PDA

צפייה בגרסה מלאה : עלות התקנת ספסל רוחבי +חגורות לסופה

ינון
27-01-09, 21:38
זה שוב בעל השאילתות והפעם עלות התקנת ספסל רוחבי וחגורות לסופה
1. האם צריך לעבור מכון תקנים ולהופיע ברשיונות?
2. האם יש ספסל יעודי או דגם מסוים מרכב מסוים שעשוי להתאים?
3. שאלת השאלות עלויות כמה
וכמעט שכחתי איפה ניתן להשיג ולהרכיב?
שוב תודה ינון המחפש הלומד:rolleyes:

shmil
27-01-09, 21:55
זה שוב בעל השאילתות והפעם עלות התקנת ספסל רוחבי וחגורות לסופה
1. האם צריך לעבור מכון תקנים ולהופיע ברשיונות? תאורטית כן. מעשית - קיטבג.
2. האם יש ספסל יעודי או דגם מסוים מרכב מסוים שעשוי להתאים? כל מה שמתאים ברוחב בין הכנפיים, וכמעט כל מה שמוצא חן בעיניך אם מעל הכנפים.
3. שאלת השאלות עלויות כמה ככה וככה. הספסל עצמו - בין מאה לכמה מאות. גם את החגורות ניתן לקנות בפירוקיות, ממילא אין להם מה לעשות עם זה.
וכמעט שכחתי איפה ניתן להשיג ולהרכיב? בפירוקיות השונות או במודעות פה באתר. להרכיב - אנו דוגלים כאן בעבודה עצמית.
שוב תודה ינון המחפש הלומד:rolleyes:

בהצלחה.

jeep.il
27-01-09, 22:12
אני אצלי בסופה שמתי ספסל רוחבי של רנו קנגו עלה לי כמה שאני זוכר 400 החגורות עוד 100(צריך לקנות ביחד ורצוי מאותו אוטו)את הכל חובר למסגרת מפרופיל ברזל (אני אישית עשיתי אותו מתקפל)אז שאר הדרך שונה .את הפרויקט ביצעתי בהייטק מוטורס ברעננה עלויות אתה צריך לסגור מולו.

ינון
27-01-09, 22:15
אני בעד עבודה עצמית אבל גם חשוב לי שהעסק יחזיק בביטחה את שני ילדי ולכן אני רואה חשיבות שהעסק יותקן כהלכה.
שוב תודה ינון

ינון
27-01-09, 22:15
תודה

ניר.א
29-01-09, 19:15
אני קניתי ספספל אחורי של סיטרואן ג'מפי כולל משענות ראש וחגורות הבטיחות שילמתי לפני כחצי שנה 300 ש"ח בפירוקיה בכפר דניאל.חתחתי את הרגליים ריתכתי פלחים עם חורים לברגים משני צידי המושב עוד פלח עם חורים מקבילים מתחת לכנפיים בשביל לתת חוזק לכל העסק .
לגבי הטסט נראה בעוד כמה חודשים אבל ממה ששמעתי לא עושים בעיות!??

ינון
29-01-09, 20:12
תודה
ינון

שלומי
01-02-09, 03:11
כשהיתה לי סופה קניתי כיסא שלדברי המוכר ירד מרנגלר.
הכיסא סגר על קופסא מברזל ששימשה כ"בגאז'" לסופה הפתוחה - המושב חובר עם צירים בחזית ותופסנים מאחור והיה מתקפל לכיוון החזית.
הוא גם ישב בול בין הכנפיים של הג'יפ.

אם אתה הולך על מושב בין הכנפיים אל תצפה למקום ליותר משני מבוגרים.
שים לב למרחק בין ראש הנוסעים לגג, בעיקר אם אתה הולך על מושב שיושב מעל הכנפיים.

חבר שלי התקין מושבי אוטובוס ישנים - יצא לא רע.

בהצלחה !

-->