PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתלבט לגבי דיסקו 95/94 בנזין

ינון
06-01-09, 16:16
אני חושב לרכוש דיסקו בנזין אבל מפחד מבעיות אמינות.התקציב מאפשר לי עד מודל 96 ואני מתעקש על בנזין ידני.
כיום יש לי סופה במצב סופני (בודי) שממנה נהנתי ולא סבלתי מבעיות אמינות למעט בלאי וכיום חימום לא אפקטיבי.
השאלה בהנחה ומצאתי דיסקו מטופל שלא ראה שטח מיד ראשונה האם זהו כלי שישרת אותי בין טיפול לטיפול (הסופה למרות עברה הקרבי עומדת בדרישות וניתן להשיג חלפים במהירות ובזול) או שאני עתיד להכנס לבור ללא תחתית.
מה כדאי לבדוק ברכב (בכל זאת בשביל פח על גלגלים ללא פינוק יש לי סופה)
אשמח לתשובה כנה
ינון

landrover
06-01-09, 19:50
דבר ראשון תעשה חיפוש , בפורום יש הרבה מידע , ואתה לא הראשון ששואל לגבי דיסקו מהשנתון הנ"ל

בלי קשר , הסיכוי שלך למצוא יד ראשונה שלא ראה שטח מהשנתון הזה , הוא כמו הסיכוי שמחר יגיע המשיח על חמור לבן וכל המלחמות יגמרו בעולם ....

לדעתי , אפשר להגיע עם רכב כזה לרמת אמינות סבירה בהחלט (יש לי 95 דיסקו דיזל וגם דיפנדר 94 דיזל)
אבל צריך להשקיע כדי להגיע לרמה סבירה , מפני שרוב הרכבים לא מטופלים טוב ... אלא מטופלים ברמת כיבוי שריפות - כלומר מתקנים משהו רק אם הוא מונע מהרכב לסוע.

אמיר.

oferl
12-01-09, 08:29
אם הרכב לא מרופא - אל תגע בו.

וברצינות - במודלים האלו, הרכב כמעט נטול אלקטרוניקה ופשוט מאוד לאחזקה. לי יש בנזין 95 (אוטומאטי) ואני אומר לך באחריות שעלות האחזקה היא כמו פרייבט מאותו מודל אם לא יותר זול.
גם אני עשיתי את המעבר מסופה לדיסקו. הגב והישבן שלך יודו לך הרבה זמן.
בקיצור - אם הרכב נבדק ונראה טוב - לך על זה.

שי משה
12-01-09, 11:10
יש אחד יפה 0522706181

-->