-קובי

אייל אפרייאט
17-12-08, 20:19
קובי תודה רבה . אבל לצערי הנקישות לא מגיעות משם הבול גויינט תקין. יכול להיות שזה מגיע מהגיר ???:shock: אייל .

kobiarava
19-12-08, 13:43
קובי תודה רבה . אבל לצערי הנקישות לא מגיעות משם הבול גויינט תקין. יכול להיות שזה מגיע מהגיר ???:shock: אייל .

לדעתי אין סיכוי לגיר, במדה ואתה שומע נכון והרעש מגיע מקדמת הרכב. אני הייתי בודק את מנגנון הלוקר האוטומאטי. יש סיכוי שהוא נטחן או לא ננעל כמו שצריך מסיבה כלשהי. בדוק את שני הלוקרים- כאשר הם נעולים, הרם גלגל-גלגל וודא שגם ההינע מסתובב כשאתה מסובב את הגלגל באוויר. כמו כן, וודא שלמות ותקינות מערכת הואקום.

קובי

-->