PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם הכננת הישנה מתאימה לסמוראי?

shermenz
11-05-04, 06:15
אוקיי בהתחלה הייתה ויטארה, אוי הויטארה.... אהבה... לויטארה הייתה כננת: M4500
כול זאת היה בשנת 94 ואז הויטארה נמכרה, והכננת נשארה... ומאז, 10 שנים היא שוכבת לה על הריצפה בממ"ד ולא היה בה שום שימוש... וגם נאבד השלט שלה...
השאלה שלי היא, האם נראה לכם שהיא פעילה בכלל? האם נראה לכם שיש איזשהו מקום שבו אני יכול לקנות את השלט לכננת הספציפית הזאת?
והכי חשוב, נראה לכם שהיא מתאימה לסמוראי? האם היא גדולה מדי? קטנה מדי?
כול מידע יתקבל בברכה.
תודה.
דין. :roll:

shermenz
11-05-04, 06:16
warn m4500
למי שלא ידע, סתם חשבתי להוסיף...

זאביק
11-05-04, 11:36
מתאים.

4500 = 4500 ליברות, שזה 2000+ ק"ג שזה מספיק לסמוראי.

לא יודע אם היא פעילה, שלט אתה יכול לשאול בהנפלד בקיסריה, הם היבואנים של וורן.

אלון_ק
11-05-04, 23:51
תתאים, גם אם תהיה קצת חלשה - תשמור מכפיל כח קבוע איתה באוטו. שלי רמזי 6000 ולעיתים גם מתקשה (בוץ עמוק), אז 4500 תתקשה גם היא לפעמים. מכפיל כוח יכניס אותך לתחום הרגוע.

אם אתה במקרה מעוניין להפטר ממנה... אלון 064380020

סוזי המשתוללת
13-05-04, 17:43
לגבי שלט
כנס לחנות של אבזרי אלקטרוניקה וקנה שם שני מחברי xlr (ידועים גם כcanon) תוסיף לזה מפסק קפיצי דו כיווני קופסת פלסטיק מתאימה וכבל מיקרופון לפי האורך הרצוי
השלט רק מחליף פיקוד לממסרים מה שאומר זרמים מאד נמוכים
המחברים של המיקרופון הרבה יותר איכותיים מאשר מה שמגיע עם הכננת כך שבסופו של דבר יהיה לך שלט איכותי יותר וגם אמין יותר והכי חשוב זול משמעותית

אלון_ק
13-05-04, 23:33
סוזי, הפתרון הזה עובד, אבל לדעתי (מנסיוני)- עדיף להשקיע ולמצוא לפחות שלט נורמלי, גם אם מחליפים את החיבורים עצמם. היה לי חיבור פיראטי כזה פעם, זה לא באמת עמיד בשטח. אתה יודע איך זה - השלט נופל לבוץ פה, מקבל מכה שם...

או שבונים משהו באמת טוב, עם הרבה השקעה על פלסטיק שממגן ועמיד ברטיבות, או שמוצאים שלט של כננת כלשהי - לא משנה איזו - והופכים אותו לשלך (זה הפתרון הנוכחי שלי - עובד מצויין)

סוזי המשתוללת
14-05-04, 01:48
בשביל מה צריך כל הבלאגן - מפסק בתוך האוטו
אם אתה ממש מתעקש מייצרים y split ואז אפשר גם וגם במקביל ככה זה עובד אצלי כבר 8 שנים בוץ מיים וכו' ותמיד עובד במכה ראשונה ולא צריך לנער את הקונקטור בשביל קצת מגע

גיא
15-05-04, 21:52
רק מחלוקת קטנה עם נקסוס ( המלך )

כננת סופר וינץ' 4500 ליברות שלי משכה גם משכה .... אפילו 90D שישב על השילדה בבוץ עם גלגלים באויר. ( היתה מחוברת לסמוראי ) ( הכננת היתה בת 12 שנים יד .. מי יודע, כשפניתי ליצרן בבקשת ספרות הם היו בהלם וחשבו שאני צוחק עליהם, לא הצליחו להבין איך הכננת עוד פועלת ....לא יכלו לשלוח לי ספרות - לא מחזיקים כבר מזמן )

אמנם שרפתי את המנוע פעמיים אבל זה היה בפירוש אשמתי ( צריכים לתת לה להתקרר לעיתים )

אל תחשוש !

-->