PDA

צפייה בגרסה מלאה : שרטוטים או מודלים למיגונים

גילי_כ
12-02-09, 18:33
שלום לכולם,

האם יש למישהו שרטוטים או מודלים למיגוני צד+פגושים לסוזוקי ג'ימני?

סטובצקי
12-02-09, 19:02
שלום ל ך
כל הכבוד על הרצון לבצע את המיגון לבדך
ראשית"גילוי נאות" - אני עובד בחברת מתלם יצרני קפיצים .
לעניינך : מיגון צריך להיות מותאם לרכב ולהכנות הקיימות בשילדה ( לא מבצעים קידוחים )
עלות ביצוע של מיגון בודד ובצורה חד פעמית , לא בטוח שהיא כלכלית ( אולי רק אם יש לך חבר במסגריה לכיפוף פחים )
נכון שאנחנו כגיפאים ( אני בעליו הגאה של טויוטה היילקס 93) מנסים לבצע את הכל לבד, גם אין לא תמיד ההצדקה הכספית מולינו.
מיגון מורכב מכמה חלקים שכל חלק יש לו תפקיד לשמור על אלמנט שונה ברכב.
מיגון לא מתאים או התקנה לא נכונה תגרור במקרה הקל רעשים שיוצאו אותך מדעתך וגרוע מכך , לחיצה של המיגון לכיוון הרכב יגרום לנזק כבד יותר מללא מיגון כלל(זה לא שאני לא ממליץ על מיגון הרכב , לפי דעתי זו חובה)
תמשיך לבחוש בכוון ואני אהיה הראשון שאשמח בשימחתך , במידה ותצליח להתמודד עם זה לבדך /עזרת חברי הקהילה פה.
בכל מקרה אתה מוזמן להתקשר אלי , במידה ואתה מעוניין לקבל מוצר מדף מוכח ובעל שם ( לדוגמא של אספיר) כולל התקנה , או לא , זה כבר תלוי בך.
שלומי 050-6793715

גילי_כ
12-02-09, 19:22
אני במקרה מהנדס מכונות בתחום המתכת ואני יכול להשיג חומר גלם ועבודה במחירים נמוכים מאוד.
אני לא רץ לתכנן ולייצר מוצרי מדף אבל אני מחפש לעשות משהו שונה מהקיים.
שרטוטים\מודלים יחסכו לי עבודה.
בכל מקרה תודה על הייעוץ

MMR
12-02-09, 19:32
שלום לכולם,

האם יש למישהו שרטוטים או מודלים למיגוני צד+פגושים לסוזוקי ג'ימני?

ממש במקרה אני בדיוק מתכנן בניית פגוש שכזה, הכנתי מודל די מזמן וקובץ השרטוט אבד. רק לאחרונה התפנה לי קצת זמן לטובת העניין והשרטוט מחדש, גם קיבלתי הצעת מחיר לצורך העניין לחיתוך מקצועי בסילון מיים. נאמר לי שיהיה חיסכון מסויים אם מבצעים כמה יחידות בו זמנית כי המכונה מסוגלת לכך בלי בעייה.
מעבר לכך, צריך לטפל בעניין הכיפוף, הריתוך, אופן החיבור לשילדה וצביעה מקצועית, כך שהסיפור לא זול- בעיקר אם מדובר ביחידה בודדת. מצד שני, פגוש אספיר עולה 4000 ש"ח :shock: .

-->