PDA

צפייה בגרסה מלאה : ירחון הגה בשטח סוף?

amimiller
12-02-09, 14:05
האם נכונות השמועות על סיום דרכו של הירחון הגה בשטח? אם כן חבל מאד אחלה פרויקט כתבות וצילומים מרתקים ומענינים.

MMR
12-02-09, 14:20
באמת חבל.

לאחרונה אני מקבל על בסיס קבוע four wheeler וגם 4wheel drive מארה"ב (איזה כיף לצאת עם דיילת!) ומסתבר שאפשר לקבל אותם גם לארץ, מחירי המנויים מצחיקים ממש- בערך 10-12$ לשנה + 25$ משלוח לארץ לשנה. המחיר הוא לשניהם יחד...

הבעיה היחידה היא לאכול את הלב עם הדברים שהם יכולים לקנות שם, המחירים המגוחכים, המבחר העצום וחוסר הדאגה לעניין החוקיות.

ofiredri
12-02-09, 15:00
באמת חבל.

לאחרונה אני מקבל על בסיס קבוע four wheeler וגם 4wheel drive מארה"ב (איזה כיף לצאת עם דיילת!) ומסתבר שאפשר לקבל אותם גם לארץ, מחירי המנויים מצחיקים ממש- בערך 10-12$ לשנה + 25$ משלוח לארץ לשנה. המחיר הוא לשניהם יחד...

הבעיה היחידה היא לאכול את הלב עם הדברים שהם יכולים לקנות שם, המחירים המגוחכים, המבחר העצום וחוסר הדאגה לעניין החוקיות.

מעניינת התשובה שלך . זו כנראה תהיה הסיבה למות הירחון . הקוראים מצפים ליותר ,בקנה מידה בינלאומי, ומחירים סבירים .

בכל זאת חבל .

Viper
12-02-09, 18:53
ממה שאני מכיר- זה לא סופו של הירחון.
הוא הולך להיות מאוגד בתוך ירחון הגה- כך יהיה שילוב של רכבי כביש ושטח באותו המגזין.
הקיצוץ אכן יהיה בדמות פחות כתבות.
ואכן חבל. אבל אולי דרור יוכל לשפוך קצת יותר אור על עתיד הירחון.

ינון
12-02-09, 19:23
האם נכונות השמועות על סיום דרכו של הירחון הגה בשטח? אם כן חבל מאד אחלה פרויקט כתבות וצילומים מרתקים ומענינים.
אני מנוי בערך מהגיליון הראשון ורוב הגיליונות שמורים אצלי.
האמת שחבל אם הוא ייסגר או ישונה הפורמט (אני מנוי גם למוטו).
המגזינים שלהם הם מדורגים במקום ראשון במצעד הישיבה בשירותים בביתי ומהווה חיידק סופני בקרב משפחתי (אישתי מגלה בקיאות ברזי הרכב החל מנאבה משופרת וואז רוסי וכלה בצ'ופצ'יק של הקומקום המתחבר בסופר גלו לפויקה של אפריים) וכמובן הבן שלי שבהחלט מחובר לעולם הרכב.
בכל אופן חסרות לי כתבות על סופות ישנות (השוואות כלי רכב סידרטיים משופרים ובעצם מה לא) אז אם מישהו שומע אותי שם אני מנדב את כלי הרכב שברשותי וכל שאני מבקש בתמורה כיסוי גלגל אחורי לפרסם את המגזין המוצלח הגה בשטח
ינון

דרור ברלי
12-02-09, 19:32
טוב, אז ככה.
קודם כל - "הגה בשטח" לא מת. הוא מצטמצם לתוך 32 עמודים בתוך מגזין "הגה" אבל ימשיך להתקיים. החלק שלי בו הלך וקטן ומה שנותר לי ממנו הוא רק מסלול טיול. נשאר רק לקוות שהמצב הכלכלי ישתפר קצת והמגזין יחזור במהרה לפורמט הרגיל שלו.

בינתיים, המיתון מכה בכל מגזיני הרכב. שוק מגזיני הנייר בארץ קטן, האינטרנט אוכל בו בכל פה, וכולם מהדקים חגורה. אחד המתחרים - "רכב" - גם נסגר לגמרי בשבועות האחרונים.

אם תפתחו קצת מגזיני רכב בעברית מהחודשים האחרונים, תוכלו לשים לב למיעוט היחסי של עמודי הפירסום, שהולכים ופוחתים. כידוע, עיתונים ומגזינים חיים ממכירת מודעות פירסומת - לא ממנויים ולא ממכירה בדוכנים. רק פירסום.

כששני העיתונים היומיים הגדולים סובלים מירידה מתמשכת במכירת מודעות ומכריזים על קיצוצים נרחבים וכואבים במשכורות ובמשרות, מה יגידו המגזינים הקטנים? על משקל מה שאמרה בזמנו העורכת שלי לשעבר במגזין "מכוניות" זצ"ל (מגזין רכב מצוין, אולי הטוב שיצא אי פעם בישראל, שגם הוא נסגר - לפני שנתיים - והפך למדור בתוך ירחון אחר, במקרה זה ירחון המשאיות "טראק") - "כשהשמנים מרזים, הרזים מתים".

עצוב אבל זה המצב. מי כמוני מרגיש את זה - בכיס...:(

עידן עוזי
12-02-09, 22:07
אני מנוי לעיתון הגה החל מגיליונו הראשון אי שם בשנת 1999 ומאד נהנה לקרא אותו חודש בחודשו .
כמו כן הייתי מנוי לירחון מוטו שגם הוא מקבוצת מוטו מדיה החל מסוף שנת1988 . הירחונים תמיד היו מעניינים וממצים מי ייתן שחרב המיתון לא תינגוס בנו יתר על המידה.

nirs
12-02-09, 23:13
אני חייב לציין שמאז שרמי רכש את הדיפנדר חל שיפור בירחון (פחות גיפונים, יותר גיפים ומכונות עבירות כמו שהפורום פה אוהב).
המצב הכלכלי פוגע ונוגס בכולם, עדיף מעט מאשר בכלל לא...

YNV
13-02-09, 18:03
טוב, אז ככה.
קודם כל - "הגה בשטח" לא מת. הוא מצטמצם לתוך 32 עמודים בתוך מגזין "הגה" אבל ימשיך להתקיים.(

בתור מנוי של הגה בשטח בלבד, אני אמור לקבל מעכשיו 32 עמודים גזורים מתוך הגה??

יניב

oferl
15-02-09, 09:11
הזמנים קשים - אז הפתרון הוא להיפטר מהמנויים שעוד נותרו? הרי כתבה על סוברו אימפרזה או טיוטה עם גיר רובוטי (ימח שמם) מעניינת לי את ה...
הרי אני לא היחיד שלא יחדש את המנוי במקרה כזה. מנסה להבין את ההגיון...

bobsfog
17-02-09, 18:47
אני חידשתי את המנוי לפני חודש בערך.
גם ככה זה לא עיתון גדול שיכול להעסיק אותי יותר מידי, עוד לקצץ את מספר העמודים.

-->