PDA

צפייה בגרסה מלאה : בלמים לצ'רוקי + לוקרים ידניים

ItayWitzer
25-01-09, 17:28
היי,

יש לנו במשפחה צ'רוקי, שנת 1998 נדמה לי.
אנחנו מעוניינים להגביה אותו וראינו דוגמאות יפות בפורום. כנראה שנלך על 3" וצמיגי 31.

בנהיגה באוטו יש הרגשה שהבלמים לא עוצרים מספיק.
אנחנו מניחים שעם הגדלת הצמיגים, המצב יחריף(?)

השאלה היא איך משפרים את יכולת הבלימה של הרכב (מקדימה דיסק, מאחורה תוף)

ושאלה נוספת לא קשורה, האם ניתן להתקין לוקרים ידניים לצ'רוקי? האם זה יביא לחסכון בדלק?

sos4u
26-01-09, 10:36
היי,

יש לנו במשפחה צ'רוקי, שנת 1998 נדמה לי.
אנחנו מעוניינים להגביה אותו וראינו דוגמאות יפות בפורום. כנראה שנלך על 3" וצמיגי 31.

בנהיגה באוטו יש הרגשה שהבלמים לא עוצרים מספיק. האם בדקת רפידות לאחרונה? נזילות שמן ?
אנחנו מניחים שעם הגדלת הצמיגים, המצב יחריף(?) בהחלט שכן

השאלה היא איך משפרים את יכולת הבלימה של הרכב (מקדימה דיסק, מאחורה תוף) קודם כל בודקים תקינות במוסך רציני. למיטב ידיעתי, אין בעיית בלימה מיוחדת בצ'רוקי

ושאלה נוספת לא קשורה, האם ניתן להתקין לוקרים ידניים לצ'רוקי? האם זה יביא לחסכון בדלק?

בהצלחה

ItayWitzer
26-01-09, 19:40
תודה.

ומה עם השאלה השניה, מישהו ניסה פעם להתקין לוקרים ידניים בצ'רוקי?

ofiredri
26-01-09, 20:17
יש איזשהו סיכוי שבצ'רוקי הותקנו בעבר רפידות בלם תחליפיות משמע לא מתוצרת MOPAR ?
אם אכן כן, זו הסיבה שהרכב לא עוצר כמו שצריך .

Saar
26-01-09, 20:26
מן הסתם, אין חובה לרפידות מקוריות,
תחליפיות באיכות טובה יבלמו גם הן.
סביר להניח ש - MOPAR לא מייצרים עבור עצמם רפידות....

בכל מקרה,
XJ עם צמיגים סטנדרטיים עוצר ללא בעיות מיוחדות.

סער.

ofiredri
26-01-09, 23:27
סער, מה שנאמר מבוסס על נסיון אישי . גם ברנגלר הקודם וגם בנוכחי . וזה לא קשור מי מייצר ל Mopar .

תחליפיות משופרות כגון EBC ישפרו ביצועי בלימה רק חבל שזה לא זמין בישראל. למיטב ידיעתי לפחות.

אסף הלוי
02-02-09, 03:20
לשאלתך -כן יש קיט לדנה 30 קד' כמו שיש בצירוקי ללוקרים ידניים!של וורן או מיילמרקר
אני התקנתי לשני רכבים לוקרים כאלו.לדעתי אין שיפור משמעותי בצריכת הדלק ששווה את ההשקעה.
בערך 1000$או יותר רק הקיט.אצלי מותקנים לוקרים ידניים אבל רק בגלל שהרכב גבוהה יותר מהרגיל וכך יש פחות ויברציות.
יום טוב
אסף

-->