PDA

צפייה בגרסה מלאה : עידכון מסמכי רכב עקב החלפת מנוע

קליש
20-02-09, 13:38
מכובדיי שלום
ברצוני לסייע לחבר לרכוש גיפ' סמוראי, ונתקלנו בסמוראי שהוחלף לו המנוע, אולם בעל הרכב מבקש שאנחנו נסדר את האישור במסמכי הרכב.
מישהו יכול להסביר לי את התהליך לביצוע הנ"ל, והאם הנ"ל כרוך ב"כאב ראש"?

קליש
20-02-09, 13:49
מכובדיי שלום
ברצוני לסייע לחבר לרכוש גיפ' סמוראי, ונתקלנו בסמוראי שהוחלף לו המנוע, אולם בעל הרכב מבקש שאנחנו נסדר את האישור במסמכי הרכב.
* נתון נוסף שלא ציינתי, המנוע החדש שהוחלף בסמוראי שייך במקור לג'ימיני והוא בנפח 1400 סמ"ק ,כאשר המנוע המקורי של הסמוראי הוא נפח 1300 סמ"ק.

sherifon
20-02-09, 14:19
1400 במקום 1300 זו בידיוק הסיבה ביגללה בעל הרכב לא מעוניין לעשות זאת בעצמו , כנראה שכבר ניסה וולא הצליח .

יונימוג אדום
20-02-09, 14:56
באם המנוע מתאים ללא קומבינות ניתן לעשות את ההחלפה אך ורק במשרד הרישוי, עמדה 1 .
ניתן לעלות בנפח עד 10% אך יש לבדוק האם דגם המנוע הזה מאושר לרכב .
אילן

ItayWitzer
20-02-09, 20:29
מכובדיי שלום
* נתון נוסף שלא ציינתי, המנוע החדש שהוחלף בסמוראי שייך במקור לג'ימיני והוא בנפח 1400 סמ"ק ,כאשר המנוע המקורי של הסמוראי הוא נפח 1300 סמ"ק.

המנוע עם המחשב, או הסבה לקרבורטור?

ישי.פ
20-02-09, 22:51
מנוע גימיני 1400 אתה בטוח??

גל_כ
20-02-09, 23:41
מכובדיי שלום

נשמע לי כמו עסק קצת מסריח. בדר"כ שמחליפים מנוע עושים את הכל עם ניירת מסודרת ובמוסך.
אם החליפו מנוע בלי ניירת יתכן והמנוע גנוב, או שלא ניתן להעביר אותו ברשיון (אני לא יודע אם מוסך שמכבד את עצמו היה מסכים לעשות כזאת עבודה)

בכל מקרה זה גם יכול לרמוז על טיב העבודה שנעשתה בהחלפת המנוע.

הייתי ממליץ לבדוק את הרכב הספיצי הזה בשבע עיניים לפני שהחבר קונה אותו.

yeshahar
21-02-09, 10:03
אל תתקרב
אם בעל הרכב מוכן להעביר את המנוע לרשיון אז סבבה
ואם לא שיחפש פרייר אחר

קליש
21-02-09, 11:31
חברים יקרים, תודה על הטיפים.
* לגבי השאלות שנשאלו: אז המנוע החדש הוסב לקרבורטור וכן, הנפח שלו 1400 סמ"ק.
מכיוון שרובכם הגדול מבין טוב יותר בנושא וטיעונכם הגיוניים החלטתי שארד מרכישת הגי'פ הנ"ל(לקח רק 48 שעות!)
אני מעריך את עזרתכם בהכוונה!!!
בכל מקרה מי שמכיר גי'פ סמוראי אמין, למכירה, במחיר סביב 25K אשמח את תגובתכם, אפילו להודעות האישיות. (כמובן שאני אפתח אשכול חדש לנושא).

גל_כ
23-02-09, 08:30
חברים יקרים, תודה על הטיפים.
* לגבי השאלות שנשאלו: אז המנוע החדש הוסב לקרבורטור וכן, הנפח שלו 1400 סמ"ק.
מכיוון שרובכם הגדול מבין טוב יותר בנושא וטיעונכם הגיוניים החלטתי שארד מרכישת הגי'פ הנ"ל(לקח רק 48 שעות!)
אני מעריך את עזרתכם בהכוונה!!!
בכל מקרה מי שמכיר גי'פ סמוראי אמין, למכירה, במחיר סביב 25K אשמח את תגובתכם, אפילו להודעות האישיות. (כמובן שאני אפתח אשכול חדש לנושא).

לדעתי עשיתי בשכל.
בהצלחה במציאת הכלה :D

-->