PDA

צפייה בגרסה מלאה : שמשה קידמית לסמוראי

bobsfog
18-02-09, 13:07
אני צריך להלחיף שמשה קדמית בסמוראי 87
אני מעוניין או לקנות ממישהו וללכת לזגג
או אם מישהו מכיר זגג באזור כרמיאל.
אני הבנתי ששמשה חלופית עולה בערך 500 שקל, אני צודק?

ועוד שאלה קטנה
אם מישהו מכיר חנויות חלפים באזור כרמיאל אני אשמח לקבל כתובת\טלפון שלהם.
תודה
אדר

בומס הקופץ
18-02-09, 18:25
יש לך את יואב דמתי, עשה עבודה טובה על הרכב של אשתי, אני לא יודע לגבי מחירים, זה היה הסדר של הביטוח. אני לא יודע איפה יושב העסק היום (אני יודע שהוא עבר מקום) אז פשוט תריץ חיפוש ב-144 או דפי זהב.

חנות חלקי חילוף אני לא מכיר בכרמיאל אבל יש לך לא רחוק בראמה, את בשארה ובניו. שם גם אם יש רחובות אז אף אחד לא מכיר אותם, אז פשוט תשאל איפה הוא נמצא. ברמה העקרונית זה מוסך, אבל הם עדיין מוכרים חלקים. האגדה מספרת שלאחד מבניו היה סמוראי תקופה מסוימת (יכול להיות שעדין יש) אז הם מחזיקים במחסן חלפי סמוראי בזמינות די גבוהה.

Zuki-Land
18-02-09, 19:10
אני צריך להלחיף שמשה קדמית בסמוראי 87
אני מעוניין או לקנות ממישהו וללכת לזגג
או אם מישהו מכיר זגג באזור כרמיאל.
אני הבנתי ששמשה חלופית עולה בערך 500 שקל, אני צודק?

ועוד שאלה קטנה
אם מישהו מכיר חנויות חלפים באזור כרמיאל אני אשמח לקבל כתובת\טלפון שלהם.
תודה
אדר

חאביב!!!
מרחאבה.... (-:
יש לי שמשה חדשה ...דבר איתי !

bobsfog
18-02-09, 19:36
יש לך את יואב דמתי, עשה עבודה טובה על הרכב של אשתי, אני לא יודע לגבי מחירים, זה היה הסדר של הביטוח. אני לא יודע איפה יושב העסק היום (אני יודע שהוא עבר מקום) אז פשוט תריץ חיפוש ב-144 או דפי זהב.

חנות חלקי חילוף אני לא מכיר בכרמיאל אבל יש לך לא רחוק בראמה, את בשארה ובניו. שם גם אם יש רחובות אז אף אחד לא מכיר אותם, אז פשוט תשאל איפה הוא נמצא. ברמה העקרונית זה מוסך, אבל הם עדיין מוכרים חלקים. האגדה מספרת שלאחד מבניו היה סמוראי תקופה מסוימת (יכול להיות שעדין יש) אז הם מחזיקים במחסן חלפי סמוראי בזמינות די גבוהה.

דיברתי היום בצהריים עם דמתי, אני הולך אליו מחר והוא יתן לי הצעת מחיר
וושמעתי כבר המון אגדות על בשארה ובניו.

יום טוב

bobsfog
19-02-09, 11:28
הייתי היום אצל דמתי
526 שקל כולל מעמ ועבודה
אחלה מחיר

יום טוב

-->