PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בגיר סמוראי 84!

bruno 24
27-02-09, 09:47
אתמול בערב שחזרתי הביתה באמצע נסיעה בהילוך 3 התחילו לי רעשים מוזרים והאוטו פשוט בקושי סחב בהילוך הורדתי לשני והרכב נסע חלק וגם ברביעי נסע חלק. הבוקר ירדתי לאוטו הנעתי והכנסתי לרוורס הרכב נסע מטר אחורה ואז בלם כאילו שילבתי ל1 וכך גם ב1 האוטו נוסע מטר וקופץ מישהו יכול לעזור לי או לתת לי הסבר איך להוריד את הגיר ורשימת חלקים שצריך לרכוש לשיפץ הגיר?

asafk
27-02-09, 15:08
סתם שאלה כללית מתוך חוסר הבנה- יש בעיה אמיתית להחליף את הגיר לחמישה הליוכים של 1300 ?

אסף.

bruno 24
27-02-09, 19:48
סתם שאלה כללית מתוך חוסר הבנה- יש בעיה אמיתית להחליף את הגיר לחמישה הליוכים של 1300 ?

אסף.

יש גיר כזה אורגינל למנוע 1000 אבל הוא דיי נדיר פה בארץ לגבי הגיר של 1300 צריך פלטת מתאם ומישהוא שיודע טוב לעשות את זה אני אשמח אם יש פה מישהו שיוכל להסביר לי וכבר עבר את זה!
אה ..ו שכחתי לציין שהטקלה החלה לאחר שחבר נהג על הרכב ושילב לרוורס במקום רביעי יכול להיות שזה קשור?! יכול להיות שלא הלך לי הגיר ושהוא רק לא יושב טוב במקום? פליזזזזז אני צריך עזרה למה אף אחד לא עונה פה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

asafk
28-02-09, 10:11
קודם כל- מה שאתה מתאר לא נשמע טוב. נשמע שהציר הראשי שבור.
אני ממליץ לך לפתוח את פקק מילוי השמן, ולהכניס את הזרת לשמן, לראות מה הולך שם- יש שבבים? אין שבבים? השמן עכור? לא קיבלת מזה שום מידע חדש - שים פיילה מתחת לגיר, תרוקן את השמן. תסתכל על פקק הריקון - יש עליו שבבים גדולים (הוא מגנטי) ?? מה קורה בשמן?

אפשר גם, עם קצת יצירתיות, להוריד את המכסה העליון של הגיר ולהציץ פנימה.

אם תאלץ להוריד את הגיר, לזה יש הוראות כאן:
http://www.jeepolog.com/199.html

כמובן, תדאג לעצמך לספר רכב. שים לב שהספר הוא לשנת 84, כי רוב הספרים ברשת מתייחסים ל86 ומעלה. קישורים יש ב FAQ של הפורום. (קראת, נכון? )

אסף.

-->