PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוסך הנדסת חלומות מזלזל בלקוחות

amimiller
03-03-09, 00:41
לצערי נתקלתי בכמה מקרים מאד לא נעימים של חוסר התחשבות כלפי הלקוחות.
1.ידידי ביקש לשדרג את הסופה ,להחליף בולמים ,קפיצים ואת הברזנט, סיכם על מחיר ונתן דמי קדימה בס"כ כמה אלפי שקלים.לאחר כמה ימים ידידי יוצר קשר אבל הרכב עדין לא מוכן .וכך ממתנהל לו הסיפור בדחיות חוזרות ונשנות, אבל החוצפה הכי גדולה של נתן פליישר הוא הוריד את הכיסוי מהרכב והשאיר אותו מחוץ למוסך בסופה האחרונה כל הרכב התמלא במים. בנתיים הרכב עדין לא גמור.
2.נכה צה"ל קטוע כף רגל שהרכב הוא הרגלים שלו ביקש לבצע שידרוג לכנפונים האחוריים של הטויוטה שלו.שוב אותו סיפור נתן מבטיח אבל לא מקיים כך רץ לו הסיפור כמה ימים עד שחברי נאלץ להוציא את הרכב מהמוסך ללא התקנת הכנפונים.
נתן פליישר אתה מזלזל בלקוחות שלך ואין לך מילה.

six 4 life
03-03-09, 17:41
לצורך הדברים האלו קיים בית משפט וקיימות תביעות קטנות, ופורום באינטרנט זה לא המקום לפתח את זה (למרות שאין לי חיבה אל האיש).

amimiller
03-03-09, 19:33
למה לא!ברגע שיש בעל מקצוע שקשור לענף ה4x4 והוא מלכלך כדי שהחברים ידעו בדיוק עם מי יש עסק. הרבה פעמים נתקלתי גם שחברים צינו לשבח בעלי מקצוע.

ינון
03-03-09, 21:12
לא שאני מכיר את הנדסת חלומות או מותח בקורת כל שהיא אבל לעיתים בעלי עסקים מתרגלים לבנות חלומות לאנשים בסכומי עתק ואנו שיכולים להרשות לעצמנו לפנטז על בולם ואף מתמקחים מקבלים לעיתים פרצוף חמוץ אני ראיתי את זה מספר פעמים בשלושים וחמש שנות חיי ובעצם אלו הם חיי אני מסתדר עם מה שיש (יש לי סופה אבל לא נשאר לי כסף לכובע בוקרים נעלי רד בק אוסטרליות לדר-מן מצויץ וכנפי פיבר מסוגננות) כך שהנדסת חלומות ודומים לה (בהנחה שהמחירים שם גבוהים) יצטרכו לחכות לי (ואולי גם לאחרים כמוני) אגב דרך הרשת ניתן להשיג הכל במחירים די נוחים
בהצלחה לכולם
ינון

six 4 life
03-03-09, 22:22
למה לא!ברגע שיש בעל מקצוע שקשור לענף ה4x4 והוא מלכלך כדי שהחברים ידעו בדיוק עם מי יש עסק. הרבה פעמים נתקלתי גם שחברים צינו לשבח בעלי מקצוע.
אז אם אתה בכל זאת מתעקש לדון באופן ציבורי על ההתנהלות שלו מולכם, יש פתגם שאומר סוף מעשה במחשבה תחילה. לפני שנכנסת אליו או לפני שחברך הכניס את רכבו לטיפול אצלו, היית צריך לשאול בשבילך ובשביל החבר מהן הדיעות של החברים שמכירים, על המקום/ מוסך/ מכונאי שאליו אתה רוצה לגשת והיית מקבל חוות דעת ובהתאם מראש לא נכנס למצב לא נעים כמו שנכנסתם אליו. אז אם כבר אנחנו כאן וזה יעשה לך הרגשה קצת יותר צודקת- מה שסיפרת כאן על היחס והעמידה בזמנים ממש לא חדש, וכך הבחור פועל. אבל היית יכול להמנע מראש מכל הסיפור אם פשוט היית שואל לפני.

amimiller
03-03-09, 23:48
הקטע הוא שהחברים שלי לא גולשים ולא שאלו אותי לפני. באמת חבל, ולכן אני חושב שלפחות לאורחים שגולשים באתר יהיה מידע על עסקים שיורקים לנו בפרצוף.

or65
04-03-09, 21:39
זה משהו שאני לא מבין , מה זאת אומרת היתה צריך לברר לפני אם הוא מצליח בכלל לעמוד בזמנים , זה יוצא כאילו הקונה יוצא גם לא טוב בכל הסיפור .
אתה מגיע למקום , משלם ממיטב כספך למישהו שמבטיח לך ככה וככה , ולבסוף אתה יוצא המטומטם כי היתה צריך לדעת לפני שכאן עובדים על אנשים באופן שיטתי .
אז דווקא לא , וללא היכרות אם המקום , אבל בעלי עסקים כאלה צריכים שלט בכניסה " ברוכים הבאים , כאן מזלזים באנשים ! " ואז הכל יהיה הרבה יותר ברור .

-->